آنچه به عنوان دیده بان 14 متحده رای در سه شنبه مقدماتی

ساکرامنتو — دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدهای مسابقه به سمت بزرگترین روز در تقویم اصلی زمانی که 14 متحده رای در روز سه شنبه. آن روز زمانی که اولیه حرکت از خرده فروشی و عمده فروشی. به جای یک دولت رای گیری در یک زمان نامزدها باید به تمرکز بر روی مسابقات در هر منطقه از کشور با تمام انواع از رای دهندگان.

در حالی که سه شنبه لزوما تعیین این که چه کسی برنده نامزدی آن در طول تاریخ شده است دشوار است برای یک نامزد که انجام ضعیف در روز به بهبود می یابند. در اینجا نگاهی روز سه شنبه مسابقات:

ایالات متحده

چهارده متحده نگهداری مقدماتی در سه شنبه, از جمله کالیفرنیا و تگزاس دو تا از بزرگترین نماینده hauls کل اولیه فصل است. کالیفرنیا ارائه می دهد 415 نمایندگان و تگزاس 228. در مجموع بیش از 1300 نمایندگان خواهد بود تا برای grabs در حدود یک سوم از کل موجود در این مسابقه به دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

اگر چه سه شنبه در اصل به عنوان یک منطقه ای اولیه شامل ایالت های جنوبی آن بدل شده در طول سال. در این سال آن را شامل متحده از هر منطقه از کشور است.

این کشورهای دیگر هستند آرکانزاس, آلاباما, کلرادو, مین, مینه سوتا, ماساچوست, ورمونت, یوتا, کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی و اوکلاهما. بسیاری از کشورهای در حال جمهوریخواه پایگاه در انتخابات عمومی در حالی که دیگران مانند کالیفرنیا محکم دموکراتیک است. کارولینای شمالی است که به احتمال زیاد به یک میدان نبرد دولت در انتخابات عمومی ،

نظر سنجی های نزدیک بین 7 شب و 8 p. m. به وقت محلی بسته به دولت است.

رای دهندگان

سوپر شنبه متحده به متنوع تأثر هر دو وقتی که می آید به جمعیت و ایدئولوژی سیاسی. در کالیفرنیا و تگزاس سفید رای دهندگان را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از جمعیت. Latinos تعداد نزدیک به 40 درصد از جمعیت در هر دو کشور. کالیفرنیا در ضمن این کشور آسیایی بالاترین جمعیت در حدود 15 درصد است. کارولینای شمالی و تنسی, ویرجینیا, آلاباما و آرکانزاس باید جمعیت زیادی از رای دهندگان از حزب دموکرات هسته رای گیری بلوک. ایالات مخلوط ترکیبی از شهری و روستایی رای دهندگان و همچنین دموکرات ها از همه طرف طیف سیاسی. به عنوان نامزد تمرکز در wooing جنوب دموکرات ها در ایالات تگزاس و آرکانزاس آنها نیز باید به فکر کردن در مورد یک پیام است که می تواند طنین انداز مترقی در سان فرانسیسکو.

بسیاری از شنبه متحده برخی از شکل گسترده در رای گیری اولیه. رای دهندگان در ایالت مینه سوتا به عنوان مثال می توانید شروع به استفراغ کردن, برگه های رای در ماه ژانویه است. میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای بیرون رفت و به کالیفرنیا رای دهندگان در فوریه. 3 روز آیووا قفقاز.

نامزدها

ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ داشته اند وسیع ترین و تهاجمی ترین رد پای سراسر شنبه متحده عمدتا به دلیل آنها هم این پول را صرف. بلومبرگ است و تبلیغات در همه 14 متحده در حالی که ساندرز است که بر روی امواج رادیو و تلویزیون در 12. این اولین بار بلومبرگ خواهد شد در برگه های رای پس از او صرفنظر چهار رای گیری متحده ساخت این روز مهم آزمون تئوری خود را که او را بهترین نامزد برای ایستادن در برابر ساندرز و بعد جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز صرف پنج شنبه در کالیفرنیا, برگزاری تظاهرات در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و لس آنجلس دولت عمده لیبرال احزاب ، او امید خود را monthslong تمرکز بر دولت و رزونانس با Latino رای دهندگان کمک خواهد کرد که او برنده یک تکه بزرگ از دولت 415 نمایندگان. ماساچوست ایالت الیزابت وارن خواهد بود در کالیفرنیا در روز دوشنبه و جو بایدن قصد دارد برای بازگشت اولیه روز است.

بایدن برای امید خود را قوی نشان دادن در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه خبر از آمدن موفقیت با رای دهندگان که تسلط دموکرات رای دهندگان در یک تعداد انگشت شماری از سه شنبه متحده است. وارن امیدوار به پیروزی در خانه اش-دولت اولیه هر چند ساندرز در حال ساخت یک بازی برای آن است. بلومبرگ نیز مبارزه کرد و در سراسر جنوب در روزهای اخیر به عنوان او تلاش می کند برای اثبات او می تواند ساخت یک برنده ائتلاف دموکراتیک.

دموکرات ها مخالف ساندرز به امید دیدن رای دهندگان یکی شدن پشت یک نسیم جایگزین. هر یک از نامزدها می تواند در صورت فشار به رها کردن اگر آنها نمی به خوبی انجام در روز سه شنبه.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im