چه آینده گروه ورزش کلاس ؟

در طول 24 روز در ماه فوریه و مارس 112 نفر از مردم با آلوده COVID-19 ویروس در کره جنوبی پس از شرکت در یا ارتباط با شرکت کنندگان در کلاس زومبا با توجه به جدی جدید اپیدمیولوژیک مطالعه منتشر شده در حال ظهور بیماری های عفونی.

در این بررسی که اثری از شروع بیماری خوشه به یک روز مربی کارگاه آموزشی برگزار شد در اواسط ماه فوریه افزایش سوالات مهم در مورد خطرات ناشی از عفونت در گروه کلاس های ورزش و اینکه آیا و چگونه چنین تمرینات ساخته شده ممکن است امن تر است.

در سراسر کشور امکانات تناسب اندام در حال بازگشایی شرکت های طولانی پس از تعطیلی به دلیل coronavirus باعث برخی قابل پیش بینی در میان نگرانی های کاربران در مورد ایمنی. من نوشت: در مورد راه هایی برای به حداقل رساندن خطرات عفونت در ورزشگاه اگر شما در حال آموزش وزن و یا با استفاده از ماشین های ورزشی مانند تردمیل.

اما توسط خود طبیعت کلاس های ورزش گروهی می تواند در حال حاضر منحصر به فرد و چالش های دلهره آور برای کنترل عفونت جدید در کره جنوبی تحقیقات نشان می دهد. در این مطالعه اپیدیولوژی وابسته Dankook University College of Medicine در چئونان گزارش که آنها آگاه شد در اواخر ماه فوریه از جدید تایید coronavirus مورد در چئونان یک شهر پرجمعیت در حدود 50 مایلی جنوب سئول پایتخت کشور است.

توسط ردیابی است که فرد تماس ها و پیگیری های دیگر به تازگی تایید موارد در شهر محققان کشف کردند که موضوع مشترک اتصال عفونت بود Zumba. محبوب در کره جنوبی, این سریع گام کلاس رقص طولانی مدت برای نزدیک به یک ساعت — اغلب شلوغ و مربوط توسط مربيان فریاد و شرکت کنندگان تنفس سنگین.

حفر عمیق تر دانشمندان دنبال اولین تسریع coronavirus موارد به یک Zumba instructor-دوره آموزشی فوریه برگزار می شود. 15 در چئونان. از 27 تازه ضرب Zumba معلمان حضور هشت بعد از تست مثبت است. اما در عین حال آنها تدریس کلاس های بدون پوشیدن ماسک و در تعداد کمی از موارد در حالی که سرفه.

در عرض حدود یک هفته از شرکت 54 از 217 نفر تست مثبت برای یک “حمله رای” در حدود 25 درصد. (حمله نرخ نشان دهنده درصد از مردم که در معرض آلوده شدن.) به زودی پس از آن بیش از یک دوجین از دانش آموزان و معلمان و خانواده و دوستان و آشنایان نیز آزمایش مثبت است. تمام گفته 112 موارد ترسیم شد به داخل کلاس های رقص در 12 مختلف ورزشگاه. بسیاری از نتیجه بیماری شدید نیست اما برخی منجر به ذات الریه.

“این تصور که تنگی نفس ناشی از ورزش شدید در یک فضای محدود ممکن است دلیل بسیار بالا حمله نرخ,” دکتر گفت: Ji-Young Rhee, یک استاد دانشگاه Dankook University College of Medicine و نویسنده ارشد این مطالعه جدید.

اما اگر این یافته ها صدا مربوط به داده ها را شامل برخی از نقاط روشن. این اپیدیولوژی کشف صفر موارد ناشی از کلاس با کمتر از پنج دانش آموز در هر جلسه و یا از شدت کم یوگا یا پیلاتیز کلاس حتی اگر آنها آموخته بودند آلوده مربی.

به طور کلی این مطالعه ارائه می دهد احتیاط و راهنمایی برای هر کسی با توجه به در فرد و بازگشت به رقص یوگا بوت کمپ یا گروه های مشابه کلاس ورزش هم نویسندگان و دیگر کارشناسان به توافق برسند. “ورزش در یک باشگاه ورزشی شما را در معرض خطر بیماری های عفونی,” Rhee گفت. اما محدود کردن اندازه کلاس چسبیده و با شدت کم ورزش که مستلزم کمی سنگین تنفس ممکن است کمک به کاهش ویروسی انتقال است.

گردش مناسب هوا نیز ضروری است گفت: Linsey Marr استاد مهندسی عمران و محیط زیست در دانشگاه ویرجینیا تک که مطالعات جریان هوا. او نه درگیر با کره جنوبی مطالعه و اما خواندن آن در صورت درخواست. “من در واقع فکر می کردم در مورد این موضوع بسیاری,” او گفت: “از آنجا که من مشتاق CrossFitter و من می خواهم به عقب بر گردیم به روال. اما من فکر می کنم داخل کلاس ورزش می تواند انجام شود با خیال راحت فقط اگر به اندازه کافی وجود دارد تهویه با هوای بیرون نمی recirculated هوا.”

برای کاهش عفونت خطرات ناشی از ویروس ذرات هوابرد او گفت: توصیه فعلی برای جریان هوا تماس حدود 10 لیتر هوا در فضای باز در هر ثانیه برای هر نفر در اتاق. در عمل بیشتر به مردم در یک کلاس ورزش بیشتر خارج از هوا نیاز به جریان در داخل و خارج. اگر شما در حال بازگشت به سالن ورزش یا تمرین studio, درخواست تسهیلات خود را به مدیر در مورد سیستم تهویه مطبوع خود را. اگر سیستم تهویه مطبوع نمی رسم در هوا از خارج درخواست که کارکنان باز در دسترس همه پنجره ها و درها.

اجتماعی فاصله باقی مانده لازم است بیش از حد که به معنی اندازه کلاس تقریبا قطعا باید کوچکتر از آنها ممکن است در گذشته بوده است. “نسبتا تعداد زیادی از شرکت کنندگان در همه تنفس به شدت در یک فضای کوچک را فراهم می کند شرایط ایده آل برای گسترش ویروسی” گفت: Alexandro آندراده, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه سانتا کترینا در برزیل که به بررسی اثرات کیفیت هوا بر سلامت و عملکرد فیزیکی.

ماسک یا صورت دیگر پوشش هستند به احتمال زیاد مورد نیاز در کلاس بسته به مقررات محلی یا مرکز قوانین و باید تشویق شوند در همه جا آندراده گفت.

حرکت گروه کلاس خارج هم اگر ممکن و عملی می تواند به تقویت طبیعی جریان هوا گسترش فاصله بین فردی و خیس کلاس در نور خورشید است. اما اجتناب از هوای کلاس اگر آنها انجام شده بین دیوار یا ساختمان به دلیل آن bulwarks جلوگیری از نسیم از متفرق کردن مردم منقضی شده بکشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>