چرا سانتا رزا صرف بیش از $70,000 در خالی اتاق های هتل

از coronavirus نگرانی می تواند اجرا شایع در بهار امسال در میان آن ضروری کارگران سانتا رزا در ماه مارس توافق کردند که به صرف $100,000 به رزرو یک بلوک از اتاق های هتل ها بسیاری از آن ها را خالی باقی مانده زمان تا کنون بدون نیاز به قرنطینه افسران پلیس و آتش نشانان به عنوان یک بار می رود.

شهرستان, مدیر, Sean McGlynn اقدام به درخواست این شهر آتش و ادارات پلیس استفاده می شود اضطراری قدرت به اجازه مقابله با هتل لا رز در راه آهن مربع است. اما هیچ یک از 19 اتاق شهر رزرو شده اند برای استفاده اولیه که هدف در نظر گرفته شده.

“قرارداد ایجاد شد به یک راه برای اطمینان حاصل شود که این شهرستان دارای اتاق های امن برای نگه داشتن همه به طور بالقوه آلوده آتش نشانان و افسران پلیس و دیگر ضروری شهرستان کارکنان از افشای و آلوده کردن خانواده خود را در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در,” شهر, سخنگوی Adriane مرتنز گفت: در یک ایمیل.

بر اساس این توافق که تمدید شد در آوریل Hotel La Rose پرداخت شد $79 روزانه در هر اتاق — و دو برابر این مبلغ اگر اشغال شده است.

تا به امروز حدود 71,000 صرف شده است و هیچ اساسی کارگر باقی ماند یک شب در یکی از اتاق های در La Rose. یک اتاق استفاده شده است در طول روز توسط سانتا رزا آتش نشانی دو نفر همه گیر واحد پاسخ اجازه می دهد آنها را به مرکزی واقع در طول کار افتادگی و معافیت مرتنز گفت.

“شهر مدیر تایید رزرو اتاق های هتل در اوایل برای اطمینان از این شهرستان در حال برنامه ریزی در محل که ما نمی دانیم که چه پتانسیل عفونت از خود ما کارکنان شهرستان ممکن است مانند نگاه” مرتنز گفت.

نه کارکنان پلیس و آتش کارمند تشخیص داده شده اند با COVID-19 از جمله کارآگاه Marylou Armer که درگذشت مارس 31 بعد از ابتلا به ویروس.

سانتا رزا طرح منحصر به فرد نیست در میان شهرستانها در پاسخ به coronavirus مرتنز گفت. شورای شهر خواسته خواهد شد که به تصویب قرارداد و گسترش آن است که باید یک مقدار حداکثر از نزدیک به $200,000 اما انتظار می رود هزینه ای در حدود نیمی که در جلسه روز سه شنبه. این معامله این است که مجموعه ای به پایان می رسد آخر هفته آینده.

“ما اصلا برنامه ای برای گسترش در حال حاضر که بیشتر تسریع COVID-19 تست در دسترس است در اینجا در سونوما کانتی به ما پاسخ دهندگان برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان دیگر ما ضروری شهرستان, کارگران” مرتنز گفت.

همه گیر واحد پاسخ متشکل از یک امدادگر و یک EMT تشکیل شد مارس 14 به عنوان سازمان آتش نشانی در پاسخ به خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. داشتن فضا در La Rose کمک کرده است واحد باقی می ماند جدا از بقیه از نیروی آتش نشانی.

شهر ممکن است به دنبال کمک های مالی از دولت فدرال برای جبران هزینه اتاق و همچنین سایر هزینه های متحمل شده توسط محلی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

“شهرستان خواهد شد به دنبال در دسترس همه بودجه فدرال منابع و فرصت ها برای کمک به ارائه کمک هزینه های ما به طوری که ما می تواند همچنان به مطمئن شوید که ما اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارکنان خط مقدم قادر به انجام شغل خود را در حالی که حفاظت از خود و خانواده و جامعه بیشتر از پتانسیل عفونت” مرتنز گفت.

به عنوان روز پنج شهرستان مقامات تایید کرده بود 337 کل و 133 فعال موارد با چهار مرگ و میر هر چند از گسترش این ویروس است که تقریبا به طور قطع گسترده تر از رسمی شماره با توجه به ناکافی تست.

یک مدیر در La Rose کاهش یافته است به نظر گفته او مجاز به بحث در مورد معامله. یک مدیر منطقه ای برای هتل نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چندین هتل ها محلی از جمله متل 6, the Sandman, the فلامینگو, Astro و Azura — در نظر گرفته شد همراه با هتل لا رز گفت: Brandalyn Tramel یک عامل خرید برای سانتا رزا. این شهر تا به حال شده است به طور فعال به دنبال در هتل ها به صورت همه گیر مربوط به دلایل و قرار داده شده 71 افراد بی خانمان به اتاق در Sandman از طریق یک برنامه جداگانه.

هتل لا رز که دارای 19 اتاق بال که وصل نیست به بقیه هتل تراز وسط قرار دارد با این شهر اهداف تامین اتاق بدون خطر افشای کارکنان هتل و یا هر گونه دیگر کاربران Tramel گفت.

متل 6 همچنین ارائه فرصت اما می خواستم یک مقدار دیگر تعهد حداقل به مدت 90 روز و بیشتر از سه بار به عنوان بسیاری از اتاق او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه خواهد اشمیت در 707-521-5207 یا [email protected] در توییتر @wsreports.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de