کاخ سفید هل باریک coronavirus کمک به Pelosi انفجار هستهای تاخیر

واشنگتن >> مجلس نانسی پلوسی امروز هزینههای جمهوریخواه “بی نظمی” در طول یک بیماری همه گیر کوروناویروس جدید امداد بسته به کاخ سفید پیشنهاد باریک تر تلاش ممکن است لازم باشد حداقل در حال حاضر.

کالیفرنیا از حزب دموکرات panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به تر و تمیز یک انقضای موقت فدرال بیکاری از 600 دلار در هفته به حدود 70 درصد از پیش همه گیر دستمزد. “دلیل ما تا به حال 600 دلار بود و سادگی آن” او گفت: از کاپیتول.

دولت رئیس مذاکره کنندگان — کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — بازگشت شدند به کنگره بعد از امروز برای قرار دادن آنچه مراتع به عنوان “نکات نهایی” در $1 تریلیون امداد لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است به احتمال زیاد به جلو را به دوشنبه.

هر دو Mnuchin و مراتع گفت: باریک قانون ممکن است نیاز به گذشت برای اولین بار به اطمینان حاصل شود که افزایش مزایای بیکاری را اجرا کنید برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها ذکر شده مزایای بیکاری پول برای کمک به بازگشایی مدارس اعتبار مالیاتی برای نگه داشتن مردم از دست دادن شغل خود و طرح دعوی در دادگاه برای حمایت از مدارس و کسب و کار به عنوان اولویت.

پلوسی گفت: او مخالف تصویب یک بسته امداد در تکه تکه مد.

“ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در این مسائل” Mnuchin گفت. “ما نقل مکان کرد و به سرعت قبل از. … اگر مسائل وجود دارد که دیگر ما مقابله با آن نیز هست.”

به طور جداگانه در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحد با توجه به پایان می رسد در پایان ماه تمدید خواهد شد. “ما در طول این باره گفت: بدون در نظر گرفتن برای چه مدت.

جمهوریخواهان استدلال کرده اند که مزایای فدرال باید کمرنگ شود چرا که ترکیبی از دولت فدرال و کمک های بیکاری چپ بسیاری از مردم بهتر است از لحاظ مالی از آنها قبل از همه گیر و در نتیجه تمایل به بازگشت به شغل خود.

بسیاری از دموکرات ها ادعا می کنند که بسیاری از مردم احساس نمی امن قصد بازگشت به کار هنگامی که coronavirus است صعودی دوباره در سراسر کشور است.

یک جمهوریخواه سابق کنگره از ایالت کارولینای شمالی مراتع گفت: او در حال کار با Mnuchin و کار, منشی, یوجین Scalia برای رسیدگی به شکایات است که منسوخ شده دولت سیستم های کامپیوتری آن را دشوار برای بیکاری برای دریافت منافع خود را در یک مد به موقع اگر این فرمول تغییر کرده است.

“هدف ما این است که مطمئن شوید که آن را کهنه کامپیوتر است که نگه داشتن مردم از گرفتن منافع خود” مراتع گفت.

پلوسی با انتقاد از hold-up در ایران با طرف. خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار بسته امداد از چند ماه پیش با هدف شروع مذاکرات است.

“آنها در بی نظمی و تاخیر است و باعث درد و رنج برای امریکا خانواده” پلوسی گفت.

او کاهش یافته است می گویند که آیا او می تواند قبول 70 ٪ از حقوق و دستمزد در محل در حال حاضر منقضی شده 600 دلار هفتگی بهره مند شوند.

“چرا ما فقط نگه داشتن آن ساده است ؟” او با اشاره به مسطح مقدار دلار.

جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تد کروز از تگزاس گفت: او را پشتیبانی نمی کند اوباما قانون به عنوان پیشنهاد شده است. او استدلال کرد برای بلند کردن مالیات و مقررات او می گوید “چکش” کسب و کارهای کوچک. کروز همچنین استدلال برای حقوق و دستمزد کاهش مالیات که نمی خواهد در این لایحه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار کرده بود به طور موقت اصلاح از مالیات حقوق و دستمزد, اما هر دو طرف در برابر ایده.

کروز ادعا که پلوسی کار نمی کند برای حل یا ویروس بحران و یا اقتصادی یک.

“او اهداف پارو پول نقد در مشکل و بستن امریکا پایین,” او گفت:. “این فقط پول پارو به دوستان خود و در واقع نه حل مشکل.”

کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا شد و مسابقه به تجدید قوا پس از برنامه به معرفی $1 تریلیون ویروس نجات بیل سقوط پنج شنبه در عربستان اختلافات بیش از اندازه آن دامنه و جزئیات.

انتظار می رفت را به $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس جدید پول برای ویروس تست و مزایای برای کسب و کار از جمله یک دور تازه از وام معافیت های مالیاتی و جارو مسئولیت محافظت از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی.

انقضا از $600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش بوده است جلو راندن جمهوری خواهان به عمل می کنند. دموکرات ها در حال حاضر مورد تایید خود را جارو 3 تریلیون دلار طرح از Pelosi دو ماه پیش. اما با میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مورد به طور ناگهانی قطع از کمک آنها نیروبخش برای جلوگیری از اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی.

کاخ سفید شناور برنامه ای برای قطع کمک های اضافی به 100 دلار در هفته در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا ترجیح 200 دلار با کلی توافق توافق در مورد توقف تدریجی تخت افزایش به نفع یکی که تضمین می کند بیش از 70 درصد از یک کارمند قبلی پرداخت.

جدا از بیکاری مزایای Mnuchin گفت: new $1,200 مستقیم پرداخت خواهد بود بر اساس همان فرمول از قبل کمک بیل. سپس مردم $75,000 یا کمتر دریافت مبلغ کامل و کسانی که در ساخت بیش از $75,000 دریافت کمتر بسته به درآمد خود را. مردم درآمد بالای 100000 دلار نمی واجد شرایط برای پرداخت.

از بیکاری بهره مند رسما منقضی جولای 31, اما با توجه به راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>