که تست شده برای coronavirus? Sonoma County ساکنان بیان عدم قطعیت و سرخوردگی

“دقیق تر در دراز مدت کیفیت مدل سازی نیاز به اطلاعات” Mase گفت. “این تنها زمانی که ما یک یا دو ماه از داده ها است که ما می تواند تولید یک مدل دقیقی.”

شهرستان سرپرست سوزان فرودگاه گرین اشاره کرد که آن را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای تصمیم گیری به منظور تست برای COVID-19. او ابراز اطمینان کرد که داستان های ترسناک از جاهای دیگر در این سیاره نمی رسید خانه. بیمارستان های محلی گفته اند که آنها زیر تست معیارهای تعیین شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“ما نمی خواهد که تجربه ایتالیا و چین از آنجا که ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی اولیه برای مدیریت و کاهش,” فرودگاه گرین گفت.

فرودگاه گرین گفت که در حالی که شهرستان احتمالا نمی خواهد به اندازه کافی تست برای همه سونوما کانتی او نمی فکر می کنم هر یک از شهرستان حدود 500,000 ساکنان باید یا نیاز به آزمایش می شود.

“بدیهی است که ما در حال رفتن به نیاز بیش از آن” خور گفت: از 900 کیت شهرستان دستور داد دو هفته پیش گفت “ما نمی توانیم سفارش 50000 تا آنجا که ما لازم نیست 50,000 نشده است. در حال حاضر من معتقدم که ما عرضه کافی است.”

فیلم آموزش هاپکینز معاون رئیس هیئت مدیره شهرستان سرپرستان توافق کردند که هر ساکن خواهد نیاز به آزمایش می شود با استناد به محدود سودمندی داده شده نتیجه تست.

“تست هر فرد در شهرستان می تواند به مردم یک احساس امنیت کاذب” هاپکینز گفت. “من کاملا حمایت گسترده تر, تست, اما شما باید به رسمیت شناختن است که یک آزمون است که فقط در یک نقطه در زمان است.”

هاپکینز همچنین با تاکید بر شدت تلاش های محلی برای تماس با دولت فدرال و قانونی کارکنان برای به روز رسانی در آزمون تامین سفارشات. او اشاره کرد که کمبود آزمون — مانند عدم ماسک مورد نیاز توسط پرستاران محلی است — در سراسر کشور مسئله و شامل نیاز به قطعات مانند پشم و مواد شیمیایی.

“من نا امید که ما نه پله تا توده بسیج به تولید آنچه که ما می دانیم که ما نیاز است که تجهیزات حفاظت فردی و تست لوازم” هاپکینز گفت.

اما وقتی که می آید به گرفتن کمک از دولت فدرال و دولت های “ما هنوز یک ماهی کوچک در یک حوض بزرگ در مقایسه با منطقه خلیج” هاپکینز گفت: می گویند هیچ چیز از “سگ بزرگ در اتاق: جنوب کالیفرنیا است.”

آن را حتی سخت بوده است برای به دست آوردن آزمایشات سونوما کانتی کارکنان مراقبت های بهداشتی که در محلی در خط مقدم مبارزه با کروناویروس. یک مراقبت بهداشتی محلی کارگر که کاهش یافته است به شناسایی برای ترس از اخراج از یک بیمارستان محلی و از دست دادن مزایای مراقبت های بهداشتی گفت: در آن زمان دو هفته از شفاعت قبل از coronavirus آزمون درخواست اعطا شد.

بیش از یک هفته پس از کارگر آزمایش منفی برای آنفولانزا گلودرد و respiratory syncytial virus آنها در نهایت تست شده در اواسط ماه مارس.

نتیجه نبود تعجب: مثبت برای کوروناویروس.

“من bawling,” کارگر گفت: توصیف یک رودخانه از احساسات: غم و اندوه و خشم و ناباوری و اضطراب است.

کارگر اتحاد خود جدا شده و در خارج از خانه خود را و تا کنون به نظر می رسد به اجتناب از گسترش این ویروس به بستگان و دوستان است. اما کارگر نگران از دست دادن مزایای بهداشت و درمان و قادر به ارائه برای خانواده خود را در بالا از نا امیدی است که بیمارستان محلی همکاران به نظر نمی رسد برای ابلاغ شده است توسط مدیریت در مورد نتیجه مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>