کاخ سفید قطره مالیات بر حقوق پس از قطع شدن توافق متحدان شی

واشنگتن >> کاخ سفید با اکراه کاهش یافته است پیشنهاد خود را برای کاهش امنیت اجتماعی و مالیات حقوق و دستمزد امروز به عنوان جمهوری خواهان پرده $1 تریلیون COVID-19 نجات بسته بندی بازده به مخالفت با این ایده در میان بالا سنا متحدان.

“آن را نمی خواهد در پایه لایحه گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت در CNBC در مورد مالیات بر حقوق برش و کشتن این ایده در حال حاضر. این کاهش در مالیات است که منابع مالی تامین اجتماعی و مدیکر بوده است که عمده تقاضا از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“رئیس جمهور این است که بسیار با تمرکز بر گرفتن پول به سرعت به کارگران در حال حاضر و مالیات بر حقوق و دستمزد زمان طول می کشد” Mnuchin گفت: در کنگره. تنها چهار شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس نیوز مصاحبه ای که “من در نظر نمی امضای آن اگر ما یک حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.”

بلند تاخیر قانون می آید در میان نگران کننده تحولات این ویروس در بحران است. این در اصل منتشر خواهد شد, صبح امروز توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اما کنتاکی جمهوریخواه به جای میزبانی یک برنامه ریزی جلسه با Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

پس از آن Mnuchin اعلام کرد دولت رسیده بود اساسی “توافق” با جمهوری خواهان مجلس سنا.

با توجه به نگه دارید تا با این حال Mnuchin و مراتع شناور ایده عبور از یک لایحه در هفته آینده خواهد بود که محدود به حفظ مزایای بیکاری که در غیر این صورت منقضی و سرعت کمک به مدارس است. این روشن نیست که آیا این اقدام هنوز هم می توان به معرفی آنها گفت.

مک کانل $1 تریلیون بسته است باز ایران پیشنهاد در مذاکرات با بالا کاپیتول هیل دموکرات — که پشت یک $3.5 تریلیون خانه لایحه ای که گذشت دو ماه پیش در یک مذاکره است که می تواند rockier از مذاکرات در ماه مارس که تولید 2 تریلیون دلار نجات بسته است. اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد هستند بیش از اولویت ها و دموکرات ها می گویند جمهوری خواه قصد دارد تقریبا به اندازه کافی به ساقه بحران بهداشت و درمان بازگشایی مدارس و گسترش کمک به بیکاری آمریکایی است.

“ما همکاران جمهوری خواه شده اند بنابراین تقسیم شده به طوری آشفته و بنابراین آماده است که آنها را به مبارزه به پیش نویس حتی یک حزبی پیشنهاد در کنفرانس خود گفت:” رهبر حزب دموکرات چاک شومر.

باید محور برای مک کانل یک مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار و مدارس و دیگران از coronavirus مربوط به پرونده های حقوقی.

بسته است و نمی رود به ارائه هر گونه پول جدید برای پول در بسته متحده و شهرستانها هستند که تقاضاهای مصرانه برای بودجه اما جمهوری خواهان پیشنهاد دادن $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس و 15 میلیارد دلار برای مراکز مراقبت از کودکان برای ایجاد محیط امن برای جوانان در طول این بیماری همه گیر.

ایران اندازه گیری می کند forge فوری توافق با حزب دموکرات در دور دیگری از $1,200 چک به بسیاری از بزرگسالان آمریکایی.

$600 هفتگی بیکاری افزایش است که انقضای جمعه خواهد بود به قطع و Mnuchin گفت: در نهایت می توان دوباره طراحی شده برای ارائه یک کارگر معمولی 70 درصد از درآمد خود را. جمهوری خواهان می گویند ادامه 600 دلار سود به عنوان دموکرات است یک عامل بازدارنده به کار می کنند اما برخی از جمهوری خواهان در حال فشار دادن به صورت موقت تمدید زمان سود اگر مذاکرات بکشید.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد وجود دارد به یک صخره در بیمه بیکاری داده شده ما هنوز در حدود 11 درصد بیکاری” گفت: سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو.

این لایحه است که به احتمال زیاد به سکوت در پتانسیل بحران مسکن به عنوان یک فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از واحد اجاره منقضی می شود در روز.

یک کلید holdup در مذاکرات بود مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای مالیات بر حقوق برش با توجه به یک جمهوری خواه اعطا گمنامی به بحث خصوصی شد. به سختی هر اوباما و حمایت از این ایده. به جای مجلس نمایندگان آمریکا و برخی دیگر از جمهوری خواهان ترجیح می دهند با لينک مستقيم $1,200 پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., گفت: وجود خواهد داشت یکی دیگر از افزایش برای کسب و کار کوچک وام در چک حفاظت از برنامه. “این بزرگ شود,” او گفت:.

صورتحساب را نیز شامل معافیت های مالیاتی برای کسب و کار به استخدام و حفظ کارکنان و کمک به مغازه ها و محل های کار مجددا با ابزار جدید پروتکل های ایمنی. یک سند گردش در میان لابی ادعا می کند بسته خواهد افزایش کسر برای کسب و کار وعده های غذایی به 100% ارائه کمک به صنعت رستوران.

دستیابی به موفقیت در تست پول کلید, پس از چند روز بحث بین جمهوری خواهان و کاخ سفید است. جمهوری خواهان می خواستم از 25 میلیارد دلار اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: 9 میلیارد دلار در unspent بودجه از قبلی کمک های مقابله کافی بود. دو طرف حل و فصل در اضافه کردن 16 میلیارد دلار به unspent وجوه برای رسیدن به 25 میلیارد دلار سناتور گفت. نیز وجود داشته باشد وجوه تازه برای واکسن.

از $105 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش خواهان 70 میلیارد دلار برای کمک به K-12 بازگشایی مدارس, $30 میلیارد دلار برای کالج ها و 5 میلیارد دلار برای فرمانداران اختصاص دهد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست مدرسه پول مربوط به reopenings اما در مک کانل بسته پول برای K-12 خواهد بود به احتمال زیاد تقسیم بین کسانی که در شخص یادگیری و کسانی که نمی.

دموکرات ها که در حال حاضر مورد تایید مجلس نانسی پلوسی را گسترده تر از 3 تریلیون بسته دو ماه پیش گفت: ایران با اختلافات با تهمت بود به تاخیر انداختن کمک های مورد نیاز به آمریکایی ها در طول بحران.

“ما فقط چند روز به دور از بحران مسکن است که می تواند مانع گفت:” الیزابت وارن سناتور. D-توده.

در بسته بندی خود را دموکرات ها خواستار $430 میلیارد به بازگشایی مدارس بزرگتر مزایای بیکاری و مستقیم کمک های چک و جارو $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی. آنها همچنین می خواهید یک دور تازه از وام مسکن و اجاره کمک و جدید بهداشت فدرال و الزامات ایمنی برای کارگران است.

مک کانل تماس پیشنهاد خود را یک “نقطه شروع” در مذاکرات با دموکرات ها ، کنگره در ماه مارس تایید عظیم 2.2 تریلیون دلار مراقبت, بسته بندی, بزرگترین از نوع خود در تاریخ ایالات متحده است.

شدت طولانی مدت ویروس شیوع upending زندگی آمریکایی. مدارس به تأخیر انداختن سقوط دهانه متحده در حال بستن جدید اقامت-خانه سفارشات و خرید اینترنتی این است که ناهمواری از طریق یک اقتصاد teetering با نرخ بالای بیکاری و عدم اطمینان کسب و کار. جدید AP-NORC نظرسنجی نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از آمریکایی ها می خواهند کامل مدرسه جلسات بدون محدودیت در پاییز.

هنوز هم برخی از جمهوری خواهان گفت که آنها بعید است به تصویب هر گونه کمک های جدید.

“من فقط نمی بینید نیاز به آن” دیابت Ron Johnson, R-Wis., به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de