چه سونوما کانتی بیمارستان های در حال انجام برای آماده شدن برای افزایش coronavirus بیماران

پیش بینی این بیمارستان توسط سنت جوزف می تواند خواسته می شود برای رسیدگی به بیماران از دیگر شهرستان ها مراکز پزشکی و یا افزایش بیماران که به طور مستقیم به آنها Hedden گفت: مسئولان در حال بررسی مکان در داخل بيمارستان که با فدرال و ایالتی دستورالعمل مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از بیمار است.

سانتا رزا یادبود بنا یک موج چادر که دارای چندین تخت و صندلی و تجهیزات مورد نیاز برای مراقبت از بیمار در بیمارستان چمن جلو.

بیمارستان های محلی در ارتباط با مشیت سنت جوزف سلامت یک سازمان با امکانات مراقبت های بهداشتی در شش دیگر کشورهای غربی برای اطمینان از کافی منابع مانند هواکش و ماسک Hedden گفت.

هلدزبرگ عمومی بیمارستان 42 تخت با 25 تعیین شده برای مراقبت حاد به علاوه چهار فشرده-تخت های مراقبت.

جو Harrington, مدیر عامل شرکت گفت: این بیمارستان است که تبدیل به عنوان بسیاری از اتاق به طور منظم به عنوان ممکن است به فشار منفی که در آن دریچه هوای بیرون ساختمان برای جلوگیری از هوابرد انتقال عوامل بیماری زا.

کروناویروس در درجه اول گسترش از فرد به فرد از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

این هلدزبرگ بیمارستان نیز در نظر دارد برای به دست آوردن بیشتر از پنکه استفاده می شود همچنین در COVID-19 مراقبت و در حال آماده سازی دو چادر با ظرفیت چهار نفر به 12 نفر در درجه اول برای جداسازی بیماران با علائم کروناویروس در انتظار آزمایش های بیشتر.

“ما شده اند از طریق بلایای طبیعی (Tubbs و Kincade آتش سوزی) قبل و ما دوباره طلوع خواهد کرد به هر آنچه می شود ارائه شده” Harrington گفت.

دره سونوما بیمارستان آماده افزایش طرح که شامل فعال کردن اضافی 10 تخت بستری و احتمالا با استفاده از آماده سازی جراحی و اتاق عمل برای افزایش تعداد تخت به 50 است. که دو بیمارستان در حال حاضر 24 تخت های مراقبت حاد. و قصد دارد برای افزایش ظرفیت به 73 تخت.

مقامات بهداشتی دولت چراغ سبز داده تا برای بیمارستان ها به سرعت افزایش تعداد تخت موجود است. که شامل فعال decommissioned تخت.

بیمارستان نیز خواهد تبدیل پرستاری ماهر یا سرپایی خدمات مناطق به خانه virus بیماران, مدیر عامل شرکت مدر گفت.

بیمارستان بخش اورژانس است که هنوز تجربه افزایش می رسیدگی به 55 نفر در روز دو برابر آن زمان جریان روزانه.

طرح هایی نیز در حال حرکت به باز بیمارستان, پیر اورژانس است که یک سوم اندازه یکی از جدید باز در سال 2014.

بیمارستان نه هواکش و پنج بیمار اتاق انزوا و در تلاش است برای به دست آوردن بیشتر هواکش. مقامات در زمان سهام خود را به لوازم پزشکی, بررسی سطح نیروی انسانی و آمد تا با افزایش برنامه که هر دو سه برابر تعداد تخت بستری و بیمار حجم خود را از طریق بخش اورژانس.

“این مهم است که بدانید که این بیمارستان دارای ظرفیت” مدر گفت.

در ضمن در سایت های جایگزین برای ویروس ها و بد بیماران بدون ویروس شهرستان است که تلاش برای ایجاد نیروی انسانی پزشکی می توان از این شهرستان را جامعه پزشکی از جمله سازمان های غیر انتفاعی و مراکز بهداشتی درمانی.

کریس Godley, شهرستان, مدیر, مدیریت اضطراری کاهش یافته است به شناسایی سایت های تحت نظر کرد و گفت: این شهرستان نیاز به انجام محرمانه املاک و مستغلات مذاکرات با صاحبان املاک. او گفت که او انتظار دارد به شناسایی اولین سایت در هفته آینده.

Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: جایگزین مراقبت های سایت ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی در جلوگیری از آوردن COVID-19 خانه به خانواده خود را.

سرپرستان Shirlee زین و دیوید Rabbitt گفته های بالقوه عبارتند از دانشگاه ایالتی سونوما خوابگاه و سانتا رزا جانبازان یادبود ساختمان.

پل Gullixson یک سونوما سخنگوی دولت گفت: در این دانشگاه مشغول به کار بوده است با فرماندار در مورد این مسئله اما مذاکرات هنوز در مراحل اولیه است و هیچ چیز تنظیم شده است. Gullixson گفت: دانشگاه, مسکن, در صورت نیاز, به احتمال زیاد نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای COVID-19 بيمار اما برای دیگر noninfectious بیماران.

که امیدوارم تا تخت بیمارستان برای کسانی که در برخورد با این ویروس است. برخی از SSU مسکن نیز ممکن است مورد استفاده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در آورده از خارج از شهرستان است.

Mase گفت که او مطمئن است زمانی که تعدادی از coronavirus موارد افزایش یا قله در شهرستان بیمارستان. اما او مسلم است سخت اضطراری برای بهداشت عمومی در محدودیت های او را در جای خود قرار داده اند خریداری بیمارستان های محلی در وقت با ارزش.

“چپ بدون این اقدامات کاهش, افزایش, مانند چین یا ایتالیا می تواند در حال حاضر اتفاق افتاده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>