چرا سکه های سخت برای پیدا کردن در طول همه گیر?

  • ASSOCIATED PRESS ILLUSTRATION/PETER HAMLIN

    آسوشیتد پرس تصویر/پیتر HAMLIN

چرا سکه های سخت برای پیدا کردن در طول همه گیر?

فدرال رزرو شاهد کاهش قابل توجهی از سکه های در گردش از آنجا که مردم هزینه های آنها را به عنوان به طور منظم در کسب و کار هستند که بسیاری از آنها یا به طور موقت بسته و یا عدم پذیرش نقد است.

سکه هنوز هم فراوان است. در ماه آوریل وزارت خزانه داری ایالات متحده تخمین زده می شود بیش از $47.8 میلیارد دلار در بازار, تا بیش از یک میلیارد دلار در مقایسه با سال گذشته است.

اما در ماه های اخیر مردم شده اند هزینه های آن سکه در مکان هایی مانند laundromats, بانک رستوران ها یا مغازه ها به دلیل کسب و کار بسته و یا مردم در حال بازدید از آنها را به عنوان اغلب به عنوان آنها قبل از همه گیر.

“معمولی مکان های که در آن سکه وارد جامعه ما را کند یا حتی متوقف عادی گردش سکه گفت:” فدرال رزرو که مدیریت سکه موجودی در ماه ژوئن در بیانیه ای.

فروش در رستوران ها و ایستگاه های گاز کاهش یافته و بیش از 40% در ماه آوریل در مقایسه با یک سال پیش. فروش پس از برداشت اما برخی از کسب و کار مانند میله های زندان — توقیف باقی می ماند در برخی از کشورهای خاص در حالی که دیگران تنها می تواند در یک ظرفیت محدود.

فدرال رزرو را تشویق بانک ها به منظور تنها سکه های آنها نیاز دارید و به واریز سکه آسان برای مشتریان. یکی ویسکانسین بانک سیستم ارائه آن به مشتریان $5 جایزه برای هر 100 دلار در سکه های آنها را به ارز در یک شعبه دارد.

این برنامه موفق شد تا این بانک به حالت تعلیق در آن تنها پس از یک هفته.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de