که رسمی جرقه سردرگمی بحث بر سر اینکه آیا افراد بدون علامت می تواند گسترش ویروس

سازمان بهداشت جهانی منتقل شنبه موضعش در مورد اینکه آیا افراد بدون علائم هستند به طور گسترده ای پخش جدید کروناویروس گفت: بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد بدون علامت انتقال است.

نظر توسط یک رسمی که روز دوشنبه خواستار چنین بدون علامت انتقال “بسیار نادر” – لمس کردن furious علمی بحث بیش از این سوال حل نشده و جذب گسترده انتقاد از سازمان است.

کمتر از 24 ساعت بعد که تشکیل یک خبر ویژه کنفرانس به راه رفتن در آن نظرات تاکید بر این که بسیار ناشناخته باقی مانده است. اما نظر از دوشنبه تا به حال در حال حاضر به طور گسترده ای گسترش و کشف و ضبط شده است که توسط محافظه کاران و دیگران به تقویت استدلال که مردم نیاز به پوشیدن ماسک یا حفظ اجتماعی فاصله احتیاطی.

این قسمت موجب انتقاد از این که بهداشت عمومی و پیام برجسته چقدر پر و به راحتی سیاسی چنین کاری باقی مانده سال به این بیماری همه گیر.

تماس با جنجال “سوء تفاهم” ماریا ون Kerkhove سر این که چه کسی در حال ظهور بیماری و مشترک بين انسان و حيوان واحد گفت که در جریان کنفرانس خبری روز دوشنبه او در تلاش برای پاسخ به یک روزنامه نگار سوال وقتی که او گفت: بدون علامت انتقال بود “بسیار نادر است.”

“من در بیان سیاست از کسی یا چیزی شبیه به آن,” او گفت:. “ما می دانیم که برخی از افرادی که بدون علامت و یا برخی از افرادی که علائم می تواند انتقال این ویروس است.”

آن بود که “قصد که برای گفتن وجود دارد یا متفاوت سیاست” اضافه شده مایک رایان رئیس اورژانس برنامه برای که. “هنوز هم وجود دارد بیش از حد ناشناخته در مورد این ویروس و هنوز هم بیش از حد ناشناخته در مورد انتقال آن پویایی است.”

در حالی که بدون علامت انتقال رخ می دهد هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه اغلب این اتفاق می افتد. مطالعات و مدل پیشنهاد کرده اند بسیاری از کسانی که هرگز آلوده علائم نشان می دهد. و این سوال همچنان که آیا آنها یک نیروی بزرگ رانندگی انتقال است. برخی از کشورها با استفاده از تماس با ردیابی به کار عقب از موارد تایید شده را پیدا کرده اند بسیاری از موارد بدون علامت گسترش که مقامات اشاره کرد.

در همان زمان که مقامات اذعان کرد که روز سه شنبه برخی از مدل سازی مطالعات پیشنهاد کرده اند تا آنجا که 41 درصد از انتقال ممکن است با توجه به افراد بدون علامت.

اضافه کردن به سردرگمی هستند و تعاریف متفاوت از آنچه در آن به معنی بدون علامت مسائل پیچیده. برخی از افرادی که آلوده می شوند نشان می دهد هرگز علائم – کارشناسان امر در نظر گرفته شده کسانی که واقعا موارد بدون علامت. اما برخی علائم نشان می دهد و بعد می تواند گسترش ویروس قبل از آن نشانه های آشکار – آنها در نظر گرفته شود قبل از علامتی موارد است.

بیشتر مسائل پیچیده توسط این واقعیت است که برای برخی از افراد علائم آنقدر خفیف یا آشکار خود را در کمتر انتظار می رود راه هایی مانند اسهال یا درد عضلانی به جای بیشتر شناخته شده تب و سرفه است که مردم آگاه نیست از آنها تا بعد.

“این ظروف سرباز یا مسافر. من نمی دانم که چرا آنها می گویند بدون علامت انتقال بسیار نادر است که حقیقت این است که ما به سادگی نمی دانم چگونه مکرر آن است” گفت: Eric جابجا یک استاد پزشکی مولکولی در تحقیقات Scripps. “و آن تغییر نمی کند حقایق را ما نمی دانیم که این ویروس بسیار مسری مبتلا است و بسیار سخت به مبارزه.”

قسمت برجسته چقدر نامشخص باقی مانده است در مورد رمان ویروس مشکل از برقراری ارتباط است که عدم اطمینان و تمایل در میان مردم برای هر گونه اطلاعات جدید به تقویت یک انتخاب موضع در همه گیر پاسخ.

این سوال که آیا افراد بدون علامت در حال کمک به درایو ویروس را گسترش حیاتی است – و بخشی از دولت ایالات متحده را اعلام کرد دلایل بخشنامه به شرکت در اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن و برای تحمیل خاموش شدن ناگهانی. چرا که بدون علامت گسترش است یکی از راه های برخی از محققان بر این باورند که ویروس در گردش است حتی افراد کم خطر برای بیماری و یا افرادی که نمی نشان دادن علائم هشدار داد به رفتار به عنوان اگر آنها آلوده هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de