هنگامی که کالیفرنیا بازگشایی? در اینجا یک بررسی واقعیت از سراسر کشور

Napa County خود را اعلام کرد اقامت در خانه سفارش در حال حاضر خواهد شد در اثر به طور نامحدود اما با تغییرات زیر:

• مجوز ساخت و ساز با فیزیکی مناسب فاصله.

• مجوز رانندگی-در مراسم مذهبی با مناسب فیزیکی فاصله.

• مجوز در شخص مسکونی املاک و مستغلات viewings مناسب با پروتکل های.

• مجوز محوطه سازی و باغبانی نگهداری است که صرفا برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی.

• اجازه می دهد تا استفاده از گلف رانندگی محدوده با مستند پروتکل.

• به شدت توصیه به استفاده از پارچه پوشش صورت در زمانی که خارج از خانه است.

شمال کشور

مقامات منتخب در Butte, گلن, Tehama, یوبا سیتی, ساتر و Colusa شهرستان در شمال کالیفرنیا در میان کسانی که خواسته ایم Newsom به سهولت محدودیت.

آنها می گویند که موارد و مرگ و میر در منطقه به نظر می رسد برای تثبیت و اقامت در خانه سفارش باید اصلاح شود در آن مناطق برای کمک به راه اندازی مجدد اقتصاد است.

آنها گفت که از روز جمعه وجود دارد تنها یک coronavirus بیمار در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان های محلی.

“در این مرحله با توجه به COVID-19 اعداد به صورت محلی — و ما پیشرفته بهداشت و درمان ظرفیت — ما از شما می خواهیم به ما اجازه می دهد تا شهرستان به ورزش محلی به اجرای دقیق و مرحله به مرحله بازگشایی محلی ما اقتصاد” در این نامه گفت.

ساحل مرکزی

هفته گذشته San Luis Obispo County مقامات خواسته Newsom برای شروع آهسته و تدریجی بازگشایی روند یکی از آنها گفت این است که هدایت علم بلکه به رسمیت شناختن است که منطقه خود را ممکن است در شکل بهتر به سهولت اقامت در خانه قوانین سریعتر از بیشتر مناطق پرجمعیت مانند لوس آنجلس و دره سیلیکون.

شهرستان سانتا کروز در اوایل این ماه کاسته برخی از قوانین در دسترسی به ساحل اما خواست کسانی که به دنبال اجتماعی فاصله.

دره مرکزی

یک گروه از شهرستانها در شهرستان استنیسلاس هفته گذشته با ارسال Newsom نامه پیشنهاد گام به شل محدودیت و گفت که “بازگشایی فرایند است که ممکن است مناسب و حس را برای لس آنجلس و ما همسایه در منطقه خلیج مناطق کار نمی کند برای شهرستان ما. استنیسلاس شهرستان است که هیچ چیز مانند مناطق سانفرانسیسکو یا لس آنجلس است.”

شهرهای پیشنهاد یک فاز اول بازگشایی پارک کلیساها و خانه های دیگر از عبادت رستوران کارواش و برخی از کسب و کارهای دیگر همه زیر سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

San Diego County

برخی از سواحل در سن دیگو شهرستان بازگشایی شد شنبه و مقامات گفت: برای اکثر کسانی که بیرون آمد به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

“من خوشحالم که به گزارش های شما باقی ماند, درجه یک, سن دیگو” شهردار کوین Faulconer گفت.

سن دیگو است که هنوز هم شاهد رشد در coronavirus مرگ و میر و موارد.

شهردار گفت: نجات غریق و ماموران پلیس بودند در نیروی آماده برای آموزش ساکنان در مورد چه چیزی است و مجاز نمی باشد — اما آن را تا حد زیادی غیر ضروری.

نجات غریق رئیس جیمز Gartland گفت که در حالی که آب شلوغ بود در اوایل صبح آن را رقیق به عنوان روز پیشرفت است. اگر چه اکثر مردم به دنبال قوانین او افزود که وجود دارد برخی از “نقاط مشکل” در boardwalks و در جیب سواحل است.

سن دیگو شهرستان نیز صحنه چندین تظاهرات خواستار بازگشایی اقتصاد است.

اورنج کانتی

هزاران نفر رفتند به اورنج کانتی سواحل این آخر هفته بالا بردن ابرو. اورنج کانتی و شهرستان ونتورا تا به حال سواحل باز در طول موج گرما در حالی که لس آنجلس نگهداری می شود سواحل آن بسته شده است.

Newsom روز دوشنبه با انتقاد کالیفرنیا که رفتند به سواحل و به مبارزه طلبیده ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. او قول داد برای افزایش ایالت اجرای, در صورت لزوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>