بیابان امواج wineries و … علف هرز ؟ نگاهی به سفر به Hopland

چهار بلوک کشش در امتداد بزرگراه 101 بدون توقف نشانه های شناخته شده به عنوان Hopland بی سر و صدا باز آفرینی خود را به یک دلیل برای ضربه زدن به ترمز و کاوش.

نام این گیاه بسیار مهم برای دم کردن آبجو Hopland جمعیت 817 باقی می ماند یک هملت اما دیگر نمی تواند به نام “خواب آلود.” جدید کسب و کار اشغال یک بار توقیف قرن 19 ساختمان و شهر ستونهای هستند sprucing. مجموعه ای از شراب مزه اتاق ها و مغازه ها و کافه ها و رستوران ها شلوغ هستند در حالی که کنار رفتن یک اینچ از تاریخی جذابیت. بیش از یک سریع متوقف Hopland پدید آمده است به عنوان مقصد شایسته.

گرفتن وجود دارد با شکوه درایو. بزرگراه 101 ترافیک آرام گذشته هلدزبرگ با روستایی تاکستان-لحافی دره گسترش به سمت نرم هیلز قبل از راه دادن به قله های ناهموار به عنوان جاده انحنا به سمت بالا شروع به ترک منطقه سونوما کانتی ،

“تجربه Mendocino County: بیابان امواج از Wineries” می خواند رسمی علامت جاده به شما به عنوان عبور به شهرستان. که یکی دیگر از “W” باید اضافه شود — علف های هرز.

اگر شما هر گونه شک و به طور مستقیم در سمت راست خود را پس از عبور از پل روی رودخانه روسی است که ورود به خورشیدی مرکز زندگی که در آن شما را پیدا خواهد کرد که تنها با انرژی خورشیدی درمانگاه شاهدانه در ایالات متحده است.

در اینجا در سال 1977 جان شفر تاسیس واقعی کالا اذوقه رسان از همه چیز خارج از شبکه. یک سال بعد اولین فروش خرده فروشی از یک پنل خورشیدی در ایالات متحده بود که پله در شفر فروشگاه. به عنوان سال رفت و واقعی کالا نقل مکان کرد و به یک 5000 فوت مربع نی bale-ساخته خورشیدی ساختمان; 12 هکتار از اطراف آن باقی مانده – لادن زمین باز به عنوان یک واحه از برکه و درختان و باغ طراحی شده برای نشان دادن زمین دوستانه زندگی برای مردم و گیاهان و جانوران است.

در سال گذشته شفر اعلام کرد که فروش کل سایت به حشیش شرکت توزیع جریان Kana.

“ما همیشه بالید خودمان را در پیشگامان,” او گفت: “معرفی ایده های جدید به این امید که آنها می خواهم جریان اصلی. و سپس رفتن به دنبال چیز جدید.”

نی-عدل ساختمان در حال حاضر خانه های جریان Kana را مستاجر داروخانه زمرد Pharms. این که آیا شما یک تایمر تعجب آنچه یک داروخانه است و یا توقف را گیاهی خرید شما راه رفتن را به یک پر نور فضا با یک بازی دوستانه به اطلاع کارکنان در دست مشتاق به گسترش پیام.

همین حالا مجاور فروشگاه های خرده فروشی خود را با مربا بسته بندی قفسه نمایش مادر-طبیعت-تایید محصولات شما هرگز خواب وجود داشته است. وقتی پرسید که او چه فکر فوق العاده قابل توجه بانوی فروشنده لیلی مارتین پاسخ داد: “همه چیز!” در حالی که اشاره به استفاده مجدد حوله کاغذی و beanies مجهز خورشیدی چراغ جلو.

انتخاب کنید تا یک نقشه و کاوش در اطراف آن واحه. نوسان سلاح های خود را و اجازه دهید ذهن خود را اجرا کنید در حالی که راه رفتن اسطوخودوس دخمه پرپیچ و خم; تعجب آنچه در آن می خواهم به حرکت به تاج خروس خانه کوچک; خواندن نشانه توضیح داد که چرا درختان در حال رشد از بام یک مجموعه از junked 1960 دوران اتومبیل های عضلانی; و یا فقط به دنبال مسیر و لذت بردن از birdsong.

خورشیدی با مرکز زندگی به نمایندگی از “امروز” در انتهای جنوبی شهر کشور خانه اشیاء عتیقه در “گذشته” در شمال پایان با همیشه در حال تغییر, مجموعه التقاطی oldies قراردادن هر اینچ از چه زمانی بود که شهر را در فروشگاه های سخت افزاری.

در بین غرفه Hopland مسلم نقطه عطفی در تاچر هتل های نام سال 1888 سازنده ویلیام تاچر. از طریق یک سری از صاحبان blessedly چپ آن مزین ویکتوریا بیرونی بدون تغییر. آخرین بسته نگه داشته و آن را توقیف بیش از یک دهه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>