خواهد همه گیر بود که پایان باز-طبقه دفاتر ؟

“ما نمی تواند درخواست کارکنان برای بازگشت به همان دفتر” او گفت:. “شرکت های احساس ما به آدرس ریشه ترس است.”

در حال حاضر که ممکن است به معنی بیشتر به اشتراک گذاشته میز (یک مفهوم در دنیای کسب و کار شناخته شده به عنوان “hoteling”), آرنج به آرنج صندلی و یا کافی نت ها که در آن مردم جمع را به گپ زدن در مورد یک پروژه بیش از یک آب میوه یا فندق اسپرسو. آن می تواند به معنای استفاده بیشتر از مواد مانند مس که کمتر مهمان نواز به میکروب ها و در اینصورت سیستم های تهویه که جریان هوا از سقف پایین به جای طبقه بالا در نظر گرفته است که امن تر است.

Mobify یک ونکوور, بریتیش کلمبیا شرکت که به ساخت آنلاین مغازه ها به صورت عمده و خرده فروشان مانند Under Armour و لنکوم 40 کارکنان که به اشتراک گذاشتن فضا با دیگر راه اندازی است. آن را مظهر قرن 21 در محل کار با سمت-توسط-جانبی میز در یک ردیف بدون پارتیشن بندی و باز کردن فضا برای یک مجموع از 100 نفر در ظرفیت کامل به جمع برای جلسات یا برای بازی پینگ پنگ و استخر.

در حال حاضر ایگور Faletksi شرکت, مدیر اجرایی گفت: “این کمتر در مورد سرگرم کننده و بیشتر در مورد ایمنی است.”

“بزرگ بوفه?” او گفت: “فراموش نکنید که در مورد که در حال حاضر است.”

Faletksi است در نظر اجازه می دهد بیشتر کارکنان به محل کار از خانه و حتی در حال حرکت ستاد به یک ساختمان جدید با گردش هوا بهتر و بیشتر از فضای باز است.

“مردم می خواهید به امن, همکاری,” او گفت:.

برخی از شرکت ها آغاز کرده اند ذکر بازگشت به یکی از سابقه بیشتر تمسخر دفتر-مفاهیم طراحی: اطاقک. بحث وجود دارد همچنین اطاقک را ببینید-از طریق پسر عموی شناخته شده به عنوان عطسه کردن گارد.

“سرفه و عطسه حفاظت از صفحه نمایش” این است که چگونه آنها در حال به بازار عرضه شده توسط شرکت کالیفرنیا Obex P. E. در ایمیل به مشتریان بالقوه است. “مقدار زیادی از گزینه های به جا سبک خود را و نیازهای” ایمیل می گوید و اضافه کرد: “کاهش فرد-به-فرد تماس بگیرید. عمل اجتماعی فاصله.”

این نگهبانان در حال حاضر یک خانه در بانک ها و فروشگاه های مواد غذایی, اما آنها در حال گرفتن یک فشار جدید به دفتر شرکت فضا.

“اضافه کردن قد بلند لمینیت گالری پانل به ایستگاه های کاری و یا benching ایستگاه” پیشنهاد شده است در 12 صفحه و نقطه قدرت و گزارش به نام “COVID 19 و آینده مبلمان” تولید شده توسط CRBE یکی از بزرگترین تجاری شرکت املاک و مستغلات.

بلندتر پلاستیک موانع است که گسترش بیش از میز به مدت طولانی استفاده شده در یک دفتر کار اجرا شده توسط این کشور بالا کارشناسان بیماری های عفونی دکتر سوزان هوانگ مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. موانع “طراحی شده بودند برای coronavirus” هوانگ گفت اما نه برای حفظ یک حس همکاری در حالی که کاهش سر و صدا. در حال حاضر موانع ممکن است یک مزیت اضافه شده از ایجاد برخی بیولوژیکی انزوا.

اما هوانگ گفت که ایمنی در محل کار نیاز به بیش از پلاستیک سپر. در واقع او آزمایشگاه بازگشایی در هفته گذشته و اولین چیزی که او انجام داد این بود که برگزاری یک جلسه به توضیح بهداشتی جدید قوانین. در جلسه ای در اتاق کنفرانس هوانگ به هر یک از کارکنان یک بطری ضد عفونی کننده دست و ماسک. “من تا به حال به آنها بگویید که شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در تمام طول روز,” او گفت: “و به آنها بگویید که چگونه به آن را انجام دهد حق است و آنها آن را انجام دهد.”

“و خود را لمس نمی ماسک بدون استفاده از ضد عفونی کننده دست” او به یاد می آورد گفت: در آن جلسه.

برای شرکت های کوچکتر این تغییرات ممکن است بیشتر از متوسط اما موضوع وزن آن فقط به عنوان به شدت. هوارد کائو ارشد اجرایی از فرم و داستان, راه اندازی دستگاه جوجه کشی در سان فرانسیسکو گفت که او تا به حال شده فکر کردن در مورد تغییر کردن touch-pad در مقابل درب دفتر خود را که هفت کارمندان با کارگران از دیگر راه اندازی است. “ما احتمالا باید به پیکربندی است که به چیزی با بلوتوث و یا fob کلیدی” کائو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de