آنچه شما نیاز به دانستن در مورد سانتا رزا را منع رفت و آمد

شهرستان سانتا رزا مدیر Sean McGlynn در مشورت با رئیس پلیس Ray ناوارو, با اعلام دولت محلی اضطراری از روز شنبه از طریق ژوئن 8 و مقررات منع رفت و آمد شبانه حداقل به مدت سه شب: دوشنبه, سه شنبه و جمعه.

حکومت نظامی را در اثر بین 8 بعد از ظهر و 5 صبح آن را به طور کلی ممنوع هر کسی از بودن در اموال عمومی یا خصوصی بسیاری در هر نقطه در سانتا رزا.

اجرای قانون مجاز خواهد بود به دستگیری افرادی که به دنبال حکومت نظامی پس از سفارش دادن نوشته یا گفتاری اطلاع با توجه به سفارش.

افرادی که نقض مقررات منع رفت و آمد جهت ممکن است در صورت تخطی از قانون اتهامات عنوان شده علیه.

سفارش صدق نمی کند به پلیس و آتش نشان و دیگر پرسنل اورژانس. Credentialed روزنامه نگاران و افرادی که در حال سفر به و از کار و یا به دنبال مراقبت های پزشکی و افرادی که تجربه بی خانمانی هستند معاف از سفارش.

شهر برنامه ای برای اصلاح این منظور بیشتر معاف بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی و همچنین به عنوان ایستگاه های گاز و داروخانه ها. کارکنان کسب و کارهای دیگر نیز ممکن است در طول حکومت نظامی ساعت اگر کسانی که worksites بسته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>