چرا لاشخور هستند و سزاوار خود شهرت بد

Buzzard اوج بالا بر روی هود کوه مشرف بزرگراه 12 فقط در شرق سانتا رزا. غرب کالیفرنیا و هلدزبرگ وجود دارد Buzzard سنگ Buzzard نهر و Buzzard بهار. یک buzzard البته نام دیگری برای یکی از برجسته ترین پرندگان ترکیه کرکس. (وجود یک کرکس خط الراس وجود دارد بیش از حد.)

در بسیاری از جهان یک buzzard است که یک کرکس اما یک پرنده شکاری در همان جنس به عنوان بسیاری از ما شاهین. اگر کالیفرنیا شد و در اروپا و ما احتمالا باید یک “red-tailed buzzard” نه “red-tailed hawk.”

کرکسهای از سوی دیگر در حال جهانی شناخته شده به عنوان طاس آستین گردن رفتگران که خوردن مردار. پیر جهان کرکس و دنیای جدید کرکسهای به اشتراک گذاری این صفات اگر چه آنها در واقع متعلق به دو پرنده های مختلف خانواده است.

شاهین و کرکس می تواند اشتباه در پرواز به خصوص در فاصله توسط گاه به گاه ناظران (ترکیه کرکس بال را یک “V” در پرواز). زمانی که اروپایی ها وارد شدند در سواحل شرق ترکیه کرکسهای باید به آنها یادآوری از لاشخور بازگشت به خانه. این اسم بی مسمی گیر کرده و در نهایت ساخته شده راه خود را از غرب است. خود را طاس سر قرمز و پرهای تیره نیز به آنها شباهت به نر بوقلمون های وحشی. در حالی که افزایش بیش از چشم انداز ترکیه کرکس یا لاشخور (را انتخاب کنید) — با استفاده از خود را مشتاق حواس بویایی و بینایی برای پیدا کردن حیوانات مرده. “کرکس” می آید از کلمه لاتین “tearer”— با استفاده از نوک تیز منقار آنها اشک از طریق پوست از لاشه و رانش سر خود را به داخل حفره بدن به غذا خوردن.

یک گروه از نشسته ترکیه کرکسهای است به نام “پی.” شما اغلب می توانید ببینید یکی خاص در یک سیم تلفن, جاده های انتظار برای یک ماشین برای خدمت به یک وعده غذایی تازه. مشابه صحنه رخ داده در مکزیک بار در سالانه متنزس زمانی که رنچس ذبح تعداد زیادی از گاو. پنهان و پخته شد و خام برای تجارت اما گوشت تا حد زیادی دور انداخته شده در شمع. یک چشم شاهد بازگو چگونه “کرکسهای را جمع آوری همراه با condors شغالها و گریزلیز برای شرکت در جشن.”

Condors عدم درک خوبی از حس بویایی و در حال فکر کردهاید لاشه توسط, برای تماشای “کتری” (گروه) از ترکیه کرکسهای گردان. در کرکسهای بهره مندی از condors با انتظار برای آنها را به سوراخ پنهان از حیوانات بزرگتر است که سخت تر برای رسیدن به.

ترکیه کرکسهای جذب بوی پوسیدگی گوشت که حاوی اتیل مرکاپتان. این چیزی است که شما بوی هنگامی که وجود دارد یک گاز نشت هر چند آن اضافه شده چون گاز خود را بدون بو است. پس در condors’ مسیر پرواز شرکت گاز رشته کارگران گاهی اوقات تعیین محل نشت خط لوله به دنبال کتری ترکیه کرکسهای.

ترکیه کرکس شیوه زندگی می تواند سخت به درک. علاوه بر خود نفرت انگیز رژیم غذایی آنها اجابت مزاج بر روی پاهای خود را برای خنک کردن و دفاع از خود را با پرتابه استفراغ. اما تصور کنید اگر آنها نبودند اطراف. بسیار عالی سیستم ایمنی بدن اجازه می دهد آنها را به بلعیدن مواد غذایی کامل بیماری هایی مانند بوتولیسم anthrax وبا و سالمونلا که کشتن حیوانات دیگر.

حتی اگر مرگ ثابت وجود ندارد که بسیاری از اجساد در اطراف. ترکیه کرکس های علمی نام Cathartes هاله به معنی “پاک کننده ملایم.” یک نام خوب برای بهداشت سرویس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de