چه رزمندگان می توانند یاد بگیرند از ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ گاو

همانطور که دیدیم در “آخرین رقص” Michael Jordan Chicago Bulls مستند که به این نتیجه رسیدند یکشنبه, قهرمانی تیم حل می تواند به طور ناگهانی طولانی قبل از آن به نظر می رسد زمان.

لیکرز از کوبه برایانت و شکیل اونیل قطعا نگاه ساخته شده است را به نفع خود بیش از سه عنوان. گرمای میامی با LeBron James, Dwyane وید و کریس باش تنها موفق به کسب دو. اردن فکر می کند که گاو می تواند برنده بیش از شش.

“این دیوانه کننده” اردن گفت: در این مستند. “من احساس ما می تواند برنده هفت. من واقعا بر این باورند که. ما ممکن است. نه قادر به سعی کنید که چیزی است که من فقط نمی تواند قبول کند.”

مسائل اتفاق می افتد. هر تعداد از چیزهایی که می توانید برش های کوتاه از زندگی یک قهرمانی تیم یک سلسله فشار غرور و صدمات و خستگی.

رزمندگان صحبت می کنند به تمام کسانی که همه چیز.

اما پنجره هنوز باز است و با وجود درس های گرفته شده از آن بولز تیم است که می تواند نگه داشتن پنجره باز دیگر.

خریداران مالک جری رینسدرف اذعان کرد در این مستند که از آن زمان به بازسازی. اگر چه او پیشنهاد سر مربی فیل جکسون و اردن فرصت برای بازگشت به او گفت: آن را “خودکشی” را Scottie Pippen, Steve Kerr, Dennis Rodman و ران هارپر برای یک سال دیگر. “ارزش بازار خود را به صورت جداگانه خواهد بود بیش از حد بالا” رینسدرف گفت.

هیچ راهی برای بدانید که چگونه گاو را شانس فصل آینده است. اگر آنها آورده بود هر کس به عقب خواهد که پیری تیم شده اند به اندازه کافی به بالا و رو به رشد سلسله در سن آنتونیو و یا برایانت و اونیل را Lakers? و یا خواهد گاو به جای retooled در اطراف اردن اطراف او را با استعداد و لایو ؟ است که پس از همه آنها رفت و از یکی از سه ذغال سنگ نارس (1991-93) به دیگری (1996-98).

این درس در قلب چه تیم هایی مانند تاتنهام برنده شده اند به طور مداوم به مدت دو دهه و این همان چیزی است که رزمندگان امیدوارم که به انجام آنها بازدم پس از پنج مستقیم سفر به NBA Finals.

در حالی که رزمندگان’ هسته Steph, کاری, کلی تامپسون و Draymond سبز دست نخورده باقی مانده آنها بدبختانه سن پویا در طول این فصل است. دیگر این است که سه نفر در کروشه توسط جانبازان مانند Andre Iguodala و شان لیوینگستون.

در عوض کاری تامپسون و سبز را صعود به وضعیت سالمند دولتمردان هر چند هنوز هم در اوج قدرت خود را. حتی پس از خروج از کوین دورانت, رزمندگان باید از این پتانسیل به نفع خود به همان اندازه به عنوان آنها قبل از.

تیم رئیس جمهور باب مایرز صاحب جو Lacob و کر این را می دانند. که استدلال پشت یک علامت-و-تجارت برای, پس از 23 سال d’angelo راسل بود که بدبختانه برای 25 ساله و اندرو ویگینز. این که چرا مایرز برنامه ریزی برای بازسازی و حتی قبل از آن مشهود بود رزمندگان را ندارد برگشتی و چرا متعاقب آن بالا پنج انتخاب در NBA پیش نویس بسیار مهم است.

پیدا کردن یک راه برای فراگیر کاری تامپسون و سبز با استعداد جوان را گسترش طلایی دولت قهرمانی پنجره و نگه داشتن آن ستاره مبارک — چیزی گاو در پایان موفق به انجام است. Pippen ناراضی بود با او قرارداد و اردن ناراضی بود با چه فوقانی مدیریت درمان بازیکنان و مربیان است.

با ساخت کاری این لیگ بالاترین پرداخت بازیکن و تمدید قرارداد تامپسون و سبز و رزمندگان در حال کار برای حفظ ستاره های خود را خوشحال.

در 32 کاری است همان سن به عنوان اردن هنگامی که گاو برنده خود را عنوان اول خود و دوم سه-ذغال سنگ نارس. 30 تامپسون است همان سن Pippen بود که فصل.

رزمندگان’ پنجره هنوز باز است اما اگر آنها مانند گاو نه برای بسیار طولانی است.

که چه چیزی باعث این آینده offseason بنابراین محوری.

یک بازسازی باید سریع به حداکثر رساندن که قهرمانی هسته. داخلی رزمندگان باور آنها می تواند احیای وضعیت خود را به عنوان مدعی به عنوان به زودی به عنوان فصل بعدی.

درس های کاری تامپسون سبز کر و مایرز آموخته در اولین اجرا از قهرمانی — و از خریداران از اواخر دهه 90 —اطلاع رسانی می تواند یک دوم.

“شما هرگز در رسیدن به یک نقطه در زمان هنگامی که شما باید آن را نمیفهمد” مایرز به تازگی گفت: اخبار منطقه خلیج ، “حتی زمانی که شما برنده مسابقات قهرمانی چون من به اندازه کافی خوش شانس به دانستن آنچه که احساس می کند مانند من هرگز احساس مانند کار انجام شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net