ویلیام جلسات FBI سر از کار اخراج شده توسط رئیس جمهور کلینتون می میرد

سن آنتونیو >> William S. جلسات سابق قاضی فدرال منصوب شده توسط رئیس جمهور رونالد ریگان به ریاست FBI و اخراج سال بعد توسط رئیس جمهور بیل کلینتون درگذشت امروز در سن آنتونیو صفحه اصلی. او 90.

جلسات درگذشت علل طبیعی نه مربوط به رمان coronavirus گفت دخترش سارا جلسات Naughton.

جلسات بود و حرفه ای وزارت دادگستری وکیل و قاضی فدرال تا زمانی که ریگان منصوب و او را مدیر FBI در سال 1987. او مدرن اداره تکنولوژی و بازرسی اف بی آی اثر انگشت فایل reassigned 325 ضد جاسوسی عوامل پس از پایان جنگ سرد و متمرکز اداره تلاش در جرم و جنایت خشونت آمیز.

ترین میراث پایدار ممکن است تعهد خود را به اقدام مثبت در یک اداره است که در طول تاریخ تحت سلطه بود توسط مردان سفید پوست. جلسات حاضر به مبارزه با یک قاضی فدرال حکم که مورد علاقه اسپانیایی عوامل و حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط سیاه و سفید عامل دونالد Rochon بود که مورد آزار و اذیت توسط عوامل و حل و فصل یک تهدید کت و شلوار سیاه و عوامل.

همه قرار می گیرد که او را در تقابل با برخی از FBI سنت. کلینتون در نهایت اخراج او در سال 1993 گفت: جلسات می تواند “دیگر به طور موثر منجر اداره.” او متهم شد که یک مدیر ضعیف که به همسرش آلیس نفوذ بیش از حد در اداره امور.

آلیس جلسات صحبت کردن علنی در حمایت از شوهرش پیشرو بسیاری از حامیان به خواهش او را به توقف نامگذاری دیرین مقامات FBI او بر این باور بودند توطئه علیه شوهرش.

جلسات در برابر کلینتون فشار برای او به استعفا تا زمانی که رئیس جمهور در نهایت او را اخراج. جلسات گفت که او حاضر به کناره چرا که او می خواست برای اطمینان از اداره بود نه سیاسی. یک مثال از سیاسی او گفته است که نارضایتی از 10 نفر از کارکنان را می توان به ترجمه “به اصطلاح اخلاقی مشکلات است.”

آلیس جلسه گفت: برخی از عوامل تغذیه اطلاعات غلط به وزارت دادگستری را از مسئولیت حرفه ای که صادر شده که فروختن شوهرش موقعیت. گزارش او را متهم کرد با استفاده از خودروهای دولتی برای سفرهای شخصی اجتناب از مالیات بر chauffeured سفر داشتن یک مالیات دهندگان بودجه حصار نادرست ساخته شده است در خانه خود و با استفاده از موقعیت خود برای دریافت یک “یار” معامله در وام خانه.

او هرگونه كرده است ، FBI روحیه کاهش یافت اما او به طور فزاینده ای جدا شده از اداره کارکنان.

آلیس جلسات سال گذشته درگذشت. بازماندگان دیگر از Naughton شامل فرزندان پیت جلسات سابق کنگره جمهوری خواه از تگزاس شمالی و همچنین William L. جلسات و جلسات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de