چه در ایالات متحده و اروپا می توانند یاد بگیرند که از آسیا 2-ماه coronavirus نبرد

گسترش coronavirus است و مقامات بهداشتی از آمریکا به اروپا برای یافتن پاسخ. برای پیدا کردن آنها می تواند نگاه به تجربه آسیا است که مبارزه مرگبار پاتوژن از ژانویه — با برخی از موفقیت است.

در کمی بیش از دو ماه بسیار مسری بیماری سفر کرده است از آن کانون در ووهان چین به حداقل 108 کشور بیمار بیش از 119,000 و کشته شدن بیش از 4200 نفر است. دولت در همه جا در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری قفل کردن مرزهای خود را و خاموش کردن بخش های بزرگی از اقتصاد خود را.

حتی قبل از Covid-19, چین, هنگ کنگ و برخی از کشورهای جنوب شرق آسیا به حال و هوای شیوع سارس در سال 2003 و اخیرا شروع MERS و تب خوکی به آنها تجربه در مقابله با گسترش بیماری های عفونی گفت: Kenji Shibuya استاد در کالج کینگ لندن و رئیس سابق سیاست سلامت در سازمان بهداشت جهانی است. “آنها انباشته از دانش و شیوه وجود دارد اتاق را برای کشورهای دیگر به آموختن از این تجربه است.”

>> اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

آن را خیلی زود رمان coronavirus است که شکست در آسیا و حتی با چین این ادعا آن بیماری به اوج خود رسید و در مکان های دیگر مانند انگلستان در حال گرفتن یک رویکرد اساسا متفاوت است که د-بر مهار. اما این تجربه در کشورهای آسیایی می تواند آموزنده برای کشورهای غربی در حال حاضر رو به پایین را انتخاب کنید.

این است که چگونه آنها در حال انجام آن:

تست

“مهم نیست که چگونه سلامت خود سیستم یا سیستم های سیاسی سازماندهی شده کلید کنترل اپیدمی باقی می ماند همان” آزمون ردیابی منزوی و اطلاع رسانی گفت: جسیکا Justman یک استاد پزشکی در اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا.

کره جنوبی که دارای بالاترین عفونت شمارش در آسیا و خارج از کشور چین, تست شده است و بیش از 10000 نفر در روز, سریع ترین سرعت در سطح جهان است. محققان وجود دارد شروع به توسعه یک ویروس تست کیت در پایان ژانویه — زمانی که کره جنوبی تا به حال کمتر از 10 عفونت — کمک سریع-پیگیری تصویب قانونی که سیستم راه اندازی شد و پس از شیوع بیماری MERS در سال 2015.

تست کارآمد اجازه داده است کره جنوبی برای منزوی کردن و درمان افراد آلوده اولیه و در نتیجه کاهش ویروس’ گسترش و کاهش میزان مرگ و میر به کمتر از 1%.

از سوی دیگر ژاپن و انتقاد برای تست به اندازه کافی مردم را بالا می برد که چشم انداز نمرات غیر قابل تشخیص افراد آلوده باقی مانده سازمان ملل متحد قرنطینه و گسترش این ویروس به طور گسترده تر. وجود دارد در حال افزایش است نگرانی که آمریکا با آن مواجه است از جمله یک سردرگمی آن پدیدار است که پاتوژن گردش شده است بسیار طولانی تر شناخته شده در برخی از کشورها.

تست بیشتر نه کمتر مورد نیاز است برای بررسی اینکه چگونه این ویروس در حال گسترش است و یا اگر آن شروع می شود اتخاذ انتقال جدید رسانه های جهان هیت سازمان چین نماینده Gauden Galea گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه.

توده قرنطینه

چین خراشیده جهان هنگامی که آن را قرار داده هوبئی استان همراه با پایتخت آن شهر ووهان در یک مستند در اواخر ماه ژانویه به طور موثر quarantining 60 میلیون نفر از مردم در یک اقدام بی سابقه با هدف مهار شیوع.

تحقیقات نشان داده است که اندازه گیری را آهسته گسترش coronavirus خارج از کشور. این مستند از ووهان به احتمال زیاد کاهش می یابد در خارج از کشور انتقال این ویروس تقریبا 80 درصد با توجه به مقاله منتشر شده در مجله علم در مارس 6 توسط یک تیم به رهبری توسط محققان در دانشگاه.

ایتالیا رفت و در یک گام بیشتر از چین در اوایل این هفته تبدیل شدن به اولین کشور را به تلاش در سراسر کشور مستند — اما تنها پس از آن را تحت موشکافی شدید به عنوان مرگ و میر رشد نزدیک به ده برابر در یک هفته. نیویورک دستور داده است تا یک مهار اطراف نیو راشل که در آن یک خوشه از عفونت نشات گرفته است. روز جمعه فیلیپین قفل شده است و پایتخت آن Manila, محدود کردن سفر به و از شهر از 12 میلیون نفر است.

سیاست است نه یک درمان تمام شده است و برای انتقاد اجتماعی آن هزینه. در هوبئی محلی سیستم پزشکی شد و غرق شد و قادر به ارائه مراقبت های اولیه باعث گسترده درد برای ساکنان.

“ما نباید خیال بافی چینی رویکرد داده های اقتصادی و آسیب های اجتماعی ناشی از آن گفت:” Yanzhong هوانگ مدیر بهداشت جهانی مطالعات در دانشگاه سیتون هال در اورنج جنوبی, N. J.

اجتماعی فاصله

اجتماعی فاصله — لغو انبوه حوادث و بسته کردن مکان های که در آن مردم جمع آوری — است که اغلب ذکر شده به عنوان یکی از موثر ترین اقدامات برای مهار شیوع توسط کارشناسان بهداشت عمومی با نتایج اثبات شده است که به عنوان دور برگشت به عنوان پاندمی آنفلوانزا از سال 1918.

در خارج از چین, هنگ کنگ در زمان ترین اقدامات شدید در اوایل با بستن مدارس در اواخر ماه ژانویه است. که منظور در محل باقی می ماند و ژاپن به دنبال کت و شلوار چند هفته بعد. دولت و همچنین شرکت در سراسر منطقه نیز به نام تجارت همایش به جشنواره های فیلم, با برخی از رویدادهای ورزشی لغو یا برگزار شد بدون تماشاگر.

پیشگیرانه و کم هزینه اقدامات مانند اجتماعی فاصله و مبارزات برای تشویق سختگیرانه بهداشت می تواند کمک به مهار عفونت نرخ با توجه به یک مقاله از محققان استرالیایی هفته گذشته است.

چنین تلاش بستگی عمومی خرید در که می آمد بیشتر به راحتی در کشورهای آسیایی بیشتر دولتهای خودکامه و یا فرهنگ که در آن هماهنگی اجتماعی است تاکید کرد.

“اجتماعی فاصله است به احتمال زیاد کمتر از بالا به پایین در آمریکا” گفت: Eran Bendavid, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد پزشکی است. “قرار می دهد که بیشتر تعهد در افراد و جوامع است.”

داده های بزرگ

رمان coronavirus’ گسترش در توسعه کشور اجازه داده است هر دو دولت و توسعه دهندگان نرم افزار برای مهار تکنولوژی به عنوان بخشی از پاسخ است. شفاف و به موقع اطلاعات عمومی نیز کمک می کند کاستن مردم ترس و اضطراب است.

در تایوان متمرکز تیم واکنش یکپارچه ملی بیمه سلامت, مهاجرت و گمرک پایگاه داده تولید داده برای ردیابی افراد سفر تاریخچه و علائم بالینی. آن نیز استفاده می شود تلفن همراه برای ردیابی افرادی که از مناطق پر خطر بودند و سپس قرنطینه.

سنگاپور مشابه پیگیری اقدامات همراه با مخاطب گسترده ردیابی و اقدامات تنبیهی برای کسانی که نافرمانی موظف قرنطينه و یا دروغ در مورد سفر خود تاریخ است.

توسعه دهندگان در کره جنوبی مورد استفاده دولت اطلاعات و اخبار و گزارش, به وب سایت ها و برنامه های است که اجازه به کاربران برای بررسی اگر وجود دارد coronavirus موارد در مجاورت خود را. هنگ کنگ وزارت بهداشت ایجاد یک نقشه داشبورد که اجازه می دهد تا ساکنان پیگیری موارد و جایی که آنها کشف شد.

این نیاز به تولغœد دولت سوابق و بهداشت مراقبت از اطلاعات و استفاده گسترده ای از گوشی های هوشمند Shibuya در کالج کینگ گفت. حفظ حریم خصوصی داده ها نیز ممکن است بیشتر موضوع حساس در اروپا و آمریکا نسبت به برخی از بخش هایی از آسیا است. چین حتی سختگیرانه تر نظارت از شهروندان خود را از طریق شیوع بالا بردن نگرانی های اخلاقی.

پوشش هزینه

به طور بالقوه آلوده بیماران ممکن است با احتیاط از به دنبال درمان ترس از هزینه و یا از دست رفته روز در محل کار که می تواند فرضا بیماری کاهش تلاش.

بهترین رویکرد کارشناسان می گویند که دولت ها یا شرکت های بیمه برای پوشش هزینه های تست. چنین اندازه گیری نشان داده شده است نتایج: تایلند ارائه رایگان تست و درمان بيماران در معرض خطر بالا که انگیزه مردم برای آمدن به جلو است. به عنوان در 11 مارس حدود 95 درصد از بیش از 4800 بیماران تحت بررسی و آمد به بیمارستان به صورت داوطلبانه و با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

در ژاپن دولت تا به حال به موضوع چند تماس برای شرکت ها به کارکنان اجازه می دهد تا بیمار را روز به جای استفاده از تعطیلات روز. ایالات متحده نیز دست و پنجه نرم کردن با مسائل مشابه در پرداخت مرخصی استعلاجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de