گیرنده گسترده ساندرز گزارش ترک 49ers برای پرستاران

امانوئل ساندرز در آمد در هزینه برای کمک به 49ers’ Super Bowl اجرا و دو اواسط دور پیش نویس میدارد شد و نه عجیب و غریب در اکتبر گذشته تجارت است.

نه با نقش او محدود به ایجاد مربیگری او را جوان گیرنده و پنجم-دور پیش نویس انتخاب 49ers نیز در بازگشت از Denver Broncos.

ساندرز نمی شود ساخت یک 49ers encore. به جای آن او خواهد بود ابتلا به عبور برای پرستاران نیواورلئان پس از موافقت جمعه شب در دو سال $16 میلیون معامله ESPN برای اولین بار گزارش شده است.

ساندرز هزینه 49ers سوم و چهارم دور پیش نویس میدارد که Denver Broncos معامله او Oct. 22. The 49ers همچنین یک پنجم دور انتخاب کنید در معامله.

در حال حاضر 49ers در بازار دوباره برای ردیف 1-کالیبر گسترده گیرنده اگر چه Deebo ساموئل قطعا نشان داد چنین ظرفیت خود را به عنوان rookie سال پیشرفت. Kendrick بورن نیز محسوب می شود در بیش از همیشه او را به خود جلب کرد $3.3 میلیون مناقصه به عنوان یک محدود رایگان agent پس از تولید یک تیم بالا شش touchdown جلب تمام فصل گذشته.

با Nos. 13 و 31 میدارد در ماه آینده پیش نویس the 49ers می تواند در از بین بردن برای ساندرز’ جایگزینی آنچه در پیش نویس تحلیلگران را به عنوان یک سیل گسترده ای از گزینه گیرنده و 49ers شده اند خجالتی در مورد استفاده از بالا بر میدارد گسترده ای از گیرنده های پس مربی Kyle Shanahan و مدیر کل جان لینچ وارد در سال 2017.

در حال حاضر 49ers امیدوارند ترنت تیلور (پا) و Jalen هرد (به عقب) می تواند دوباره قوی پس از از دست رفته در فصل گذشته با آسیب. و آنچه از دانته Tia و گلابی گودوین? Shanahan گفت: در NFL سراغ ترکیب او امیدوار Tia می رود در یک “ماموریت” برای بهبود این offseason و گودوین است بیش از حد خوب به انتشار. گودوین آوریل 1 تضمین حقوق و دستمزد می تواند بی درنگ 49ers به فکر می کنم در غیر این صورت.

ساندرز ثبت 36 جلب برای 502 متری و سه touchdowns سوم در 49ers پشت تنگ پایان جورج بازیگوش و ساموئل. در پلی آف ساندرز تا به حال فقط پنج پذیرایی برای 71 متری. او تقریبا, گیر افتاد, اولین postseason زمین نشستن کامل هواپیما در 10 سال کار حرفه ای با 1½ دقیقه به رفتن در سوپر باول اما جیمی Garoppolo بالقوه 49-حیاط touchdown تصویب سرنگون شد.

ساندرز موجب Dec. 8 در ضربات پنالتی که 49ers برنده در نیواورلئان. او تا به حال 75-حیاط touchdown پذیرش در میان هفت جلب برای 157 متری و او نیز انداخت touchdown تصویب به Raheem eagles report در 48-46 پیروزی ثابت کرد که محوری در 49ers’ پیشنهاد برای NFC شماره 1 دانه.

پس از رایگان آژانس مذاکرات باز دوشنبه ساندرز نیز در گفتگو با دالاس کابوی ها و Green Bay Packers, ESPN, Adam Schefter گزارش شده است. مقدسین معامله می تواند به ارزش 19 میلیون دلار اگر انگیزه رسیده است.

ساندرز در Facebook پخش زنده پنج شنبه گفت که او لذت می برد جوانی پرنیان در میان 49ers’ گیرنده های او مربی در اواخر فصل گذشته و او بسیار از 49ers’ سلسله مراتب است.

“آن سرد بود. من عاشق کایل به اطراف خود انرژی و واقعی بودن,” ساندرز گفت. “این یک دلیل ما رفت و تمام راه را به سوپر باول و مقدار زیادی از آن تا به حال با او و جان لینچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>