آنچه ما می دانیم درباره COVID مرتبط با سندرم موثر بر کودکان

برای پدر و مادر یکی از مهمترین و اطمینان بخش جنبه های کروناویروس شده است که آن را تا حد زیادی قطعات یدکی کودکان تنها باعث علائم خفیف. اما گزارش های اخیر از یک زندگی جدید-تهدید کودکان سندرم التهابی هستند و نگرانی بسیاری از خانواده ها. کودکان در اروپا و بریتانیا و در حال حاضر ایالات متحده در بیمارستان بستری, این بیماری مرموز که می تواند آسیب بچه های قلب و سایر ارگان ها اغلب نیاز به مراقبت های ویژه.

با توجه به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو به عنوان از آوریل 12, نیویورک, تحقیق در 102 مورد از این سندرم و سه مورد مرگ و میر و موارد گزارش شده در 14 کشورهای دیگر تا کنون به عنوان به خوبی. خوشبختانه این سندرم است که هنوز هم بسیار نادر است و در آن درمان است و اکثر بچه ها که توسعه آن به طور کامل بهبود می یابند. در اینجا چیزی است که پدر و مادر نیاز به دانستن و آنچه را که آنها باید انجام دهید اگر آنها خود را نگران سلامت کودکان است.

پزشکان گمان COVID-19 درگیر است اما آنها خاص نمی باشد.

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که آیا این سندرم که در حال حاضر به نام کودکان multisystem سندرم التهابی یا PMIS است مربوط به کروناویروس اما بسیاری از پزشکان فکر می کنم تا. “من فکر می کنم که این مربوط به COVID,” دکتر گفت: اوا چونگ اطفال متخصص قلب و عروق و مراقبت بحرانی متخصص در نیویورک-پروتستان مورگان استنلی بیمارستان کودکان است که درمان بیش از 35 نفر تا کنون با این سندرم است.

اکثریت قریب به اتفاق کودکانی که افتاده ام بیمار در نیویورک یا آزمایش مثبت برای فعال COVID-19 عفونت و یا تا به حال آنتی بادی نشان می دهد که آنها در معرض این ویروس در برخی از نقطه. بچه ها چند آزمایش منفی برای هر دو فعال عفونت و آنتی بادی و معلوم نیست چه معناست. این امکان وجود دارد که این آزمایش منفی شد نادرست چونگ گفت: از آنجا که بسیاری از coronavirus آنتی بادی آزمون غیر قابل اعتماد هستند.

چه جالب است که بسیاری از کودکانی که بدست بیمار — حتی کسانی که آزمایشات نشان داد قبل از coronavirus قرار گرفتن در معرض — گزارش نداد داشتن اخیر بیماری تنفسی. این نشان می دهد که این کودکان بودند یا در معرض coronavirus اما نمی مریض و یا که آنها تا به حال بسیار خفیف علائم گفته دکتر جورج Ofori-Amanfo که رئیس بخش اطفال مراقبت بحرانی پزشکی در کوه سینا در بیمارستان کودکان Kravis.

حتی اگر COVID-19 درگیر است که مشخص نیست چه اتفاقی می افتد به این کودکان بیمار.

Ofori-Amanfo مظنون است که کودکانی که دچار این سندرم را به معرض coronavirus که بدن خود را برای برخی از دلیل نصب اغراق آمیز — و در نهایت خطرناک — پاسخ ایمنی بسیار شبیه به “cytokine طوفان” است که باعث شده برخی از بزرگسالان به سقوط کاملا بیمار در مراحل بعد از عفونت.

آنها ممکن است “غیر طبیعی و تهاجمی پاسخ ایمنی به COVID — و که پاسخ ایمنی بسیار تهاجمی است که آن را بر دیگر ارگان ها و عملکرد آنها تاثیر می گذارد توانایی خود را برای حفظ فشار خون” Ofori-Amanfo گفت. این پس از آن ممکن است باعث شود بدن خود را به سرعت در حال پیشرفته شوک نیاز به داروها و در موارد نادر استفاده از حمایت از زندگی به سر می برد کار خود را از قلب و ریه ها.

هنوز پزشکان استرس است که هنوز هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چه خبر است. “ما حتی نمی دقیقا می دانم که این چه بیماری است,” گفت: دکتر ربکا Pellett Madan استادیار بیماریهای عفونی کودکان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی.

این سندرم شده است در مقایسه با چند شناخته شده, شرایط, اما آن را احتمالا جدید است.

هنگامی که آن را برای اولین بار به وجود آمد و بسیاری از پزشکان متوجه شده است که این سندرم به حال ویژگی های مشابه به بيماری کاوازاکی یک بیماری نادر است که به طور معمول رنجور کودکان زیر 5 باعث خود رگ های خونی ملتهب می شود. اما اگر چه علائم آن مشابه هستند و هر دو در شرایط مشخص شده توسط گسترده التهاب اکثر پزشکان فکر نمی کنم این جریان سندرم همان چیزی که به عنوان کاوازاکی. “آنها ممکن است به اشتراک گذاری ویژگی های” چونگ گفت: “من واقعا فکر می کنم که این است که آن را سندرم است.”

کودکان سندرم التهابی نیز به نظر می رسد بسیاری مانند سندرم شوک سمی که رخ می دهد که بدن را به شوک دلیل آن بوده است در معرض سموم منتشر شده در طول عفونت های باکتریایی. اما Ofori-Amanfo گفت که هیچ یک از کوه سینا به بیماران شواهدی از یک عفونت باکتریایی در بدن خود را پس از آن احتمال دارد که کودکان سندرم التهابی دوباره نگاه شبیه به سندرم شوک سمی بود اما نه در واقع همان چیزی که.

علائم قابل توجه و جدی است.

خبر خوب این است, جدید کودکان سندرم التهابی آسان است به نقطه; علائم آن به اندازه کافی جدی هستند که پدر و مادر باید قادر به آنها اطلاع می دهد. همه بیماران ایجاد یک تب 101 یا بالاتر که نیست برود دکتر گفت: James اشنایدر اطفال بحرانی متخصص مراقبت در مرکز پزشکی کوهن کودکان در کوئینز است که درمان بیش از 40 بيمار تا کنون با این سندرم است.

چونگ موافقت کرد و اضافه کرد که بچه ها با درجه حرارت 99 یا 100 احتمالا در خطر است. “این چیزی است که ما در اینجا دیده می شود. بیماران که ما دیده ایم که نیاز به بستری در بیمارستان داشته اند بسیار متوسط به بالا تب,” او گفت:.

اکثر بچه ها نیز توسعه جدی شکم درد است که به تدریج در طول زمان بدتر. این یک باغ-انواع بچه ها رفتار; این درد جدی است که اغلب همراه با استفراغ و اسهال است و “به اندازه کافی شدید برای پدر و مادر بود و نگران گفت:” Ofori-Amanfo. برای برخی از بچه ها درد بوده است به طوری که پدر و مادر و پزشکان فرض بر این است که کودک بود آپاندیسیت و نیاز به عمل جراحی دکتر گفت: نادین Choueiter اطفال متخصص قلب و عروق در بیمارستان کودکان در مونته فیور در برانکس.

بسیاری از کودکان با سندرم — اما نه همه — توسعه خارش بیش از حد. بثورات قرمز هستند و اغلب به نظر می رسد در دست ساعد و قفسه سینه Ofori-Amanfo گفت: اگر چه آنها می تواند به نظر می رسد در هر نقطه. آنها به طور معمول سفید به نوبه خود زمانی که شما بر روی آنها فشار دهید و سپس به نوبه خود قرمز دوباره هنگامی که شما را متوقف. آنها همچنین معمولا منطقه وسیعی را تحت پوشش — یک فرزند کل صورت, مثلا و یا بخش قابل توجهی از سلاح های خود را و یا پاها. “این مانند یک ذره کوچک از یک راش. آن را بسیار منتشره” چونگ گفت.

کودکان با سندرم گاهی هم باید چشم قرمز, ترک لب, دندان درد و تورم دست و پا و آنها ممکن است شکایت از درد عضلانی و نمی خواهید به راه رفتن. اما این علائم به عنوان مشترک به عنوان تب و درد شکم پزشکان گفت: برخی از علائم ممکن است می آیند و بروید. “گاهی اوقات پوست و چشم یافته نوع موم و افول به نقطه ای که یک دکتر در اتاق و می گویند,” من تو را دیدم یک راش “و سپس دکتر دیگری می رود در اتاق سه ساعت بعد و بثورات کاملا متفاوت” Choueiter گفت.

پزشکان نیست شناسایی هر گونه شرایط پزشکی یا تاریخ که قرار دادن کودکان در معرض خطر ابتلا به سندرم — به جز coronavirus قرار گرفتن در معرض.

“همه بیماران ما قبلا سالم بیماران بدون بیماری زمینه ای,” Ofori-Amanfo گفت. برخی از بچه ها که توسعه این سندرم حتی تا به حال چند خواهر و برادر که باقی مانده کاملا سالم است.

پزشکان نیز با دیدن این سندرم در هر دو جنس نر و ماده اما “ما شاهد آن کمی در پسران بیشتر از دختران مانند 60 درصد پسران و 40% دختران” Choueiter گفت. محدوده سنی گسترده است بیش از حد; بیمارستان کودکان در فیور دیده است این سندرم در کودکان و نوجوانان از 5 سال تا 20 سال است. آن مشاهده نشده است در بزرگسالان است.

یکی از چیزهایی که به وضوح می گذارد و کودکان در خطر است زندگی در یک منطقه با بسیاری از COVID-19 موارد است. اما دوباره به خاطر بچه ها که بیمار با سندرم را لزوما باید هر COVID-19 علائم می توان آن را سخت برای پدر و مادر می دانم که اگر فرزندان خود را ممکن است در معرض خطر.

اگر کودک شما توسعه یک تب و ناخوش به نظر می رسد تماس با پزشک متخصص اطفال خود را.

اگر فرزند شما دارای یک تب مداوم بالاتر از 101 — و به خصوص اگر آنها توسعه دیگر نشانه های سازگار با سندرم مانند بد رفتار — تماس با پزشک متخصص اطفال خود را. “بپرسید به صحبت می کنند به آنها را از طریق تلفن و یا انجام یک سفر پزشکی از راه دور و اطفال خود را راه رفتن را از طریق مراحل از آنچه به دنبال” Pellett مادان پیشنهاد شده است. چونگ موافقت کرد و اشاره کرد که در مناطق جغرافیایی که در آن این سندرم به نظر می رسد و بیمارستان در حال ساخت مطمئن شوید که محلی متخصصان اطفال به دنبال چه می دانید و چه باید بکنید.

اگر کودک شما تب دارد اما در ارواح خوب است و خوردن و نوشیدن و نه شکایت در مورد درد شما نمی نیاز به عجله آنها را به اتاق اورژانس, اما دوباره, اقامت در تماس با دکتر خود را. از سوی دیگر اگر فرزند شما واقعا به نظر می رسد ناخوشی — آیا خوردن یا نوشیدن نمی خواهید به حرکت می کند بسیار و به خصوص اگر آنها دچار خارش یا قرمزی چشم همراه با تب بالا — آن را یک ایده بد به رفتن به طور مستقیم به ER Pellett مادان گفت.

به یاد داشته باشید که این سندرم نادر است و اکثر بچه ها بهبود می یابند.

تخمین زده می شود که صدها نفر از هزاران نفر از کودکان در سراسر کشور دارای قرارداد coronavirus و اکثریت قریب به اتفاق تنها باید بسیار خفیف علائم. این جدی سندرم “هنوز هم یک اتفاق بسیار نادر,” اشنایدر گفت. فرزند شما احتمالا رفتن به خوب است.

حتی چند تا از بچه ها که رفتن برای توسعه این سندرم التهابی معمولا بهتر است. “برخی از آنها را به واحد مراقبت های ویژه. آنها با ما برای چند روز کمتر از یک هفته و با آنها به خانه” Choueiter گفت. آنها به طور معمول تحت درمان با آنچه به نام “مراقبت های حمایتی” برای کاهش علائم خود را: آنها ممکن است تب گیربکس به کاهش دمای مایعات وریدی به نگه داشتن آنها را هیدراته داروها برای افزایش فشار خون اگر قطره و استروئیدها یا داروهای دیگر برای سرکوب التهاب. در نهایت “بسیاری از این کودکان فراموش خوب” Choueiter گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de