کاخ سفید ممنوعیت سفر به آمریکا از برزیل

  • ASSOCIATED PRESS President Donald Trump points during a “Rolling to Remember Ceremony,” to honor the nation’s veterans and POW/MIA, from the Blue Room Balcony of the White House, Friday, in Washington.

    آسوشیتد پرس

    رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نقاط در طول یک “نورد به یاد داشته باشید در مراسم” به افتخار این کشور جانبازان و POW/MIA از اتاق آبی بالکن کاخ سفید روز جمعه در واشنگتن است.

واشنگتن >> کاخ سفید اعلام کرده است بان کی مون در سفر به آمریکا از برزیل با توجه به گسترش coronavirus در آمریکای لاتین ترین-آمار کشور است.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت: امروز که این ممنوعیت امر به اتباع خارجی که در کشور برزیل در 14 روز قبل از اینکه آنها به دنبال سفر به ایالات متحده است.

McEnany بازیگران آن به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “برای محافظت از کشور ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ممنوع سفر از پادشاهی متحده, اروپا و چین که همه را ضربه سخت شده توسط ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هفته گذشته گفت که او با توجه به اعمال محدودیت های مشابه در برزیل.

برزیل گزارش شده بود بیش از 347,000 COVID-19 مورد دوم پس از آمریکا در تعدادی از عفونت ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

برزیل نیز ثبت کرده است بیش از 22 ، 000 مرگ و میر پنجم-ترین در جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 97,000 آمریکا مرگ و میر.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de