چرا کارشناسان نگران ‘قرنطینه خستگی’ شروع

“ما قصد داریم برای انجام این کار با دقت” رادرفورد گفت: دولت آغاز به سهولت محدودیت. “اجازه دادن به مردم برای خود تصمیم بگیرند چرا که آنها خسته است یک راه خوب برای انجام آن است. . . . این زمان به اجازه است.”

کارشناسان نظریه در مورد اینکه چرا این هفته از آوریل 13, تازه ترین داده های موجود تبدیل به یک نقطه اوج. بسیاری خانه نشین آمریکایی ها ضربه روانی عطف از هفته پنجم, فنی ورود به دومین ماه بدون روشن پایانی در چشم. حتی با رونق در تماس های تصویری و مجازی کوکتل ساعت, آنها می گویند, احساس تنهایی و انزوا در ادامه به کوه. خوشبو بهار درجه حرارت نیز احتمالا جلب مردم به خصوص در مناطق گرمتر که در آن یک فیلم مهم تابستان به زودی فرود.

آن را نیز بدون تصادف آنها می گویند که حل و فصل خواهد شروع به افول در میان مغلوب ساختن پیشی جستن-پشتیبانی از اعتراضات حتی در حالی که اکثر آمریکایی ها بگویید نظرسنجی پشتیبانی آنها از اقامت در خانه مورد نیاز است.

Lorien Abroms یک استاد سلامت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: آن را کمک نمی کند که دریافت کرده است “پیام های مخلوط” از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن “حمایت ضمنی” از معترضان.

“من فکر می کنم این پیام است که شما می توانید به خستگی خود را و می گویند: “این به اندازه کافی’ ” Abroms گفت.

برخی از افراد نیز ممکن است به اشتباه معتقد بودند آنها می توانند با خیال راحت شروع به خم شدن اقامت در خانه, قوانین کارشناسان می گویند که برخی از فرمانداران شروع به عموم اعلام کند چگونه و هنگامی که اقتصاد خود را آغاز خواهد شد به بازگشایی شده است.

“مردم می تواند احساس آن را به طوری که آنها بیشتر antsy” گفت: سوزان Hassig استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه Tulane. “این نوع مانند یک بچه قبل از کریسمس.”

فرمانداران در گرجستان, کارولینای جنوبی و تنسی اعلام کرد بازگشایی تاریخ دوشنبه بعد از آخرین تلفن همراه تجزيه و تحليل قرار گرفت. این درصد از مردم ماندن در خانه در این کشورها به عنوان از آوریل 17 در حال حاضر در میان پایین ترین در کشور بین 23 درصد و 26 درصد است.

تراویس Gayles ارشد بهداشت افسر Montgomery County Maryland به نام بالقوه مشکل از ساکنان از دست دادن صبر “یک نکته مهم که من فکر می کنم هر حوزه قضایی در سراسر کشور است دست و پنجه نرم با در نظر مطمئن شوید ما تقویت پیام ما مربوط به پناهگاه در محل.”

Gayles گفت: او آشنا نبود با داده اما در مورد سوال که آیا مونتگمری ساکنان ممکن است جرأت بیشتر پس از شهرستان شروع نیاز خریداران به سایش پوشش صورت در فروشگاه ها و خرده فروشان.

حتی پس از Gayles گفت: “پیام بسیار روشن است. ما هنوز در حال تشویق مردمی در خانه بمانند و تنها زمانی که آنها نیاز به” مانند رفتن به محل کار و یا در فروشگاه مواد غذایی.

برگشت اول آشکار شد هفته گذشته مریلند محققان در ادامه به تجزیه و تحلیل حرکات گوشی های هوشمند از طریق داده های مکان از برنامه های. به جمع آوری اطلاعات و داده های ناشناس, در حالی که ناقص است و به راحتی قابل حصول و مداوم راه برای اندازه گیری مقدار حرکت مردم در مورد ژانگ گفت. او گفت: محققان در حال به اشتراک گذاشتن اطلاعات تحرک با مقامات دولتی و اپیدیولوژی مدلسازی گسترش covid-19.

در سراسر کشور افت محققان “اجتماعی فاصله شاخص” آغاز مارس 14. بود که یک روز قبل هزاران نفر از معترضان در میشیگان دریافت توجه ملی به صورت متراکم جاده ها در سراسر کشور در کنگره خواستار آن است که محدودیت ها کاسته شود و افراد مجاز به بازگشت به کار.

اجتماعی فاصله شاخص نشان دهنده چقدر مردم در خانه بمانند و همچنین چه مقدار و تا چه حد آنها سفر با هواپیما و ماشین و حمل دوچرخه و پای پیاده ژانگ گفت. گوشی های که نمی توان هر توقف از 10 دقیقه یا بیشتر مانند کسانی که در مردم برای دوچرخه سواری یا پیاده روی با سگ شمارش شدند به ماندن در خانه ژانگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>