چرا کالیفرنیا می گوید آن را می توانید استطاعت به قرض دادن 500 هواکش به کشورهای دیگر

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دفاع در روز پنج شنبه خود تصمیم به ارسال 500 هواکش این هفته به ملی ذخایر و گفت کالیفرنیا نمی خواهد نیاز به ماشین آلات برای هفته و باید در این میان به کمک کشورهای با بیشتر مبرم و فوری coronavirus خواسته است.

“برخی از مردم ابراز نگرانی برخی از کالیفرنیا تمایل به گسترش دست به نیوجرسی, نیویورک, ایلینوی, سی, به, مریلند به نوادا و به کشورهای دیگر در سراسر این کشور توسط وام هواکش برای مقابله با بحران در آن کشورها” Newsom گفت: در طول روزانه خود را COVID-19 کنفرانس مطبوعاتی. “ما فکر آن را درست به انجام این کار, اما من همچنین می خواهم شما بدانید آن چیزی که مسئول به عنوان شهروندان آمریکایی از یک و اخلاقی ضروری است برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

Newsom دولت کار کرده با بیمارستان سیستم ها و شرکت های خصوصی برای بازسازی ساخت و به دست آوردن جدید و اهدا, پنکه, تلاش که فرماندار گفت: قرار کالیفرنیا در موقعیت قادر به قرض دادن 500 دستگاه است.

یک ماه پیش در کالیفرنیا به حال 7,587 هواکش در 416 بیمارستان. Newsom گفت: این ظرفیت در حال حاضر افزایش یافته و به 11,747 هواکش.

بیمارستان در حال حاضر با استفاده از 31 درصد از تمام فن در سیستم خود را ترک بیش از 8000 در دسترس Newsom توضیح داد. او گفت که فن های متفاوت از تجهیزات حفاظت فردی به دلیل آنها می توان بیش از یک بار.

دولت هنوز هم به دنبال به دست آوردن حدود 10 ، 000 اضافی هواکش اواسط ماه مارس نسبت به دولت پیش بینی بخشی از “فاز یک” آن coronavirus برنامه ریزی است. پس از آن اضافی 20,000 می تواند نیاز Newsom را تخمین می زند.

فرماندار همچنین گفت: دولت “قبل از قرار” هواکش منطقه ای تا زمانی که بیمارستان های محلی نیاز آنها در حال حاضر در محل.

اما Newsom گفت: کالیفرنیا منحنی “است نه خم مانند کشورهای دیگر” وجود دارد و آن را هم به یدکی قبل از گلدن استیت نیاز ماشین آلات بازگشت.

“ما کشیده اند و ما منحنی به ما زمان کمی بیشتر” Newsom گفت. “اما ما نمی توانیم فقط نشستن بر روی دارایی های, هنگامی که ما می تواند زندگی را نجات دهد و کمک دوستان آمریکایی ما.”

Newsom نیز روز پنجشنبه اعلام کرد یک تعداد انگشت شماری از فرصت ها برای مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

مراقبت های بهداشتی کارکنان را دریافت کوپن و حق الزحمه برخی 100 درصد قابل استرداد می باشد برای بیش از 150 هتل ها به طوری که آنها می توانید قرنطینه و خود منزوی در حالی که مراقبت از COVID-19 بیماران و یا پس از آنها بوده ام در معرض ویروس.

چهار هواپیمایی — ایالات غرب دلتا و آلاسکا نیز ارائه رایگان پرواز به کالیفرنیا برای کسانی که انتخاب شده از 86,516 کسانی که اعمال می شود برای دولت جدید بهداشت و درمان سپاه.

Newsom همچنین گفت: در این هفته دولت را سرمایه گذاری $1.4 میلیارد دلار برای به دست آوردن 200 میلیون ماسک یک ماه کالیفرنیا کارکنان مراقبت های بهداشتی, فروشگاه مواد غذایی کارکنان و سایر ضروری پرسنل در حال محافظت بیشتر در برابر ویروس.

او گفت: دولت در حال کار است “در زمان واقعی” برای ارسال تجهیزات ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>