چه زمان است که SpaceX فضانورد راه اندازی ؟ چگونه به سازمان دیده بان

روز چهارشنبه ناسا در حال آماده سازی برای ارسال دو از آن فضانوردان به مدار روی یک فضاپیمای ساخته شده توسط اسپیس ایکس موشک شرکت تاسیس شده توسط Elon Musk.

آن خواهد بود که اولین بار از بازنشستگی شاتل فضایی در ماه جولای سال 2011 که ناسا فضانوردان راه اندازی از خاک آمریکا در آمریکا موشک به ایستگاه فضایی بین المللی. و بر خلاف تفاهم راه اندازی در گذشته هنگامی که ناسا زد که نشان می دهد این بار SpaceX خواهد بود مسئول کنترل ماموریت.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد راه اندازی.

هنگامی که راه اندازی و چگونه می توانم آن را ؟

راه اندازی برنامه ریزی شده است را در مرکز فضایی کندی در فلوریدا در 10:33 صبح هاوایی زمان.

ناسا خواهد شد جریان راه اندازی زندگی می کنند در خود سایت یوتیوب و دیگر سیستم عامل شروع و در ساعت 6 صبح

آب و به دنبال خوب است ؟

آن را فوق العاده است. در روز سه شنبه, پیش بینی وزارت دفاع را 45 آب و هوا اسکادران به 60% شانس که آب و هوا خواهد بود خوب به اندازه کافی در این گفتوگو به انفجار خاموش است. اما از آنجا که مردم در حال پرواز به فضا و آب و هوا خوب است در دو مکان: در راه اندازی سایت و در نوار اقیانوس — در امتداد ساحل شرق و سپس در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به حدود ایرلند — که در آن فضانوردان ممکن است چلپ چلوپ کردن در مواقع اضطراری است.

اگر راه اندازی است به تعویق افتاد, SpaceX ناسا می توانید دوباره سعی کنید در روز شنبه یا یکشنبه.

که انفجار روز شنبه?

فضانوردان در حال Robert L. Behnken و Douglas G. هرلی که ناسا انتخاب شده به فضانوردان در سال 2000.

آنها هر پرواز دو بار قبلا به مدار در شاتل فضایی ماموریت اگر چه این اولین بار است که آنها با هم کار کرده اند در یک ماموریت.

آنچه آنها در حال پرواز ،

SpaceX گرفته هرگز مردم را به فضای قبل از. خدمه آن اژدها است که یک اب نبات شکل کپسول — نسخه به روز رسانی SpaceX اصلی اژدها کپسول استفاده شده است که بسیاری از بار حمل و نقل, اما نه مردم به ایستگاه فضایی.

این فضا برای به هفت نفر اما تنها چهار کرسی برای ماموریت های ناسا. اگر این پرتاب موفق به بعد در این سال از آن است که به کشتی چهار فضانوردان به ایستگاه فضایی.

هنگامی که فضانوردان در رسیدن به ایستگاه فضایی ؟

خدمه اژدها است برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی 19 ساعت پس از راه اندازی در مدت کوتاهی قبل از ساعت 6 صبح هاوایی زمان در روز پنج شنبه. در آن زمان فضانوردان را تست پرواز این فضاپیما و بررسی کنید که سیستم در حال انجام به عنوان طراحی شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de