چرا قلب بارت باید شروع

Star galloper Black Heart Bart and trainer Lindsey Smith at Lark Hill.
آیکون دوربینستاره galloper سیاه قلب بارت و مربی لیندزی اسمیت در شوخی تپه. اعتبار: عرضه

وزن-برای-سن جنگجو سیاه قلب بارت علامت تمام جعبه ها را به توان بالای 5 میلیون دلار All-Star مایل چشم انداز زمانی که زیبایی های برنده خود را شوخی تپه دادگاه برای سوارکار اسب دوانی شدن پل هاروی دیروز.

زندگی می کنند تا به وضعیت او شتاب رو به جلو در مراحل اولیه از یک 930m گرما coasted روشن صاف و unextended بیش از مراحل نهایی.

گروه 1 آندروود سهام (1800m) قهرمان این فصل در ملبورن بهار کارناوال او strode را آزادانه در هنگام رفتن به اصطبل دیروز و کشیده در درخشان بیماری است.

Star galloper Black Heart Bart at Lark Hill yesterday.
آیکون دوربینستاره galloper سیاه قلب بارت در شوخی تپه دیروز. اعتبار: کلوین Ha

“او به عنوان مشتاق به عنوان یک دو سال از زمانی که پس از رسیدن به مسیر” مربی لیندزی اسمیت گفت. “این اولین ضربه خود را-تحت شرایط مسابقه پس کاکس بشقاب و من فکر کردم آن ممکن است دشوار است به حل و فصل او را در پریدن دور در دادگاه.

“اما او کاملا آرام پس از اولیه خود را, سرعت, شد, شگفت آور سریع و او را آماده برای مسابقه است. او در اینجا برای یک تغییر از مناظر و آموزش داده می شود در مسیر شن و ماسه در اموال ما. کار وجود دارد او را مناسب و ایده آل.”

اسمیت گفت: Black Heart بارت رزرو شده بود در یک پرواز به ملبورن امشب خواهد بود و مسابقه برای اولین بار در روز شنبه هفته $500,000 اینده سهام (1400متر).

همه ستاره مایل (1600m) در کولفیلد در 14 مارس خواهد شد و سپس هدف خود را.

اسمیت گفت: پل هاروی در خط برای اضافه کردن اضافی و قدرت در طول Black Heart بارت ویکتوریا مبارزات انتخاباتی.

“من خواسته ام Paul به تواند در حالت آماده به کار برای مانت اگر براد Rawiller در دسترس نیست در برخی از مرحله” اسمیت گفت. “سیاه قلب بارت سفر هموار برای پل در امروز محاکمه و خود را سبک مناسب اسب.

“اما براد برنده شش گروه 1 مسابقات روی سیاه قلب بارت و اولین پیشنهاد برای ادامه, روش سوارکاری با او.”

اسمیت و هاروی ترکیب به پیروزی ملبورن گروه 1 مسابقه با دوستان داشتن رابطه جنسی (2002 استرالیا در جام حذفی) و دیوار (2004 ویکتوریا دربی).

Achernar ستاره و بیش از حد نزدیک خورشید را همراهی سیاه و سفید قلب بارت در پرواز امشب پیش از پیوستن به اسمیت وررنمبول پایدار است.

مربی دیوید هریسون کلاس دختر شوخ و جوان Sanabreanna کشیده تا با عود آریتمی قلبی پس از اجرا گذشته شش پشت سیاه قلب بارت دیروز.

“او را تحت اسکن قلب برای او تصمیم گیری فوری آینده” هریسون گفت.

دو پرت برنده جام ستاره نمایشگاه زد نزدیک دوم که زده توسط ویلیام پایک در یک 1100m دادگاه دیروز.

باب پیترز متعلق به gelding سر گرفته خواهد شد برای مربی آدم Durrant در شنبه هفته چاشنی ریسک (1800m) در Ascot.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>