که در آن همه باران ؟ استخوان خشک مارس به ماندن در آن راه احتمالا افزایش خطر آتش سوزی

ابتلا به یک بیت از اخبار تلویزیون صبح روز سه شنبه مارشال Turbeville زده بود با یک داستان خاص است.

“وجود برف در بغداد گفت:” Turbeville این Geyserville رئیس آتش نشانی. “که فقط عجیب و غریب است.”

آن را غیر معمول بود در واقع: پایتخت عراق شاهد بارش برف فقط برای دومین بار در بیش از یک قرن است. Turbeville سپس توجه خود را تبدیل به یک هواشناسی ناهنجاری نزدیک به خانه.

در یک خشک تر از معمول بارانی مارس در شمال خلیج شده است کاملا خشک. شده است وجود دارد صفر باران در این ماه و به هیچ کس انتظار می رود که حداقل برای چند هفته.

“ما فقط باید یک الگوی گیر” که تقریبا به طور قطع نمی توان در حال حرکت در طول زمان این ماه گفت: Rob Carlmark یک هواشناس برای KXTV اخبار در ساکرامنتو.

پس Jan. 1 وجود دارد تنها شده 2.38 اینچ باران در Charles M. Schulz شهرستان سونوما در فرودگاه سانتا رزا. به طور معمول دو ماه از سال را 12 اینچ باران به شهر. اما شده است وجود دارد هیچ کمبود غیر معمول گرما. روز سه شنبه این آمار 80 درجه در سانتا رزا بسیار مخربی قبلی علامت برای روز 74 در سال 1996. روز قبل از متوسط رسیده 79.

باید سانتا رزا رفتن rainless این ماه از آن خواهد شد اولین بار در شهرستان به طور کامل خشک فوریه پس از حداقل سال 1902 اولین سال که خدمات ملی آب و هوا داده است.

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای دیدن چند هفته از آفتاب در میان شمال خلیج فصل بارانی طول — و باز endedness — از این خشک کشش شروع به نزاع برخی از اعصاب است. “هنگامی که آن را به شروع باران دوباره پرسید:” Turbeville, “بازگشت از فصل بارانی است که در حال حاضر ناشناخته است.”

عدم بارش باران در این به طور معمول مرطوب ماه افزایش شانس زودتر شروع به آتش سوزی شود. اما آتش نیست تنها نگرانی است. دامداران نیاز زمستان بارندگی به احیای مراتع است که خوراک و خود را فربه دام است.

“همه چیز هنوز هم سبز در حال حاضر گفت:” جو Pozzi اجرا می شود که گوسفند و گاو در خانواده اش در مرتع پرورش احشام در بالای تپه های دره فورد.

گوساله متولد شده در ماه سپتامبر و اکتبر بره در ماه دسامبر و ژانویه. بهار چمن حیاتی برای رشد آنها است.

“این چیزی است که قرار می دهد وزن در حیوانات” Pozzi گفت. “خاک شروع به گرم کردن روز طولانی تر می شود و ما در حال شروع به دیدن برخی از رشد در مراتع. اما ما قطعا نیاز به برخی از باران در پنج شش هفته به نگه داشتن چیزهای رفتن. که واقعا یک نگرانی است.”

در حالی که گیاهان هنوز به حال خود رشد قدی رطوبت آنها شامل است به طور پیوسته کاهش. برای یک سری از کنترل سوختگی در حال وقوع در اطراف Ukiah خدمه از کال آتش را مندوسینو واحد تلاش در دسامبر به دست آوردن هر چیزی که به آتش گرفتن.

سوخت شد “بیش از حد مرطوب,” کال آتش سخنگوی Tricia Austin گفت. “ما سعی دوباره در ماه ژانویه بیش از حد مرطوب.”

بار سوم بود که جذابیت. با درجه حرارت گرم دوشنبه و سه شنبه خدمه تا به حال هیچ مشکل سوختن چند صد هکتار در بالای دریاچه مندوسینو.

در حالی که یک عدد از باران معمولا استوک نگرانی در مورد مخزن آب سطح که نه مورد در شهرستان سونوما. بین سال گذشته و مرطوب زمستان و حفاظت اعتمادي توسط مصرف کنندگان “در حال حاضر از نظر تامین آب ما خیلی خوب به دنبال. گفت:” براد شروود سخنگوی سونوما کانتی سازمان آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>