چه تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت و یا منحل ادارات پلیس واقعا چیست ؟

مینیاپولیس >> در سراسر کشور تماس در حال نصب از برخی از فعالان و مقامات منتخب پال خواستار قطع بودجه دولت, کوچک یا لغو ادارات پلیس. حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر متعهد در روز یکشنبه به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس امیدوار به ایجاد یک سیستم جدید امنیت عمومی در یک شهر که در آن اجرای قانون شده است متهم به نژاد پرستی.

تماس برای تغییر باید به سمت چپ افراد نامشخص از آنچه که این تغییرات واقعا چیست و چگونه شهرستانها ادعا می کنند با جرم و جنایت است. مقدار نامشخص باقی مانده است و طرح های متفاوت از میان شهرهای اما در اینجا پاسخ به برخی از سوالات در مورد این موضوع.

چه defunding پلیس چیست ؟

تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به طور کلی به دنبال کاهش هزینه ها به نیروهای پلیس که مصرف کرده اند تا کنون سهم بیشتری از بودجه شهرستان در بسیاری از شهرستانها و شهرهای کوچک. مینیاپولیس, مثلا به دنبال کاهش 200 میلیون دلار از آن 1.3 میلیارد دلار به طور کلی بودجه سالانه گفت: لیزا بندر شورای شهر رئیس جمهور. پلیس بودجه در سال 2020 شد $189 میلیون. او امیدوار به تغییر پول به دیگر مناطق نیاز در این شهرستان است.

اگر پول نمی به پلیس که در آن بود ،

بسیاری از فعالان خواهید پول در حال حاضر صرف شده در پلیس اضافه کاری و یا در خرید تجهیزات گران قیمت برای ادارات پلیس منتقل می شود به برنامه های مربوط به سلامت روان مسکن و آموزش و پرورش — مناطق است که این فعالان می گویند با پول کافی می تواند در مورد سیستمیک اجتماعی تغییر و کاهش جرم و جنایت و خشونت است.

آیا خواستار لغو پلیس به دنبال?

رهبران در شهرهای مختلف باید حمایت های مختلف برنامه های خاص اما به طور کلی تماس های هدف به reimagine امنیت عمومی تاکتیک های در راه است که متفاوت از سنتی نیروهای پلیس. فعالان می گویند قصد خود را برای اطمینان از ایمنی و عدالت اما به باد با سیستم های مختلف. سال از رضایت احکام و تحقیقات به نقض حقوق بشر توسط ادارات پلیس را به همراه داشت کمی تغییر آنها می گویند بنابراین بیشتر یک تغییر اساسی مورد نیاز است.

چه هستند برخی از ایده های برای بازاندیشی پلیس?

برخی از پیشنهادات تماس برای پایان دادن به هیچ-knock حکم و نظامی به سبک حملات. دیگران به دنبال محدود کردن جریان نظامی-دنده سبک به ادارات پلیس و تغییر تاکتیک های پلیس در برابر معترضان. یک گروه توصیف یک ایده برای پلیس است که در آن مردم حضور در رویدادهای نگاه کردن به یک دیگر اما اورژانس کارگران در حال ایستاده در پس زمینه توزیع آب و آماده به گام در صورت نیاز.

این انجام شده است ،

برخی از شهرستانها در حال حاضر ساخته شده تغییرات به پلیس. در Austin, تگزاس, 911 تماس ها پاسخ داده شده توسط اپراتور که در پرس و جو که آیا تماس گیرنده نیاز پلیس ، آتش نشانی یا خدمات بهداشت روانی بخش عمده و بازسازی امنیت عمومی قرار گرفت که سال گذشته زمانی که بودجه شهرستان اضافه شده میلیون ها دلار برای مسائل مربوط به سلامت روان. در یوجین سنگ., یک تیم به نام CAHOOTS بحران کمک کمک کردن در خیابان — اعزام یک پزشک و یک بحران کارگر با آموزش های بهداشت روانی به تماس های اضطراری. Camden, N. J., اصلاحی آن پلیس در سال 2017 با ماموران توزیع بیشتر هشدار نسبت به بلیط و تحت آموزش است که تاکید بر افسران برگزاری آتش خود را.

چه مینیاپولیس انجام می دهند ؟

نه اعضای شورای شهر مینیاپولیس متعهد در یک تجمع برای از بین بردن اداره پلیس. آنها وعده داده شده برای ایجاد یک سیستم جدید امنیت عمومی گفت که این شهر فعلی پلیس سیستم نمی تواند اصلاح شود. اعضای شورا می گویند که آنها نمی, برخی از آنچه پلیس را مانند هنگامی که آنها به پایان رسید و آنها احتیاط برنامه زمان طولانی را به انجام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>