به کجا برای دریافت غذای رایگان مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس

اگر شما به تازگی گذاشته شده و یا در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار در طول coronavirus گیر ما لیستی از مواد غذایی محلی بانک ها و سازمان های غیر انتفاعی در شهرستان سونوما که در حال ارائه رایگان وعده های غذایی و مواد غذایی.

می دانم که یک سازمان غیر انتفاعی ما از دست رفته ؟ ایمیل [email protected] به آن اضافه شده به لیست ما است.

شهرستان سانتا رزا مدارس

شهرستان سانتا رزا مدارس ارائه شده است یک درایو از طریق خدمات غذا برای دانش آموزان در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر در نه مکان در سراسر شهرستان. دانش آموزان سنین 18 و تحت از هر مدرسه منطقه هستند واجد شرایط برای دریافت دو صبحانه و ناهار در روز دوشنبه و سه صبحانه و ناهار در روز چهارشنبه. برای اطلاعات بیشتر srcschools.org/freemeals.

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی

ردوود امپراتوری بانک مواد غذایی است که ارائه مواد غذایی به ساکنان و بدون نیاز به اثبات درآمد, مواد غذایی, اتصالات مدیر ماریا فوئنتس گفت. ساکنان می توانند با مراجعه به دفتر (3990 Brickway Blvd. سانتا رزا) برای یک جعبه خشک کالا یا به کارگردانی به انتخاب کنید تا محل. Coronavirus نگرانی ها مجبور شده اند برخی از انتخاب مکان به دیگران و ساعت به تمدید شود بنابراین بازدید getfood.refb.org برای یک لیست به روز شده. سوال اضافی را می توان به کارگردانی 707-523-7900.

بانک غذایی همچنین همکاری با مدرسه محلی آشپزخانه به خانواده های ناهار و مراقبت های بسته بندی با مواد غذایی. وعده های غذایی می تواند از هر یک از مدارس شرکت کننده اما کودکان باید در حال حاضر به دریافت مواد غذایی است. اینجا را کلیک کنید برای یک لیست از مدارس شرکت کننده و در اینجا به صورت یک نقشه برای دیدن جایی که آنها واقع شده است.

خیریه کاتولیک

خیریه کاتولیک اسقف نشین از سانتا رزا آن ادامه دارد توزیع مواد غذایی برنامه برای هر کسی که نیاز به کمک تغذیه خانواده خود را در سراسر همه گیر. برو اینجا برای یک لیست از روز و زمان و مکان است. برو اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر و لیست کامل از منابع است.

Salvation Army

ارتش رستگاری است که ارائه مواد غذایی به هر ساکن در نیاز به دوشنبه-پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ظهر طول همه گیر گفت: سانتا رزا نجات ارتش سروان. ریو ری. برای دریافت مواد غذایی, رفتن به پارکینگ سپاه مرکز جامعه (93 سنگی دایره سانتا رزا) با یک شناسه معتبر. خانواده ها محدود به چیدن مواد غذایی یک بار در هر هفته. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 707-542-0981.

ویندزور خدمات داد شربت خانه مواد غذایی

The Windsor خدمات داد شربت خانه مواد غذایی (8987 Windsor, جاده, Windsor) است که به طور آهسته از تازه تولید و بسته بندی مواد غذایی به ویندزور ساکنان در روزهای جمعه از 2 تا 5 بعد از ظهر به اینجا بروید و یا تماس 707-838 – 6947 برای اطلاعات بیشتر.

Boys & Girls Clubs of Sonoma-مارین

Boys & Girls Clubs of Sonoma-Marin در حال ارائه گرفتن و رفتن ناهار برای کودکان زندگی می کنند که در غرب شهرستان. وعده های غذایی را می توان برداشت تا در Guerneville مدرسه ابتدایی (14630 آرمسترانگ جنگل جاده Guerneville) از 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر در روزهای دوشنبه چهارشنبه و جمعه. کودکان باید در حال حاضر برای دریافت وعده های غذایی. برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید.

باشگاه روتاری از سانتا رزا کالیفرنیا و رونرت پارک

چندین باشگاه روتاری در شهرستان سونوما در حال ارائه درایو از طریق غذا و خدمات هر شنبه در ظهر برای هر دو گذاشته و کار مهمان نوازی و خدمات کارگران نیاز دارند. وعده های غذایی را می توان برداشت تا در این مکان: رونرت پارک-کوتاتی منطقه ای کتابخانه (6250 Lynne Condé راه رونرت پارک) چند فرهنگی کودک مرکز توسعه (1650 W. 3 سنت, Santa Rosa) و پتالوما مرکز جامعه (320 N. مک داول Blvd. پتالوما).

سرس پروژه جامعه

سرس پروژه جامعه ارائه وعده های غذایی و کمک های غذایی به سونوما و مارین کانتی از ساکنان که جدی روبرو پزشکی و چالش های مالی. ساکنان باید به دیدار چند مدارک برای دریافت کمک از جمله اینکه بدون سرپرست به ارائه وعده های غذایی. اگر شما با سرس’ مدارک تماس مشتری مصرف خط در 707-829-5833 ext. 201. آن را ممکن است تا سه هفته برای دریافت وعده های غذایی. این سازمان در حال کار برای گسترش ظرفیت آن است.

مواد غذایی برای فکر

مواد غذایی برای تفکر فراهم می کند و بارگیری مواد غذایی و وعده های غذایی یخ زده به مردم, زندگی با اچ آی وی و دیگر بیماری های جدی در شهرستان سونوما. برو اینجا برای اطلاعات بیشتر. برای درخواست کمک, تماس با مشتری خدمات مدیر نینا Redman در [email protected] یا 707-887-1647 ext. 119.

دوستان در سونوما کمک

دوستان در سونوما کمک خواهد کرد ارائه دره سونوما در خانواده ها باید با مواد غذایی دو بار در هر ماه. برای دریافت مواد غذایی اولین تماس 707-996-0111 بین 9 صبح-ظهر در روزهای هفته تا کی. برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de