چرا رونرت پارک انتخابات جدید نقشه نیروهای دیرین عضو فعال شورای

“شما به من بگویید اگر این نبود که شفاف” Belforte گفت. “که مراقبت از خود را در جامعه; که مراقبت از خودتان است.”

در روز پنج شنبه Callinan کاهش یافته است قبلا برنامه ریزی شده مصاحبه کرد و گفت در متن پیام او را به صحبت بیشتر در مورد منطقه بعد از انتخابات این روند به پایان رسید. استافورد نیز نمی بازگشت پیام به سمت چپ بیش از دو روز است و نه در پاسخ به درخواست مصاحبه از مطبوعات دموکرات برای چند ماه.

در روز شنبه جلسه شورای, اما, Callinan — که همچنین برای انتخاب مجدد در این سال ابراز پشیمانی بیش از نتیجه که به او رای دادند در مقابل با Belforte.

“چقدر بد بود ؟ نیست که زشت او گفت:” پس از تصمیم گیری. “این چیزی نیست که ما می خواستیم مردم, اما ما مجبور شدند به آن است.”

رونرت پارک است که به دنبال انتخابات منطقه پس از دریافت حقوقی تهدید در ماه اکتبر بیش از این شهر در بزرگ سیستم رای گیری برای صندلی در شورای شهر. در این نامه مالیبو مبتنی بر وکیل کوین Shenkman اتهام روند انتخابات محروم این شهر در حال رشد لاتین جمعیت و در نتیجه نقض این دولت رای گیری حقوق قانون.

مقامات شهرستان را رد اتهام اما تصمیم گرفت به دنبال تغییرات در سیستم برای جلوگیری از هزینه نبرد قانونی. تعداد کمی از کالیفرنیا شهرستانها که در دفاع از خود در دادگاه پس از یک شبیه تهدید از Shenkman چند باید صرف میلیون ها دلار در هزینه های قانونی و هیچ کدام غالب.

اما Belforte سوال تصمیم شورا برای در آغوش یک نقشه جدید پرده برداری کرد در روز سه شنبه پس از جلسه شورای Callinan ماه گذشته خواستار توقف در روند حرکت پیش رو با نقشه های مختلف شورای قبلا مورد علاقه. زودتر انتخاب را محافظت Callinan, Belforte و مکنزی که در حال حاضر در خدمت به عنوان معاون شهردار به اجرا در برابر یک شخص عضو شورای در سال 2020 اما نادیده گرفته و تماس از یک تعداد انگشت شماری از ساکنان برای ایجاد یک منطقه جداگانه در شهر A و B محله بخش که تا حد زیادی لاتین.

نقشه تایید شنبه بود فرستاده شده توسط resident Marci شبیه بود که نه شناخته شده اند که با حضور در جلسات شورای و نه تا به حال قبل از بهره در منطقه مبتنی بر روند انتخابات Belforte گفت. شبیه نمی تواند به چهار شنبه یا پنج شنبه و پیام های سمت چپ برای او رفت unreturned.

از معدود ساکنان که شرکت کرده اند در این شهر نقشه-طراحی فرآیند در حال حاضر به چهارم آن ماه بیشتر موفق به ایجاد یکی که ملاقات معیارهای مورد نیاز از جمله مرزهای است که ناگسستنی است و تقریبا برابر با جمعیت در هر منطقه.

“من نمی خواهم برای حمله به کسی که توانایی به درخشان گفت:” Belforte “اما من فکر می کنم آن را مشکوک است. من فقط فکر می کنم این هم فوق العاده خوش شانس یا که وجود دارد کمک کند.”

Hollingsworth Adams اذعان شبیه است که از حدود 15 سال اما انکار کرد که او تا به حال در مورد بحث انتخابات منطقه ای با او اجازه دهید به تنهایی کمک به ایجاد نقشه های ارسال شده به وب سایت شهر در فوریه. 4 و در نهایت انتخاب شده توسط شورای.

“هیچ چیز به نظر می رسد عجیب و غریب به من. آن را فقط نمی گفت:” Hollingsworth, Adams, که نشانه علاقه به حرکت برای جلوگیری از داشتن برای اجرا در برابر Callinan در منطقه که در آن هر دو آنها زندگی می کنند. او در ترم جاری نیست تا 2022.

مکنزی که گفت که او “بدون شک” در یک موقعیت بهتر از Belforte زیر در جلسه روز سه شنبه نیز در دفاع از این شورا انتخاب در آن تبدیل به منطقه مبتنی بر انتخابات تحت advisement از دادستان شهرستان.

“من باور دارم که این فرایند به درستی انجام شود. من هیچ دلیلی برای احساس در غیر این صورت,” او گفت:. “من می خواستم این فرایند به پایان خواهد رسید و پس از آن به یک فرصت برای تصمیم گیری که آیا برای اجرای یک هفتم ترم بنابراین من خوشحال هستم که فرصتی برای این تصمیم.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کوین Fixler در 707-521-5336 یا [email protected] در توییتر @kfixler.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>