خواهد ماسک واقعا کمک به جلوگیری از coronavirus از گسترش?

اگر شما در حال فکر کردن در ماسک صورت برای جلوگیری از گرفتن coronavirus فکر می کنم دوباره.

ایالات متحده جراح عمومی Jerome M. Adams خواسته عمومی برای توقف خرید ماسک در یک توییت در روز شنبه. این ماسک ها بی اثر در جلوگیری از COVID-19 ویروس و یک ماسک کمبود می تواند مضر به بهداشت و درمان کارگران مراقبت از بیماران او نوشت.

این تنها توصیه می شود که متخصصان پزشکی مراقبان و افراد با علائم COVID-19 پوشیدن ماسک های صورت, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. علائم آن شامل تب و سرفه و مشکل در تنفس.

افرادی که نمی روت به پوشیدن ماسک اغلب آنها را در نادرست و لمس چهره خود را بیشتر است که در واقع می تواند به افزایش خطر ابتلا به عفونت آدامز گفت: در طی یک مصاحبه با فاکس و دوستان.

“به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی, من برای دریافت مناسب و تست شده,” او گفت:. “مردمی که نمی دانم چگونه به آنها را می پوشند به درستی تمایل به لمس چهره خود را زیادی و در واقع افزایش می دهد گسترش coronavirus.”

اگر شما یک پرستار و یا علائم است که حکم پوشیدن, ماسک, سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند شستن دست های خود را غالبا اجتناب از لمس کردن صورت خود را و یا ماسک و پرتاب آنها را در یک بسته جمع آوری زباله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>