خواهد 49ers شکستن الگوی بالا پیش نویس cornerback?

The 49ers فرصتی برای انجام کاری رادیکال در آینده پیش نویس:

آنها می توانند پیش نویس یک cornerback قبل از Round 3 برای اولین بار پس از سال 2004 زمانی که آنها در زمان Shawntae اسپنسر با 58 انتخاب کنید.

و یا آنها می تواند واقعا شجاعانه و پیش نویس یک cornerback با بالا-20 انتخاب در دور 1 برای اولین بار از سال 1981 زمانی که آنها در زمان رونی Lott که بازی cornerback برای اولین بار در پنج فصل از زندگی حرفه ای او و معلوم می شود خیلی خوب است.

این 49ers خود 13th انتخاب کنید. و با توجه به نحوه دفاع از خود داد تا پاس عمقي پس از تصویب به ستاد در سه ماهه چهارم سوپر جام خود را از دست دادن آن را روشن 49ers نیاز به یک cornerback و باید در نظر تهیه پیش نویس یک در دور 1.

اما 49ers عجیبی گرفته نشده cornerback موقعیت به طور جدی از روز بیل والش و جورج Seifert.

در سال 1981 والش پیش نویس Lott با هشتم انتخاب کنید و cornerback اریک رایت با 40 انتخاب کنید. کسانی که هر دو برنده چهار سوپر کاسه با 49ers بودند و دو تا از بهترین پیش نویس میدارد در تاریخ حق رای دادن. و هنوز پس از سال 1981 the 49ers باید پیش نویس تنها سه, cornerbacks قبل از 40 انتخاب کنید: R. W. McQuarters احمد Plummer و مایک Rumph. نیم تنه, نیم تنه, نیم تنه.

پس از Seifert شد سر مربی در سال 1989 the 49ers در زمان cornerback Eric Davis با 53 و انتخاب در سال 1990 و او رفت و برای تبدیل شدن به یک حرفه ای. در سال 1994 the 49ers زوج دیویس با مسلما بزرگترین cornerback از همه زمان Deion ساندرز و 49ers برنده پنجمین سوپر باول. سپس ساندرز چپ در سال 1995 دیویس چپ در سال های 1996 و Seifert اخراج شدم در سال 1997 و 49ers نداشته حق بیمه cornerback در نخست خود را از زمان.

آنها عمدتا کشیده, cornerbacks کردن ضایعات توده 23 سال گذشته. هر دو آنها به امضا تخفیف جانبازان آینده صدمات بزرگ (ریچارد شرمن) یا ناامید کننده نانامی به بازی در جای دیگر (کارلوس راجرز) و یا پیش نویس شروع گوشه ها در دور 3 (Ahkello Witherspoon, Chris Culliver).

The 49ers می تواند توجیه خود را cornerback کاهش ارزش پول زیرا آنها بر این باورند خوب پاس عجله و جامد منطقه-پوشش طرح می تواند پنهان متوسط گوشه. و 49ers حق به یک اندازه است. تیم می تواند آن را کاملا به مراتب عالی تصویب عجله و عالی دفاعی هماهنگ کننده — آنها می توانید آن را تمام راه را به سوپر باول به عنوان 49ers ثابت در سال 2012 و 2019. هر دو فصل 49ers تا به حال وحشی تصویب rushers و درخشان دفاعی مربیان (Vic Fangio رابرت صالح).

و هر دو فصل 49ers از دست سوپر باول تا حد زیادی به دلیل خود, cornerbacks بازی ضعیف در بازی نهایی. رو در معرض. با این حال شما می خواهید برای قرار دادن آن است. در سال 2012 سامسونگ خجالت کارلوس راجرز و کریس Culliver. و دو ماه پیش روسای خجالت ریچارد شرمن و امانوئل Moseley.

هر دفاع در نهایت می آید در سراسر یک فوق العاده کارفرمایی مانند پاتریک Mahomes که می تواند به جلوگیری از تصویب با عجله و پخش تحت فشار سنگین است. در برابر این quarterbacks دفاع نیازهای بیمه cornerback که می تواند پوشش نخبگان گسترده ای از گیرنده های مرد به مرد. The 49ers نداشته cornerback که متناسب با این توضیحات در 25 سال.

The 49ers نیاز به یک حق بیمه cornerback بیشتر از همیشه چرا که آنها معامله خود را به بهترین دفاعی بازیکن, DeForest Buckner. داد و ستد او را به کلت برای 13th انتخاب کنید. بدون Buckner, the 49ers’ تصویب عجله عقب خواهد شد و بنابراین, cornerbacks را مجبور به کار سخت تر از فصل گذشته است.

خوشبختانه برای 49ers آنها فرصتی برای پیش نویس یک حق بیمه cornerback. با 13th, انتخاب, the 49ers می توانید فلوریدا cornerback C. J. Henderson که اندازه سرعت و توانایی های ورزشی برای اجرای گام-به-گام با بهترین گسترده گیرنده در NFL. The 49ers احتمالا می تواند تجارت کردن دو یا سه لکه انتخاب کنید تا دیر-سوم-پیش نویس دور انتخاب کنید و هنوز هم Henderson.

در هر صورت هندرسون نوع cornerback the 49ers نداشته اند پس از اریک رایت, Eric Davis و Deion Sanders. نوع cornerback که می تواند همه چیز را انجام دهد و نیست و محدود به منطقه پوشش مانند شرمن. نوع cornerback که می تواند 49ers’ دفاع در طول تاریخ خوب است.

هندرسون به دست آورده تیم اول تمام ثانیه های انتخاب در 2019. او 6-پا-1, 204 پوند و او زد 4.39 40-حیاط داش در NFL سراغ ترکیب. او یک گل میخ. NFL.com پروژه های او به یک کیفیت استارت بلافاصله.

شرمن و ویترسپون هر دو خواهد بود بدون محدودیت رایگان عوامل پس از فصل آینده و هر دو می تواند نشانه ای با تیم جدید در سال 2021. آن زمان برای 49ers به پیش نویس و توسعه جدید cornerback.

از آن زمان آنها انجام آنچه والش و Seifert انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>