چرا جانبازان عشق به نگه داشتن بازی برای 49ers’ Shanahan

هر سال 49ers مربی Kyle Shanahan به ارمغان می آورد در veteran رایگان از عوامل قبلی خود را متوقف می کند و سپس آنها ابراز عشق خود را برای او حمله ذهن و طرح.

هیچ جای تعجب وجود دارد. که نمی کند ؟ اما آنها همچنین مارول در Shanahan و کارکنان خود را از ابتکار و خلاقیت در پیدا کردن راه های جدید برای حمله به.

“برای دیدن چگونه آن را تکامل یافته است که بسیار وحشی” گارد تام کامپتون گفت: در سال های اخیر به صورت ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

این offseason آورده در کامپتون و همکار offensive lineman ترنت ویلیامز از Shanahan را از روی لئامت دادن به واشنگتن حمله هماهنگ کننده (2010-13) و همچنین گیرنده گسترده تراویس بنیامین از Shanahan یکی-و-انجام سال در کلیولند (2014).

پس از ورود در سال 2017 Shanahan به شنود گذاشته به تاریخ خود آشنا بازیکنان اما او نه لزوما با تکیه بر آنها برای ساخت 49ers به یک سوپر باول مدعی.

“کایل می داند که چگونه به طرح جرم تا” کارفرمایی برایان Hoyer گفت: پس از 2017 ورود. “هنگامی که مردم بحث در مورد توهین آمیز تجارت او می داند که چه باید بکنید.”

Hoyer نیست بطور منظم احساس گذشته خود Browns شکوه و رفت و 0-6 قبل از 49ers benched و jettisoned او. آیا Shanahan سوئیچ کردن quarterbacks پشت در حال اجرا و یا سایر پرسنل از اصول اساسی خود را به جرم ماندن همان. سپس هوشمندانه تاب نگه داشتن دفاع کردن گارد.

این چیزی است که ما می شنویم سال پس از سال به عنوان بازیکنان سابق دوباره با او. خود واشنگتن خط لوله در آورده Pierre Garçon, Aldrick رابینسون لوگان پالسون و تیم هایتاور. Shanahan در آتلانتا روز تحویل او Tevin کلمن مایک فرد بن حلقه گل و لوین Toilolo.

چه Shanahan باید انجام دهید, آنچه هر NFL مربی باید انجام دهید این است که انطباق و نوآوری.

“چیزهایی که اضافه شده با fullbacks تنگ می رسد گسترده ای از گیرنده های در حال حرکت آن می افزاید: خیلی به این راهکار,” کامپتون گفت. “این واقعا سرد برای دیدن چگونه آن را تکامل یافته است.”

ویلیامز بازی اول چهار فصل زندگی حرفه ای خود را در Shanahan سیستم و با وجود این offseason محدود بودن به زوم تلفنی و آموزش از راه دور ویلیامز بدون شک در مورد مصرف بیش از در سمت چپ مقابله با داشتن داد و ستد شده اند از واشنگتن به جای بازنشسته جو Staley.

“به طور منظم تحت شرایطی آن را می شود بسیار چالش برانگیز آن را می توان در کنار غیر ممکن است به عنوان موثر به عنوان شما می خواهید بدون داشتن مناسب offseason” ویلیامز گفت: به تازگی. “در این مورد من به معنای واقعی کلمه می توانید خط تا در آن ازدحام و به اجرای بازی امروز.

“که چگونه آشنا هستم با جرم. منحنی یادگیری بسیار کوتاه تر است.”

بنیامین موافقت حتی اگر این شش سال پس از او نخست Shanahan چشم به عنوان یک Browns سرعت را انتخاب کنید. بنیامین می گوید: 49ers جرم آشنا است گذشته از “یک کلمه” و تنظیمات مانند عمیق تر مسیر اعماق.

“من می دانم چه شرایط Kyle دوست دارد خود را در جرم و سرعت او را دوست دارد به حرکت توپ در وضعیت گیرنده مجموعه” بنیامین گفت. “کایل سرعت را دوست دارد. هرگاه سریع مرد مایل به ایجاد یک بازی کایل مایل به رسم آن را برای شما.”

Shanahan به طور مداوم قرار می دهد بازیکنان در حرکت هر کدام با یک هدف. هر بازیکن تهاجمی ارائه می دهد فرصت های جدید است.

به عنوان مثال گیرنده گسترده Deebo ساموئل را می بیند شباهت بین او و دور اول پیش نویس انتخاب براندون Aiyuk که Shanahan استفاده خواهد کرد به 49ers’ بهره مند شوند.

“آن را به دفاع مشکل, مثل, می گویند جت-رفت و برگشت حرکات” ساموئل گفت. “آنها تا به دیدن استفاده می شود و اگر آنها پسر های مختلف آن را به آنها دفاع چیزی برای فکر کردن در مورد.”

فکر می کنم در این مورد: Shanahan خود را می داند پرسنل بهتر از همیشه. جیمی Garoppolo یک فصل کامل زیر کمربند خود را (و بازسازی زانو). جورج بازیگوش تکامل یافته به تیم اول تمام نرم افزار است که کمک می کند تا به عنوان یک جوان دریافت سپاه matures. و البته آشنا linemen و ستاره fullback Kyle Juszcyzk در محل هستند به بهار سوراخ برای Raheem eagles report یا کلمن یا ساموئل یا Aiyuk یا هر کس Shanahan conjures تا جرقه همیشه در حال تحول همیشه تهدید کننده جرم.

Shanahan کمک البته او مطمئن ساخته شده قبل از سوپر باول LIV به اذعان دست راست مردان, Mike LaFleur و مایک McDaniel, هماهنگ کننده از پاس و بازی را اجرا کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de