در حالی که توییتر مواجه مغلوب ساختن پیشی جستن, مارک زوکربرگ نگه می دارد و Facebook از آن

سان فرانسیسکو >> در اوایل این هفته به عنوان توییتر مدیران waded به رویارویی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مارک زوکربرگ مدیر اجرایی Facebook در زمان بسیار متفاوت رویه: او نگه داشته و سر خود را پایین.

در روز سه شنبه توییتر اضافه شده یک واقعیت-بررسی لینک به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها انتقاد پست الکترونیکی-در رای گیری. این شرکت گفت: رئیس جمهور نقض قوانین مربوط به رای دهندگان سرکوب. مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده کلمات مشابه در Facebook است که قوانین مشابه در اطراف سرکوب رای دهندگان. اما Facebook چیزی نمی به آن است.

توییتر faceoff تشدید صبح روز جمعه زمانی که شرکت متصل شده و یک ضمیمه به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. این شرکت گفت: صدای جیر جیر تا به حال بالقوه به تحریک خشونت در میان تظاهرات در مینیاپولیس. Facebook چیزی را انجام دهید که همان پست اضافه شد برای خدمات خود را.

جک دورسی مدیر اجرایی توییتر را به سایت خود را طولانی نیست پس از به می گویند توییتر نمی خواهد به پایین ارائه یک تضاد کامل با زوکربرگ که در یک مصاحبه یک روز قبل از آن با فاکس نیوز گفت: Facebook نبود رفتن به قاضی مغلوب ساختن پیشی جستن پست.

“ما شده است بسیار روشن در سیاست ما است که ما فکر می کنیم که آن را نمی خواهد حق ما را به انجام چک حقیقت برای سیاستمداران است،” “من فکر می کنم به طور کلی شرکت های خصوصی احتمالا نباید بود — یا به خصوص این پلت فرم شرکت — نباید در موقعیت انجام آن است.”

زوکربرگ را یادآوری است که Facebook نمی خواهد از تداخل با پست از مغلوب ساختن پیشی جستن — حتی اگر آنها را نقض قوانین است که اعمال را به دیگر مردم بود در بخشی از محصول دیرین خود را باور است که شرکت خود را باید به جلوگیری از وارد شدن به نزاع سیاسی و اجازه دهید آن 3 میلیارد کاربران خود را می گویند.

او اطمینان که خود شرکت خواهد بود و نه یک “داور از حقیقت” در بحث سیاسی نیز نشان دهنده یک مهاجم تلاش بیش از سال گذشته به دادگاه جمهوری خواهان در واشنگتن و محافظه کار صدای در رسانه ها. هدف: برای حفظ رگولاتور خود شرکت اینترنتی ،

با ماندن در حاشیه به عنوان توییتر می کند نبرد با تهمت و متحدان خود زوکربرگ می تواند به دست آوردن بعید است جمهوریخواهان دوستان به دفع نظارتی مداخله به کسب و کار خود را که قانونگذاران در سراسر جهان تهدید برای بیش از یک سال است.

بسیاری از مردم در صنعت فن آوری باور رگولاتور — نه فروپاشی اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس و یا هر مشکل دیگر — که یکی وجودی خطر ابتلا به زوکربرگ کسب و کار.

“زوکربرگ را غرایز بوده است راست گفت:” برندان Carr یک جمهوری خواه کمیسیون در کمیسیون ارتباطات فدرال. “زوکربرگ گفت: اعتماد مردم به را تشکیل می دهند ذهن خود را.'”

اما زوکربرگ دست-رویکرد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای آتش زا رفتار در رسانه های اجتماعی اجرا می شود خطر ابتلا به اعتقاد برخی از کاربران که فکر می کنم این قوانین در مورد آنچه که می تواند ارسال به Facebook استفاده می شود به همان اندازه به همه از جمله رهبران جهان. آن را نیز می تواند بسیار خشمگین برخی از شرکت های دره سیلیکون نیروی کار که هنوز بر این باورند Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مقابله با اطلاعات غلط مبارزات.

و آن را می تواند به من قرض بدهید مهمات بیشتر به منتقدان که می گویند زوکربرگ است که هنوز هم نمی خواهند و یا قادر به خود را به شرکت خود نقش مهمی در انتشار اطلاعات به جهان به ویژه هنگامی که بسیاری از سازمان های خبری در حال فروپاشی است.

“Twitter و Facebook هر دو دارای استانداردهای جامعه و سیاست به مبارزه با سرکوب رای دهندگان نفرت و تحریک خشونت و در عین حال توییتر است که در واقع اجرای این استانداردها در برابر رئیس جمهور ایالات متحده و Facebook در حال انجام هیچ چیز” گفت: Vanita گوپتا رئیس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر. “آسیب از این رویکرد توسط Facebook جرم سردرگمی رای دهندگان سرکوب و ممکن است با خشونت.”

توییتر شروع به تجربه پیامدهای مصرف در کاخ سفید است. چند قانونگذاران جمهوریخواه کنگره و تنظیم کننده استدلال — توییتر — توییتر بود که ریاکارانه به خاطر آن بود که با تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که اجازه می دهد دیگر رهبران جهان برای گسترش نهفته است.

“من پرونده شکایت دولت فدرال کمیسیون انتخابات به دلیل توییتر داخلی انتخابات دخالت علیه رئیس جمهور realDonaldTrump,” Rep. مت Gaetz فلوریدا گفت در یک صدای جیر جیر.

پس از توییتر استفاده از برچسب هشدار دهنده بر روی یک صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز جمعه Ajit Pai, FCC رئیس نام در توییتر به اعمال قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت به همان اندازه به دیگر رهبران جهان. او با ارائه یک لینک به ضد اسرائیل توییتهایی از رهبر ایران.

سناتور. تد کروز سناتور تگزاس را بازتوییت کرد Pai پست و خواستار اقدام جنایی علیه توییتر.

“دقیقا @AjitPaiFCC. به همین دلیل امروز من به نام AG Barr & @stevenmnuchin1 برای باز کردن یک پرونده جنایی به @توییتر.

این نوع از رویارویی دقیقا همان چیزی است زوکربرگ که کنترل به مراتب بزرگتر اینترنت با بلند گو حرف زدن از دورسی می خواهد برای جلوگیری از. در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون در ماه اکتبر 2019, زوکربرگ اعلام کرد که سیاسی بیان می شود محافظت در Facebook از جمله دروغ ساخته شده توسط سیاستمداران در سایت.

“توییتر است دو برابر را و آنها نشان میدهد که چگونه شگفت آور و بد آنها در سیاست در این زمینه گفت:” راشل Bovard یک مشاور ارشد محافظه کار اینترنتی پاسخگویی پروژه و یکی از دستیاران سابق جمهوری خواه سنسور. مایک لی از یوتا و رند پل از کنتاکی. “جمهوری خواهان می خواهند رسانه های اجتماعی به عبور از طریق یک بیلبورد. آنها بر این باورند بد گفتار توان به مقابله با سخنرانی خوب, و این چیزی است که زوکربرگ است گفت: او را انجام خواهد داد.”

Facebook را بلافاصله نظر جمعه. سخنگوی توییتر کاهش یافته است به نظر.

در حقیقت Facebook و توییتر قوانین نیست که همه متفاوت است. هر دو شرکت گفته اند که آنها را به پایین پست ها حتی از یک رئیس جمهور اگر آنها حاوی تهدید و تحریک به خشونت و یا تلاش برای سرکوب رای دهندگان و یا شهروندان توانایی شرکت در انتخابات است.

اما وقتی که می آید به بحث سیاسی و تبلیغات شرکت های واگرا, بیش از سال گذشته است.

در ماه اکتبر توییتر گفت: این امر توقف پذیرش تبلیغات سیاسی به دلیل مسائل با دروغ و اثر است که دروغین تبلیغات سیاسی می تواند در گفتمان مدنی. Facebook در ادامه به پذیرش تبلیغات سیاسی و گفت: آن را نمی خواهد واقعیت را بررسی کنید کسانی که تبلیغات است. زوکربرگ استدلال کرد که کاهش تبلیغات سیاسی خواهد disenfranchise کمتر شناخته شده نامزدها با بودجه های کوچکتر.

زوکربرگ را معاشقه از محافظه کاران شده است کمک Joel کاپلان یکی از دستیاران سابق در جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را اجرایی و به خوبی متصل واشنگتن عمل. زوکربرگ و کاپلان را تلاش برای متقاعد کردن جمهوری خواهان که اگر چه دره سیلیکون ممکن است تا حد زیادی سمت چپ-تکیه Facebook پلت فرم به خودی خود خنثی است.

در سال گذشته زوکربرگ dined با کنگره جمهوریخواهان از جمله سناتور. جاش هالی از ایالت میسوری و لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است. از Facebook رئیس همچنین ملاقات با روزنامه نگاران محافظه کار مانند Tucker Carlson از فاکس نیوز. و در شام با مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز گذشته زوکربرگ flattered مغلوب ساختن پیشی جستن را ایستاده به شکل عمومی با “بیشتر درگیر زیر” در تمام Facebook.

آشنائی محافظه کاران به نظر می رسد به کمک Facebook در واشنگتن اما استراتژی شده است به طور کامل در آغوش توسط کارکنان شرکت.

بعضی از آنها مدتها بر این باور بودند که دو استاندارد امر به محافظه کاران بر روی پلت فرم. در بحث های ارسال شده به شرکت های داخلی تابلوهای پیام و خصوصی بین کارکنان جمعه کارگران فکر چه final شکستن نقطه خواهد بود برای Facebook برای به اجرا درآوردن قوانین خود را به طور مساوی با توجه به سه نفر آشنا با شرکت های داخلی مذاکرات.

زوکربرگ تلاش برای جلوگیری از نزاع سیاسی چالش های اضافی. دموکرات ها در حال انتقاد از زوکربرگ تمایل به اجرای سیاست های خود در حالی که جمهوری خواهان در آغوش یک فرمان اجرایی صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند شرکت های فن آوری — از جمله و به خصوص Facebook — در قبال محتوای که به نظر می رسد بر روی سیستم عامل خود را.

“آنها در حال خنثی سیستم عامل; آنها ناشران قدرتمند ترین ناشران در جهان” گفت: کارلسون در یک مونولوگ تحویل خود را نشان می دهد پنج شنبه شب. “این سبب یک تعداد انگشت شماری از تکنولوژی انحصار به ضرر هر کس دیگری.”

اواخر بعد از ظهر جمعه زوکربرگ نوشت: یک پست خود را شخصی Facebook صفحه توضیح چرا تهمت را نوشته بودند پرچم نه به هیچ وجه. او همچنین خطاب به کارکنان در یک پرسش-و-پاسخ تصویری جلسه.

با وجود آنچه که او به نام خود او “احشایی واکنش منفی” به مغلوب ساختن پیشی جستن زبان زوکربرگ گفت که او احساس مجبور به نگه داشتن مطالب در Facebook و Instagram و این که رئیس جمهور را به زبان نمی نقض سیاست های شرکت.

“من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات در املای روشن سیاست” زوکربرگ نوشت.

“من به شدت مخالف با رئیس جمهور صحبت در مورد این” او ادامه داد: “اما من معتقدم که مردم باید قادر به دیدن این کار برای خود, چرا که در نهایت پاسخگویی برای کسانی که در موقعیت قدرت تنها می تواند رخ دهد هنگامی که گفتار خود طلبه در فضای باز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>