تمام مواد غذایی, Safeway, الیور را در میان فروشگاه های ارائه ساعت خاص برای سالمندان به فروشگاه

Safeway, تمام مواد غذایی و دیگر فروشگاه های مواد غذایی محلی را تنظیم ساعت برای سالمندان و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی به فروشگاه و دور از جمعیت زیادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Safeway اعلام کرده است که رزرو خود را از فروشگاه 6-9 صبح سه شنبه ها و پنج شنبه ها برای مشتریان که نیاز به فروشگاه به دور از جمعیت.

“در آن زمان ما بپرسید که شما برای جلوگیری از خرید به طوری که این فروشگاه ها می تواند در دسترس برای شهروندان ارشد و دیگر در خطر از اعضای جامعه ما مانند زنان باردار و یا کسانی که با سیستم ایمنی بدن,” Safeway گفت: در بیانیه خود در Facebook صفحه.

تمام مواد غذایی در سراسر شهرستان سونوما در حال باز کردن درهای خود را از 8-9 صبح هر روز برای مشتریان که 60 سال و بالاتر با توجه به انتشار اخبار. فروشگاه ها نیز نزدیک به دو ساعت اولیه به کارکنان زمان برای پاکسازی و restock قفسه. کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر اینجا و اینجا را کلیک کنید برای یک لیست از مکان های فروشگاه و ساعت.

هدف این است که رزرو خود را در ساعت اول هر چهارشنبه برای سالمندان و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی با توجه به وب سایت خود را. در سانتا رزا و پتالوما فروشگاه ها باز خواهد شد به این ساکنان از 8-9 صبح

الیور بازار است که باز کردن درهای خود را به سالمندان از 6-7 صبح هر روز. آن را نیز ارائه سالمندان 10% تخفیف بر اساس آن وب سایت است.

اگر چه این ساعت در نظر گرفته شده برای نگه داشتن افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به کروناویروس دور از جمعیت برخی از کارشناسان نیز ابراز نگرانی کرده اند که این فروشگاه ها می تواند به سر می برند در این ساعت به عنوان به خوبی.

اگر شما نگران هستید بهتر است به یک عضو خانواده یا دوست و فروشگاه برای شما دکتر Alysa Krain که متخصص در سالمندان پزشکی در دانشگاه پنسیلوانیا پرلمن دانشکده پزشکی گفت واشنگتن پست.

“این یک ایده خوب بود در کل اما این کمی خطرناک است اگر آن را کنترل نمی شود,” Krain گفت: انتشار.

مطبوعات حزب دموکرات می خواهد به دانستن آنچه که داستان شما ببینید در حال ظهور و آنچه شما در حال تجربه محلی در پناهگاه در محل سفارش. رسیدن به ما در [email protected]

چگونه برای کاهش خطر ابتلا

محلی مقامات بهداشت اصرار تمرین خوب بهداشت برای کاهش خطر آلوده شدن به یک ویروس تنفسی مانند آنفولانزا و یا coronavirus. این شامل:

• شستن دست و اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه
• اجتناب از دست زدن به چشم و صورت
• سرفه یا عطسه به خود آستین آرنج
• ماندن در خانه هنگامی که بیمار
• دریافت واکسن آنفولانزا و آن را نه بیش از حد در اواخر این فصل

منبع: Sonoma County Department of Health Services

برای کسب اطلاعات بیشتر به sonomacounty.ca.gov/Health/Information-About-Coronavirus.

سوال یا نگرانی کارگردانی می شود به شهرستان 24 ساعته اطلاعات تدریس خصوصی در 211 یا 800-325-9604. شما همچنین می توانید متن “COVID19” به 211211 برای coronavirus اطلاعات است.

برای داستان های بیشتر در مورد کوروناویروس به اینجا بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>