چه کسی صادر شده است بلیط برای نقض اقامت در خانه دستور ؟

افسران وظیفه با اجرای سونوما کانتی اقامت-در-خانه سفارشات و محدودیت در مجامع عمومی در ادامه به اولویت بندی آموزش و پرورش بیش از استناد هر چند تکرار متخلفان و افراد مشکوک به شکستن قانون ممکن است ذکر شده به صورت زیر حکم چندین اجرای قانون مقامات گفت.

کالیفرنیا ایمنی و بهداشت بخش کد می دهد پلیس و نمایندگان قدرت به اجرا درآوردن بهداشت عمومی سفارشات با استناد به 1000 $و شش ماه زندان مجازات های محلی و سازمان های اجرای قانون را تا حد زیادی سعی در جلوگیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد.

Sonoma County, کلانتر, شهرستان, بزرگترین آژانس های اجرای قانون صادر شده است و نه استناد پس از coronavirus باعث پناهگاه در محل سفارشات در مارس 18. اما یکی درگیر از افراد مظنون به ارتکاب برخی از جرایم اعم از در اختیار داشتن مواد مخدر به چک کردن درب ماشین را به دیدن اگر آنها باز, کلانتر, سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا گفت.

نهم, یک مرد عامل یک غرفه میوه در نرم افزار Adobe و Frates جاده های خارج پتالوما بود اشاره کرد و منتشر شد شنبه پس از یک معاون بود پرچم توسط چند نفر که گفت: او نه مطابق با بخش سلامت سفارشات والنسیا گفت.

این کلانتر, هشدار یک فروشنده میوه در همان محل سکونت خود ایستاده نیست و با رعایت این شهرستان دستورات بهداشتی در مارس 21 و دوباره در مارس 17, هر چند والنسیا گفت: “نمی دانم که اگر فرد در تماس با نمایندگان شد و همان مرد ذکر شده در شنبه.

هر ویرایش توسط نمایندگان ناشی از گزارش از افراد دیگر به عنوان فعال گشت برای نقض بهداشتی سفارش والنسیا اضافه شده است. بخش صادر کرده است و در مجموع 16 هشدارهای ترکیبی از اعلامیه به کسب و کار; تجمع مردم در سواحل که بسته شد شهرستان در مارس 24; و خارج از شهر اقامت گردشگران در کوتاه مدت اجاره واحد بودند که در نقض شهرستان دستورات بهداشتی.

“ما هنوز در حال رفتن به آموزش و در صورتی که کار نمی کند ما تنها گزینه دیگر این است که آیا اجرای” والنسیا گفت. “اما ما نمی خواهیم مردم ما را در آن موقعیت است. ما نه آموزش.”

در سانتا رزا که در آن رئیس پلیس راینر ناوارو روز جمعه اعلام کرد که افسران را در یک نقش فعال تر در اجرای بهداشت محلی سفارشات تنها یک نفر تا به حال ذکر شده است پس از اعلام به عنوان از اواسط هفته بالا بردن تعداد کل استنادها در محدوده شهر به شش.

جدید ترین استناد اتفاق افتاده است در اوایل روز شنبه هنگامی که سانتا رزا افسران نامیده می شدند به پزشکی ماری جوانا کسب و کار در جنوب غربی سانتا رزا توسط پرسنل امنیتی که گفت: یک مرد تا به حال صعود بر روی پشت بام, Santa Rosa پلیس Sgt. تابستان Gloeckner گفت.

این مرد بعد از اعتراف به تجاوز به حریم دیگران و تلاش برای شکستن را به کسب و کار و رزرو شد به Sonoma County زندان به ظن اقدام به سرقت از شکستن نظر خود را مشروط و نقض بهداشت عمومی به منظور Gloeckner گفت. پنج قبل از استناد توسط افسران مربوط به ساکنان که به مبارزه طلبیده پناهگاه در محل سفارش با داشتن احزاب و یا گردهمایی در خانه های خود.

روز جمعه اعلام کرد: بخش ادامه داد: برای دریافت تعداد زیادی از تماس های تلفنی از مردم نگران در مورد انطباق با بخش سلامت سفارشات حتی تقریبا یک ماه به سرپناه-در-محل ناوارو گفت. گروه او به میدان فرستاد به سمت بالا از 470 تماس مربوط به COVID-19 مسائل از مارس 26, دریافت هر نقطه از 10 به 30 تماس در تعطیلات آخر هفته و کمی بیشتر در طول روزهای هفته ناوارو اضافه شده است. در حالی که آژانس نمی شد اتخاذ سیاست بدون تحمل در هنگام اجرای دستورات افسران نمی خواهد به نوبه خود به نقض فاحش و یا افرادی که بارها و بارها موفق به پیروی از قوانین تعیین شده توسط این شهرستان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>