چرا محلی حیوان خانگی صاحبان نگران تر از بد کوتاهی مو با خدمات نظافت بسته

این ممکن است تنها چیزهایی دنیس کرامر را دوست دارد بیش از “ارباب حلقه ها” در حال پخش Schnauzers.

کرامر را به نام قدیمی ترین چهار سگ, گل یاس, پس از شخصیت های دیزنی است. سه تن دیگر از نام آنها کنده از تالکین صفحات — Luthien Tinuviel (لولو برای کوتاه مدت) Elbereth Gilthoniel (Gilly) و با ارزش من.

تحت نرمال coronavirus-رایگان شرایط کرامر را Schnauzers هستند immaculately مرتب توسط دو مغازه های محلی بهترین در نشان دادن حیوان خانگی نظافت و کلاسیک و دم. به تازگی هر چند سگ ها و گربه ها در حال پیدا کردن آن را به عنوان سخت به عنوان انسان برای به دست آوردن یک مدل موی مناسب و معقول. این صدا ممکن است مانند یک احمق نیاز در زمانی که هزاران نفر از شهرستان سونوما ساکنان گذاشته شده و مردم با داشتن مشکل پیدا کردن کاغذ توالت و ضد عفونی کننده. اما صاحبان حیوان خانگی اصرار دارند که نظافت خوب به خصوص برای برخی از مو سگ هر چیزی است اما لوازم آرایشی و بهداشتی.

“Schnauzers باید دو لایه کت” کرامر توضیح داد. “لایه زیرین نرم و کرکی. لایه فوقانی سفت چسبیده است. اگر لایه زیرین است مرتب کردن آن می تواند باعث تشک, سایش, سوزش. خواهر من سگ بخشی Schnauzer و آن تحریک شده و در زیر آن بازو. آن را به یک عفونت و آن را هزینه $450 در دامپزشکی. کسانی که تشک باید به طور منظم حذف شده است. خوب groomer می کند که.”

اما خوب groomers سخت برای پیدا کردن این روز است. آنها نمی افتد در این دسته از کسب و کارهایی که در سونوما کانتی سلامت افسر دکتر Sundari Mase اجازه داده است برای بازگشایی زیر اصلی اقامت در خانه سفارش دهید. است که برخی از خانواده ها نگران است.

برای یک چیز, روی حصیر موضوع واقعی است. به عنوان خز و تاب تنگ تر و تنگ تر آن می توانید یک حیوان خانگی پوست و حتی پارگی آن است. و این است که نه فقط موهای منگوله دار.

کرک کانین مانند دودل مخلوط می توانید انتخاب کنید تا کک و کنه و foxtails که همه مسائل بهداشتی بالقوه و مستعد ابتلا به گرمای بیش از حد به عنوان آب و هوا گرم. اگر سگ ندارد و گوش خود را تمیز و tweezed آنها می توانند عفونت گوش. اگر آنال غدد هستند نه بیان آنها می تواند پارگی. Unclipped ناخن می تواند تقسیم و یا در نهایت منحنی به اندازه کافی دور به سوراخ یک حیوان پا پد. برخی از سگ و گربه تحت درمان با تجویز شامپو به دلیل حساسیت های پوستی.

راه حل واضح است که برای صاحبان حیوان خانگی برای رسیدگی به این کارهای نظافت خود. اما نه هر کس دارای فضای مناسب و یا تجهیزات و برخی از افراد مسن و یا به خطر بیافتد نگهبان ممکن است احساس به آن. همچنین شما همیشه ابراز مقعد سگ غدد?

بسیاری از صاحبان حیوان خانگی تبدیل شده اند آماتور سبک بیش از چند هفته گذشته است که می تواند منجر به عکس مانند یک سونوما کانتی سرپرست Lynda هاپکینز ارسال به Facebook حساب سه شنبه. هاپکینز جانباز گوسفند کشاورز در زمان شیرر به استاندارد نوعی سگ پشمالوی باهوش اما موتور درگذشت نیمه راه از طریق وزوز و سگ زخم تا به دنبال مانند یک کالج مسکت قربانی رقیب pranksters.

هاپکینز تبدیل به یک مدافع برای حیوان خانگی groomers دریافت نوعی از رهایی از محدودیت های فعلی.

“مردم نگران هستند در مورد حیوانات خانگی خود را رفاهی,” او گفت:. “با توجه به افزایش درجه حرارت و شيوع آفات و اشکالات و همچنین علف های هرز و foxtails و چیزهایی است که می تواند پنهان کردن عمیق در کت و مشکلات می شود.”

Mase جمعه اشاره کرد که اگر یک پاکیزگی مسئله تبدیل به یک مسئله بهداشتی به صورت محلی حیوان خانگی دامپزشک می توانند با مراجعه به این حیوان به یک مجوز groomer. اما سطح دیگری از هزینه برای صاحبان حیوان خانگی در یک زمان هنگامی که بسیاری از آنها کم و یا هیچ درآمد قابل تصرف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de