“چرا این محدودیت در حال آرام؟’: سرپرستان به دنبال اصلاح رهبری به عنوان مانت فشار بیش از خاموش کردن

“من درک که این یک تصمیم دشوار به ما نزدیک پارک کل سیستم” هاپکینز گفت: در مارس 24 هیئت ناظران نشست. “من نگران عواقب ناخواسته.”

سپس در پایان ماه مارس Mase را گسترش شهرستان پناهگاه منظور آوریل 3 پایین آمد زودتر و سختگیرانه تر از شهرستان سرپرستان رود.

جدید اندازه گیری شد تهاجمی تر از ایالت منظور توقف بازار-نرخ ساخت و ساز پروژه های خارج از سوختگی در مناطق منع به خود جلب کرد که انتقاد از رهبران صنعت و سوال از ناظران در جلسات بعدی.

“پنج ناظران ما فقط آنهایی که واقعا پاسخگو به جامعه ما از طریق روند انتخابات” گور گفت. “همین دلیل است که من و دیگران شروع به صحبت کردن با صدای بلند.”

اما در حال تحول رویکرد توسط اعضای هیئت مدیره فقط در مورد پیام. آن را نیز در مورد حاکم یک مسئولیتی که مستقیما اگر نه منحصرا با هیئت ناظران.

“ما هرگز در یک موقعیت برای یک دوره ثابت از زمان به عنوان یک سیاستگذاری هیئت مدیره که در آن ما در حال نهایی می گویند در سیاست” گور گفت: برای قوی تر جلسات و همکاری با مقامات بهداشتی.

“دکتر Mase به اعتماد به نفس از هیئت مدیره باید در قدم اهسته با هیئت مدیره ما,” او گفت:.

Mase وارد در این شهرستان آغاز شده و در این کار پس از یک محلی اضطراری قبلا اعلام شده توسط سلف او که decamped برای کار با مراکز کنترل بیماری. او به ارمغان آورد تجربه به عنوان یک بیماری عفونی متخصص با سازمان بهداشت جهانی و CDC و او به دست آورده اعتماد به نفس از هیئت مدیره و دیگر مقامات بالا اقدام به سرعت به محدود کردن اجتماعات بزرگ و صدور راهنمایی های مربوط به خانه های پرستاری برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر است.

اما در حالی که او بالا از موقت پست مارس 24 و با توجه به افزایش دستمزد او مانور به عنوان یک تازه وارد نسبت میان یک مجموعه قدرتمند از کارفرمایان از جمله خدمات بهداشتی و مدیر باربی رابینسون و هیئت ناظران. در روزهای اولیه از محلی شیوع آن Mase و رابینسون که قابل رویت ترین در خط مقدم این شهرستان با پاسخ و ماسه را ترک کرده است و شکی نیست که آنها باقی می ماند نوک نیزه.

“عمومی وزارت بهداشت مسئولیت این است که نگاهی به داده ها و برای تولید منظور می آید که از ما بر شواهد بر اساس” Mase روز دوشنبه گفت:. “ما در مورد توصیه های با هیئت ناظران به عنوان ما در طراحی آنها است.”

پرسید: اگر این روند برای توسعه قریب الوقوع تجدید نظر سفارشات این هفته مربوط به پارک ها و کسب و کار همان بود یا هر گونه متفاوت از گذشته سفارشات Mase گفت: “همان فرایند است.”

سرپرستان leery از خارج انتقاد کارگردانی در بخش رویکرد باید افتاده به دفاع از او در حالی که فریم های خود انتقادات بیشتر به عنوان سوال.

در مصاحبه هر چند آنها سریع به ارائه هشدارهای.

“این یک کار در حال پیشرفت” فرودگاه گرین گفت. “او در این. ما در این است. من تمایل به بیش از حد سخت در افرادی که بهترین نیات در تلاش برای محافظت از سلامت عمومی است.”

سوبل این تحلیلگر سیاسی با اشاره به همه گیر ثابت کرده است یک مشکل رهبری پازل در سراسر بسیاری از دولت با تنش نیز گذاشته سر در وزارت امور خارجه پایتخت و در واشنگتن ،

به عنوان همه گیر میکشد بر او گفت که این کار را در حال رفتن به دریافت آسان تر است.

“همه چیز مساوی هیئت مدیره ما تحت شرایطی است که مدیریت خوب,” او گفت:. “اما هر روز که می رود آن را به خشن تری.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de