همسر مقتول هونولولو افسر پلیس Kaulike Kalama درگذشت در سن 34

  • CINDY ELLEN RUSSELL / CRUSSELL@STARADVERTISER.COM Ka‘ohinani Kalama holds her husband’s urn with her son, Kaumana, during the Honolulu Police Department’s roll call ceremony held for officer Kaulike Kalama on March 7.

    سیندی الن راسل / [email protected]

    Ka’ohinani Kalama دارای شوهرش کوزه با پسرش Kaumana در هونولولو اداره پلیس تماس رول برگزار می شود افسر Kaulike Kalama در مارس 7.

یک تماس با خانواده تایید کرده است که کا’ohinani Kalama, 34, همسر مقتول هونولولو افسر پلیس Kaulike Kalama درگذشت این بعد از ظهر.

“خانواده افسر Kaulike Kalama است غمگین که به گزارش خود را در دوست داشتن همسر از 12 سال در گذشت, به عنوان یک نتیجه از یک جریان وضعیت پزشکی” Wayne سطح پاستور در Ohana کلیسای باپتیست در بیانیه ای گفت: به نمایندگی از خانواده است. “ما ستایش خدا که او یک بار دیگر متحد با عشق از زندگی خود را, اما ما واقعا از دست او.”

Ka’ohinani Kalama درگذشت تنها چند ماه پس از درگذشت شوهرش در حین انجام وظیفه.

آنها خود را پشت سر بگذارد پسر Kaumana.

“ما قدر نماز برای او و خانواده و به خصوص فرزند خود Kaumana به عنوان آنها تحمل این ضرر به زودی پس از گذشت غم انگیز از Kaulike,” سطح گفت.

سطح می خواستم برای سرکوب هر گونه شایعاتی که کا’ohinani Kalama مرگ شد به طور مستقیم مربوط به مرگ همسرش. او گفت که او تا به حال مسائل مربوط به سلامت را برای چندین سال اما نداد چه آنها بودند.

Kaulike Kalama, 34 و همکار هونولولو افسر پلیس تیفانی Enriquez, 38, دو ضرب گلوله کشته شد در حالی که در پاسخ به یک تماس در الماس سر منطقه Jan. 19.

“خانواده, البته بدیهی است که ویران شده” سطح گفت: Star-Advertiser. “آنها در حال انجام بهترین خود را به جلو حرکت کند.”

تسلیت می توان به Ohana کلیسای باپتیست در 2879 Paa سنت پیام نیز می تواند در سمت چپ در Facebook صفحه در حافظه Ka’ohinani Kalama.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>