چرا برخی از مدارس محلی هنوز بسته میان coronavirus همه گیر

مدارس در سراسر منطقه سونوما کانتی باقی مانده در یک الگوی برگزاری جمعه در انتظار راهنمایی از شهرستان مقامات بهداشت در مورد اینکه آیا آنها باید بسته ماندن پس از رخصتی بهار برای بسیاری از هفته آینده به عنوان حفاظت در برابر جامعه گسترش coronavirus.

این منطقه 40 ولسوالی حساب برای نزدیک به 70,000 K-12 دانش آموزان و آنها در حال مشاوره با شهرستان اداره آموزش و پرورش بر اساس راهنمایی از بخش بهداشت عمومی را بدست آورد. تا کنون هر محلی منطقه را متوقف کرده است کوتاه از یک اقدام احتیاطی در خاموش کردن.

اما سونوما کانتی را دو دانشگاه صورت گرفت که گام در این هفته و بسیاری از بزرگترین مناطق گفت: آنها نزدیک از جمله سان فرانسیسکو و اوکلند برکلی و لس آنجلس و سن دیگو.

در سواحل شمال ملحق شدند Mendocino Unified School District که جمعه اعلام کرد این امر می تواند لغو کلاس ها به مدت دو هفته تا مارس 27. رخصتی بهار برای تقریبا 13,100-دانش آموز منطقه آغاز می شود مارس 13.

نپا Unified School District اتخاذ حتی طولانی خاموش شدن, بسته شدن کلاس های درس تا آوریل 13.

Sonoma County, مدرسه مدیران و کارکنان در حال سرمایه گذاری بر بهار شکستن پنجره در هفته آینده به صنایع دستی درس دانش آموزان و معلمان می توانید استفاده کنید برای حفظ کنترل از راه دور و آموزش در این مراسم دانش آموزان گفت: برای ماندن در خانه گفت: جیمی هانسن سخنگوی SCOE.

عمومی مدارس متوسط و بالا در سانتا رزا بزرگترین منطقه در شهرستان تحت عمل حداقل برنامه روز دوشنبه بنابراین معلمان می تواند شروع به برنامه ریزی برای آموزش از راه دور.

این شهرستان اداره آموزش و پرورش “نمی توانید بگویید یک مدرسه منطقه که به” هانسن گفت. “هر مدرسه منطقه خودمختار تصمیم اما در این مورد آن است که بهداشت عمومی دفتر از آنها کارشناسان در کاهش گسترش یافته است.”

وزارت کالیفرنیا از دستورالعمل های بهداشتی در حال حاضر نیاز به یک بسته اگر یک دانشجو یا عضو هیات آزمایش ویروس اما کسانی که بخشنامه ها را تغییر نمی کنند. با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بعد از ظهر جمعه به مارشال منابع و گسترش ویروس, تست, جدید, حکم ممکن است در آینده برای مدارس محلی.

“ما پیش بینی این می تواند تغییر و گفته شد ممکن است راهنمایی های جدید رسیده از دولت در این” هانسن گفت. “ما در واقع در تلاش برای کمک به مدارس آماده سازی و در نظر است که آنها ممکن است به گسترش شکستن بهار خود را.”

منطقه مدیران شده اند با احتیاط از سرعت پس از بسته شدن مدارس دولتی در نظر گرفته شده خدمات ضروری در کالیفرنیا ارائه مهد کودک و غذا, او گفت:. تقریبا 31,320 دانش آموزان محلی و یا بیش از 45% از مدرسه جمعیت واجد شرایط به صورت رایگان و کاهش قیمت ناهار.

به عنوان شرایط ادامه به تکامل برخی از محلی منطقه شروع به تغییر تن خود را روز شنبه هشدار داد که یک بسته پیش بینی شده بود.

هلدزبرگ Unified School District سرپرست کریس Vanden Heuvel در نامه ای به جامعه در روز جمعه گفت: دانش آموزان مدرسه ابتدایی خواهد بود که با بسته ای از مواد است که می تواند پوشش دو هفته آموزش.

هر هلدزبرگ ثانویه دانش آموز در کلاس 6-12 Google Chromebook لپ تاپ و معلمان آماده می شدند برای کنترل از راه دور, آموزش آنلاین, او گفت:. اگر یک بسته شد و دستور داد او گفت: کارکنان را از روز اول برای برنامه ریزی و آمادگی برای کار.

هلدزبرگ مدارس نیز “آماده به ارائه از پیش ساخته شده وعده های غذایی برای خانواده هایی که کودکان بخشی از رایگان و کاهش ناهار برنامه” Vanden Heuvel گفت. “ما همچنین خریداری شده تلفن همراه نقاط داغ برای خانواده های ثانویه دانش آموزانی که دسترسی به اینترنت ندارد و خواهد شد چک کردن آنها را به عنوان مورد نیاز است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im