چرا منطقه خلیج را coronavirus منحنی نگاه بهتر از LA

وقتی که می آید به coronavirus تمام منحنی نه برابر خلق شده اند.

افزایش منحنی خبر خوب وقتی که می آید به تعدادی از تست های که انجام شده و همه ما می دانیم در حال حاضر آنها در حال بد وقتی که می آید به ردیابی عفونت.

در طول چند هفته گذشته به منطقه خلیج منحنی شده اند خیلی بیشتر مطلوب از L. A. است.

یک منطقه خلیج گروه اخبار و تحلیل نشان می دهد بیشتر منطقه خلیج شهرستانهای استان در حال آزمایش برای coronavirus در نرخ بالاتر از لس آنجلس حتی به عنوان تعدادی از موارد به نظر می رسد افزایش.

در پایان آوریل در لس آنجلس آزمایش شده بود در مورد 1,423 نفر در هر 100,000 ساکنان و تایید در مورد 226 مورد در هر 100,000 ساکنان این بیماری کشنده است. در مقایسه با سان فرانسیسکو آزمایش شده بود نزدیک به 2,109 از هر 100,000 ساکنان و تایید تنها در حدود 168 موارد است. فقط در سه روز گذشته لا به حال به طور متوسط بیش از یک هزار مورد مثبت یک روز آن را به عنوان اینچ نسبت به ضبط نزدیک به نیمی از کالیفرنیا بیش از 50,000 موارد است.

“با تست آن می توانید به ما اطلاع برای کمک به ما در ایجاد مداخلات است که می تواند تغییر شیب منحنی” گفت: جان Swartzberg بالینی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در UC برکلی.

اگر یک جامعه آزمون های قوی مانند در سان فرانسیسکو گفت: آنها به احتمال زیاد به مشکلات کمتری نسبت به یک جامعه است که تلاش برای پاسخ به یک بحران بهداشت عمومی بدون اطلاعات به همان اندازه.

“بدون تست آنها نمی دانند که در آن آنها” Swartzberg گفت. “تنها راه شما برای حل این مشکل است برای پیدا کردن که در آن است و حمله به آن. و تنها راه شما در پیدا کردن که در آن است که با تست.”

لس آنجلس به تازگی اعلام کرد برخی از تغییرات است که می تواند موجب تغییر در آینده داده است. شهردار اریک Garcetti گفت: همه ساکنان شهرستان خواهد شد که دسترسی به رایگان coronavirus تست — حتی کسانی که بدون علائم است. تا کنون حدود 14 درصد از مردم آزمایش مثبت بوده است. در سان فرانسیسکو حدود 9 درصد باید دوباره مثبت است.

وارنر گرین از موسسه گلدستون از ویروس شناسی و ایمنی شناسی مظنون این واقعیت است که بسیاری از مردم در لس آنجلس و بقیه از جنوب کالیفرنیا که در آن آب و هوا گرم است, خسته از گفته بودن به ماندن در خانه نیز ممکن است منجر به موارد جدید. جمعیت عظیمی در امتداد ساحل در اورنج کانتی درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام سواحل تعطیلی وجود دارد که در روز جمعه موجب خشونت به عنوان میکند.

“این کاملا امکان پذیر است که وجود دارد فقط کمتر اجتماعی فاصله” گرین گفت. “من فکر می کنم بسیاری از COVID-19 خستگی.”

شهرستان سانتا کلارا یک تست رای — تقریبا 1,469 نفر در هر 100000 نفر — فقط کمی بالاتر از لس آنجلس اما به طور چشمگیری پایین تر مورد رای دادن که باقی مانده است تا حد زیادی تخت برای بیش از یک هفته. سن متعو در وسط بالاتر تست رای از سانتا کلارا و بیشتر موارد مثبت در هر 100 ، 000 ساکنان, اما هنوز هم به مراتب کمتر از در لس آنجلس.

در حالی که سانتا کلارا کانتی عمومی در بخش بهداشت و درمان شده اند ممکن است در خط مقدم مقامات در سراسر منطقه خلیج دستور ساکنان به پناهگاه در محل مجموعه تست سایت و در زمان دیگر مراحل اوایل که کمک کرده اند جلوگیری به افزایش موارد است.

“ما عمل اولیه است و ما عمل به شدت,” Swartzberg گفت. “آنها شایسته اعتبار زیادی برای آن.”

هنوز گرین گفت: مبارزه با این ویروس است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در کالیفرنیا است که هیچ جا در نزدیکی بیش از.

“ما به انجام یک کار واقعا خوب,” او گفت:. “من فقط نگران هستند که ما رفتن به ادامه انجام یک کار واقعا خوب? ما در یک مرحله از مبارزه با این ویروس و بسیاری از خستگی و بسیاری از مخلوط پیام. اما تا زمانی که ما یک واکسن تنها چیزی که ما در حال بهداشت عمومی اقدامات مانند اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de