زمانی که یک کسب و کار کوچک فایل برای ورشکستگی است ؟ و 8 بیشتر سوالات

تمام پیش بینی های نقطه ای در همان جهت: یک موج کوچک کسب و کار و ورشکستگی در حال آمدن است.

بیش از 40 درصد از این کشور را 30 میلیون کسب و کارهای کوچک می تواند به طور دائم در شش ماه آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اساس یک نظرسنجی توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

“این یک بحران است که تاثیر اقتصاد ما برای نسل” گفت: Amanda Ballantyne, مدیر اجرایی خیابان اصلی اتحاد یک گروه حمایت برای کسب و کار کوچک. “ما در حال رفتن به از دست دادن خیلی از کسب و کار کوچک بخش است.”

تجاری و ورشکستگی در سه ماهه اول سال 2020 علامت تا 4 درصد از سال قبل با توجه به داده ها از آمریکا و ورشکستگی موسسه. اما بسیاری از کسانی که براده ساخته شد قبل از همه گیر زمانی که اقتصاد سالم بود. در حال حاضر برخی از صاحبان در حال انتظار برای پیدا کردن اگر آنها را دریافت فدرال محرک کمک های اولیه قبل از تصمیم گیری به فایل برای ورشکستگی حمایت می کند.

بسیاری از آنها فقط ممکن است ناپدید می شوند. اما برای دیگران یک قانون ورشکستگی که در زمان اثر در فوریه کسب و کار کوچک عمل بازسازی می تواند کمک به آنها برای زنده ماندن این بیماری همه گیر.

قبل از آن اگر تلاش کسب و کار کوچک می خواستم به تغییر ساختار بدهی های خود را تنها گزینه بود فصل 11 است که تجاری ورشکستگی کد. آن را اجازه می دهد تا شرکت برای مذاکره با طلبکاران برای شرایط بهتر — یک فرایند شناخته شده به عنوان تجدید ساختار بدهی — و در برخی موارد اخراج بدهی. هدف این است که برای این شرکت به یک شروع تازه است.

اما فصل 11 فرایند طولانی و گران قیمت و گزارش های اخیر توسط موسسه بروکینگز در بر داشت که آن را بهتر است به شرکت های بزرگ. قوانین جدید شناخته شده به عنوان Subchapter 5 زیرا آنها بخشی از فصل 11 به شرکت هایی با کمتر از $2.73 میلیون بدهی قدرت سازماندهی مجدد با چند کلید ساده. دو اصلی تغییرات: یک قاضی می تواند اجرای طرح تغییر ساختار حتی اگر طلبکاران آن را دوست ندارم و مالک می تواند همچنان در حال اجرا کسب و کار.

کنگره به رسمیت شناخته شده است که این ابزار می تواند یک راه نجات برای کسب و کارهای کوچک در تلاش برای دریافت از طریق اقتصادی shutdown. بنابراین به عنوان بخشی از دولت فدرال محرک برنامه گسترش آن به شرکت های واجد شرایط تا $7.5 میلیون دلار در بدهی. این تغییر به معنی Subchapter 5 می تواند کمک کند تا به 70 درصد از همه کسب و کار است که ممکن است فایل برای ورشکستگی بروکینگز برآورد شده است.

“تعدادی از کسب و کارهای کوچک که مستعد ابتلا به فقط از دست دادن می تواند ذخیره شود” گفت: باب Keach که منجر به ورشکستگی تمرین در Bernstein, شور, Sawyer & Nelson, یک شرکت حقوقی در ایالت مین است.

A to Z کل سرمایش و گرمایش در حومه دیترویت یکی از اولین شرکت هایی در کشور به فایل برای ورشکستگی تحت حمایت قوانین جدید. خانواده متعلق به شرکت شده است که عامل نزدیک به چهار دهه اما کسب و کار واقعا در زمان خاموش در چند سال گذشته است. این شرکت در تلاش برای مدیریت رشد است.

اولیه آن مشکل ؟ نیروی کار. این شرکت دو دوجین کارکنان نیست به اندازه کافی برای نگه دارید تا با تقاضا و جری Stetina A تا Z افسر ارشد عامل گفت: آن را نمی تواند پیدا کردن کارگران اضافی. این بدان معنی است که این شرکت رو گرفتار کردن پرداخت اضافه کار در بالای معمولی 35 دلار دستمزد ساعتی — و شنود گذاشته از ذخایر نقدی.

“من می دانم آن را برای تلفن های موبایل واقعا دیوانه است, اما روند رو به رشد ما را در این وضعیت ما در” او گفت:.

سپس یک زمستان معتدل آمار میشیگان در این سال و کمتر مشتریان به نام جدید برای کوره و یا تعمیرات. چه کار کارکنان را باید تعطیل شد توسط coronavirus. اما آنها نمی خواهند به رها کردن: Stetina می تواند قوی فصل تابستان; A to Z فقط نیاز به یک پل برای رسیدن به آنجا.

(شروع اختیاری تر و تمیز.)

“مردم زندگی می کنند بدون حرارت, اما آنها نمی خواهند زندگی بدون تهویه مطبوع,” او گفت:. “ما گوشی در حال زنگ در حال حاضر با سوال در مورد AC آمدن به آماده شدن برای فصل تابستان است.” زمانی که A تا Z خروجی ورشکستگی این شرکت قصد دارد به استخدام یک کنترل کننده برای بهتر رسیدگی به امور مالی.

(پایان اختیاری تر و تمیز.)

در اینجا برخی از پرسش های اصلی در نظر گرفتن اگر شما در حال فکر کردن در مورد یک پرونده ورشکستگی خود را برای کسب و کار کوچک.

— چگونه می توانم من می دانم که به تماس آن واریز شده?

صاحبان کسب و کار باید جستجو قلب خود را ارزیابی و ترازنامه خود را.

“اولین سوال این است: آیا صاحبان می خواهید به نگه داشتن این رفتن?'” گفت: Kimberly راس Clayson که شرکت Clayson Schneider & Miller در دیترویت, توصیه کوچک-کسب و کار مشتریان است.

اگر قلب شما نیست در آن تماس با یک وکیل برای کمک به شما باد کردن عملیات. اما اگر شما هنوز هم فکر می کنم کسب و کار شما می تواند تبدیل به قابل دوام یک فصل 11 ورشکستگی ممکن است مناسب تماس بگیرید.

در ابتدا Stetina از A به Z ترسیده بود به یک وکیل تماس بگیرید. او می دانست که ننگ اطراف ورشکستگی و نگران بود آنچه مشتریان ممکن است فکر می کنم حتی اگر به Z برنامه ریزی برای بازسازی نه تخلیه بدهی. هنگامی که او تماس او گفت: او می خواست او آن را انجام داده بود پیش از آن.

“بسیاری از کسب و کارهای بزرگ انجام شده است آن را برای سال ها و آن را برای برخی از دلیل است که آنها در کسب و کار هنوز” Stetina گفت.

چگونه من می دانم اگر بازسازی کمک می کند ؟

نوشتن یک طرح کسب و کار برای یک پست-همه گیر دنیای کسب و کار. چگونه خود را به کسب و کار? که در آن خواهد شد و درآمد حاصل از آمده است ؟ چه جدید هزینه — برای بازاریابی زیرساخت ها و بیشتر — شما متحمل می شوند برای کمک به کسب و کار خود و محوری? اگر شما می توانید نوشتن یک طرح کسب و کار نشان می دهد که مثبت ترازنامه پس از ورشکستگی و تجدید ساختار کار ممکن است.

“فصل 11 ورشکستگی طراحی شده است برای تعمیر مردم ترازنامه” Keach این مین وکیل گفت. “این اجازه می دهد تا شما را به بازسازی برخی از بدهی خلاص شدن از شر بدهی های دیگر. آن را نمی کند تولید درآمد برای شما.”

من باید یک وام و یا فایل برای ورشکستگی است ؟

هر صاحب کسب و کار وضعیت متفاوت است. اما یک قاعده کلی است که اگر شما نمی توانید به اندازه کافی شناسایی درآمد در آینده به پرداخت بدهی وام گرفتن ممکن است بدتر. برخی از صاحبان کسب و کار دیگر هیچ گونه منابع شخصی به قرعه کشی است و ممکن است دریافت فدرال بودجه محرک.

“آیا قرض گرفتن کورکورانه و بگو این همه کار خواهد کرد,'” گفت: Clayson که فدرال متولی برای Subchapter 5 ادعا می کند. “اگر شما به فکر یک کارت اعتباری است که چگونه شما را از باز کردن درب خود را و پل خود را به مرحله بعدی و سپس شما واقعا نیاز به فکر کردن در مورد چگونه دوام کسب و کار شما است.”

اگر شما به خودتان پیدا کنید با توجه به nonbank دهندگان وام با نرخ بهره بالا از آن زمان به یک وکیل تماس بگیرید, او گفت:.

آیا من باید به فایل برای ورشکستگی به کسب و کار من?

هیچ. اگر شما می توانید پرداخت کردن وام خود را و یا مذاکره با آنها برخورد شما نمی نیاز به فایل برای ورشکستگی حمایت می کند. اما شما می خواهید یک وکیل به پیش نویس توافق نامه.

همچنین, فراموش نکنید که در مورد خودداری از پرداخت مالیات ، هنگامی که بار, تنگ, بسیاری از کسب و کار کوچک صاحبان که خود را مدیریت حقوق و دستمزد شیب به آن گلدان پول آنها را کنار بگذارند در هر دوره پرداخت و استفاده از آن را برای هزینه های دیگر.

“اگر شما از پرداخت مالیات خودداری مالک کسب و کار می شود شخصا مسئول” Clayson گفت.

من باید فایل فصل 7 یا 11 فصل?

فکر می کنم از فصل 7 به عنوان یک مراسم تشییع جنازه و فصل 11 به انجام بیش از.

فصل 7 استفاده می شود برای هر دو فردی و کسب و کار و ورشکستگی هنگامی که هدف این است که برای از بین بردن بدهی. بدهی می تواند برود, اما شما همچنین ممکن است از دست دادن دارایی های خود را.

اگر شما می خواستم به خود را بازسازی بدهی های کسب و کار شما را در نظر فصل 11 ورشکستگی و بیشتر به طور خاص Subchapter 5 برای کسب و کارهای کوچک. اما شما همیشه می توانید سعی کنید به مذاکره با طلبکاران به خارج از رسمی ورشکستگی.

“تنها دلیل شما نیاز به استفاده از فصل 11 در همه است که برای مقابله با سرکش طلبکاران” Keach گفت. “اگر وام نمی خواهد مذاکره با شما ورشکستگی اجازه می دهد تا شما را به خودرا برای امتحان اماده کردن یک طرح تجدید ساختار.”

وجود دارد دیگر اشکال از تشکیل پرونده ورشکستگی: یک فصل 13 است که برای استفاده شخصی جهان, زمانی که شما می خواهید به سعی کنید به نگه داشتن دارایی های خود را و مذاکره مجدد از نظر بدهی های خود را. یکی دیگر از فصل 12, نظارت بر کسب و کار در کشاورزی و ماهیگیری است.

آیا من از دست دادن همه چیز را در ورشکستگی است ؟

این بستگی به این دارد که چه شخصی شما را تضمین می کند ساخته شده است. کوچک ترین-صاحبان کسب و کار قرار داده تا خانه خود را و یا برخی از دیگر دارایی به عنوان وثیقه برای وام های راه اندازی. در واقع مدیریت کسب و کار کوچک نیاز دارد که به عنوان بخشی از خود را غیر COVID مربوط به اعطای وام.

اگر شما با استفاده از خانه خود را به عنوان وثیقه ممکن است شما را مجبور به فروش آن به عنوان بخشی از یک فصل 7 حل و فصل است. تحت فصل 11, شما ممکن است شانس بیشتری داشته باشد.

باید من هر دو فایل ورشکستگی شخصی و کسب و کار و ورشکستگی است ؟

احتمالا اما نه لزوما. این بستگی دارد که آیا شما در حال بسته شدن کسب و کار و یا تلاش برای بازسازی و آنچه بدهی شما.

اگر شما در حال تلاش برای تغییر ساختار هدف این است که برای وکیل خود را برای مذاکره با طلبکاران خود و ایجاد یک طرح است که اجازه می دهد تا شما برای جلوگیری از ورشکستگی شخصی. اما اگر طلبکاران نمی مانند معامله آنها می تواند پس از شما برای هر گونه بدهی شما شخصا تضمین شده است. در این مورد, شما ممکن است مجبور به فایل برای ورشکستگی شخصی.

چه جدید Subchapter 5 کار می کند ؟

در اینجا نکته اصلی بدانید: مانند تمام ورشکستگی آن را به یک قدرت سحر و جادو به نام “خودکار بماند.” تشکیل پرونده برای ورشکستگی متوقف می شود طلبکاران از جمع آوری از شما.

“آن را به شما خرید زمان” Keach گفت.

و زمان همه چیز است. برای مثال یک رستوران بود که با داشتن بهترین سال قبل از همه گیر اما سپس درآمد خود را ناپدید شد. یک Subchapter 5 ورشکستگی می تواند کمک به شرکت های متوقف طلبکار مجموعه ها و اجازه می دهد به صاحبان مذاکره مجدد شرایط است.

“آنچه در آن ممکن است اجازه می دهد تا با یک زن و شوهر از موارد استثنا شده در مهلت قانونی در اجاره” Keach گفت. “شما می تواند پیشنهاد یک برنامه که در آن شما می توانید به معنای واقعی کلمه چیزی پرداخت نمی به سمت بدهی های قدیمی برای چهار تا شش ماه به عنوان طولانی به عنوان پیش بینی های خود را نشان می دهد که شما را مثبت پیش بینی درآمد پس از آن.”

در مقابل صاحبان کسب و کار نیاز به استفاده از خود را خالص درآمد عملیاتی — چه مانده است پس از هزینه های معمول مانند اجاره و حقوق و دستمزد و هزینه کالا به پرداخت وام برای سه تا پنج سال آینده.

می توانم همیشه باز یکی دیگر از کسب و کار ؟

بله. تامین بودجه ممکن است بیشتر به چالش کشیدن اما غیر ممکن نیست.

“من مورد علاقه مشتریان همواره کسانی که در حال حاضر در خود را به آینده ایده” Clayson گفت. “این راه آمریکا است. شما می توانید بیش از شروع. این نیست یک علامت سیاه و سفید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de