کاخ سفید به کنگره در رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار در کمک های

ویران در روزهای اخیر سهام پرورشی به عنوان مذاکره کننده نشانه وضوح در چشم بود.

در مسئله بی سابقه اقتصادی نجات بسته است که به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی.

بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

پرداخت یک بار از 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر کودک به طور مستقیم به مردم است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در اصرار بهداشت ، چاک شومر دموکرات رهبر در حالی که جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق و دستمزد furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار. شرکت ها قادر خواهد بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

افتتاح مجلس سنا در روز سه شنبه, مک کانل همراه خوش بینی در مورد شانس برای مقابله با نا امیدی در تاخیر و در نظر هوشیار از بحران در دست است.

“ضرورت و جاذبه این لحظه نمی توان از دست رفته کسی,” او گفت:. در این مذاکرات گفت: “این یک مقدار زیادی از سر و صدا و بسیاری از شعارهای ما را در اینجا.” هنوز هم “ما بسیار نزدیک است. ما نزدیک به یک لایحه است که ما پررنگ جمهوری خواه چارچوب ادغام بیشتر ایده ها از هر دو طرف و ارائه پیشرفت های بزرگ.”

در اوایل روز شنبه تهمت خواستار اقدام سریع. “کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف امروز” او هنوز توییتی. “دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما.”

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است.

یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 Troubled Asset Relief Program بانک, نجات, مقامات گفت.

حس خوش بینی توسعه یافته به مجلس نانسی پلوسی D-سان فرانسیسکو که CNBC گفت: “من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده.”

تنها چهار شنبه, پلوسی, معرفی عظیم دموکراتیک اندازه گیری با لیبرال اولویت های نقشه کشی تمسخر از جمهوری خواهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد بی سابقه ای مدرن روز تلاش برای متوقف کردن ویروس مارس در اصل توسط تعطیل عمومی فعالیت های در راه است که در حال حاضر تهدیدی برای اقتصاد ایالات متحده.

حتی اگر تهمت به دولت توصیه می شود آمریکایی ها محدود کردن فعالیت برای 15 روز شروع بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور saids او به زودی ممکن است اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد در مناطق تا کنون کمتر به شدت ضربه توسط این ویروس به آغاز بازگشایی.

او ادامه داد: در این موضوع روز سه شنبه به او وزن یک آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز است. پیشنهاد او که همه گیر می تواند سهولت و امکان بازگشت به حالت عادی در صرف چند هفته است که توسط مقامات بهداشت عمومی و یا بسیاری دیگر در دولت است.

در روز سه شنبه, بالا دفاع و رهبران نظامی هشدار داد پرسنل گروه است که این ویروس می تواند مشکلات گسترش برای هشت تا 10 هفته یا بیشتر طول بکشد. ژنرال ارتش ، علامت Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در وزارت دفاع تاون هال نشست که بحران حتی می تواند گسترش به تیر.

ظهور نجات بسته است بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است خودداری کردند در استفاده از قدرت خود را در زیر به تازگی به استناد دفاع از قانون حفاظت از وادار کردن بخش خصوصی به تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند ماسک و پنکه و حتی به عنوان او آنها را تشویق می کند به تحریک تولید. “ما یک کشور نه بر اساس ملی ما کسب و کار” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها برافراشته در برابر سوسیالیسم در خارج از کشور و در میان دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>