خواهد coronavirus طلسم پایان از دست دادن در ورزش ؟

“مغز به نظر می رسد می دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این چیزها و چگونه به کاهش توسط لامسه نشانه” مسلمات گفت. “دست دادن یک راه برای کاهش این اثر است.”

بوکسورهای شروع به انجام این نوع از چیزی که بیش از 150 سال پیش. زمانی که Marquess از Queensberry موظف دستکش در سال 1867 مبارزان شد بی خبر پیشرو به دوران مدرن پوشیدن حفاظت شخصی و تداوم مشت.

در هاکی از دست دادن خرما به حداقل 1908 زمانی که تیم در همه ستاره بازی خیریه بنا به گزارش ها به انتظارنشسته بودند. تشریفات در زمان برگزاری توسط 1930s تبدیل شدن به تعرض مصون است.

“به عنوان دور برگشت به عنوان زمانی که من یک بچه وجود دارد احترام زیادی برای بازی و آنچه که ما” گفت: Luc Robitaille سابق پادشاهان ستاره و در حال حاضر تیم رئیس جمهور.

“ما تا به حال به لباس تا برای مسابقات خوب, شلوار, شلوار لی,” او گفت:. “سپس بعد از ما بازی ما را تکان داد هر کس دست. این فقط آنچه که ما انجام داد و ما هرگز فکر نمی کردم از هر راه دیگر.”

Coronavirus گسترش می یابد از طریق قطرات تنفسی عمدتا از طریق سرفه و عطسه. می توان آن را به طور غیر مستقیم منتقل می شود اگر یک فرد آلوده باعث می شود دست به دست در تماس با کسی که لمس بینی خود را ،

چیزی است که وجود دارد نکته جالب در نگرانی در مورد این وقتی که می آید به بازی هایی مانند فوتبال و بسکتبال که در آن بدن اغلب برخورد می کنند اما یک 2014 مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی کنترل عفونت در بر داشت که تکان دادن دست می تواند انتقال تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از باکتری ها به عنوان بالا fiving و حدود 10 برابر بیشتر از تداوم مشت.

“بعید است که بدون تماس پستال می تواند جایگزین دست دادن” نویسندگان نوشت. “با این حال به خاطر بهبود سلامت عمومی ما را تشویق به پذیرش بیشتر از مشت دست انداز به عنوان یک روش ساده و رایگان بهداشتی و جایگزین.”

آن را گرفته و صدها هزار نفر از مرگ و میر ناشی از COVID-19 سراسر جهان برای تقویت این مفهوم است.

حتی قبل از رویدادهای ورزشی لغو شد به دلیل شیوع NBA بازیکنان توصیه برای جلوگیری از بالا-سپاس با جمعیت و لیگ اصلی بیس بال هشدار داد در برابر پذیرش قلم از طرفداران به امضا. Handshakes بین رقبای بودند به حالت تعلیق در فوتبال, بازی مسابقات کریکت و مسابقات گلف در سراسر جهان است.

“این فقط یک چیز است که باید تغییر و احتمالا تغییر خواهد کرد” دانشگاه کنتاکی مربی تیم بسکتبال جان Calipari گفت: “BBN زنده” نشان می دهد. “این بازی به پایان می رسد, شما نقطه. ببینید شما بعد از.’ تماس مرد بر روی تلفن. این بچه ها در ارتباط ماندن به هر حال.”

اگر سفارشی محو و نیست و هر کس فکر می کند آن را — کارشناسان امیدوارم که چیز دیگری را در خود جای داده است.

تماس ممکن است نیاز به صرف گرایش از دست انتقال اطلاعات اساسی. فکر می کنم از یک دوست و بالا بردن دست خود را در تبریک و یا مردم شان را کف دست رو به بالا در تشدید و یا سردرگمی است.

بنابراین ساده nod و موج ممکن است کافی و یا شاید هندو تبریک Namaste با دست فشرده با هم به نماز است. زمانی که PGA Tour بازده با مسابقات ماه آینده مقامات خواسته اند بازیکنان در نظر گرفتن “یک نکته از کلاه یا هوا مشت دست انداز و یا چیزی از راه دور است.”

“شما نمی توانید کامل اثر واقعی لمس” مسلمات گفت. “اما به رسمیت شناختن دیگر حضور فیزیکی شما در حال مصرف آنها را به طور جدی.”

بسیار شبیه Robitaille, شرایور به یاد می آورد یادگیری در مورد postgame دست دادن به عنوان یک نوجوان. “شما تماشا جوانب مثبت آن را انجام دهد در تلویزیون,” او گفت:. “شما دیدم پدر و مادر خود را در این باشگاه است.” اگر فکر clasping دست می دهد در حال حاضر او مکث — عرق عامل — او مظنون است که ورزش را وفق دهند.

برای سال بازیکنان را ابداع پیچیده همیشه در حال تکامل handshakes و سپاس. سفارشی می تواند باقی بماند, اگر تنها از یک فاصله.

“هر ورزش است برای پیدا کردن یک ژست ورزشکاری,” شرایور گفت. “این رفتن به جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de