چه زندگی بود که در سونوما کانتی 50 سال پیش

اولین سال از دهه 1970 طلیعه در یک دهه تغییر برای شهرستان سونوما.

از جنگ تحمیلی به هیپی مشترک به حمایت از محیط زیست, کمپین 1970 شاهد تولد چند حرکتهای مهم و با تاثیر ماندگار.

در آوریل 22, 1970, ایالت متحده خود را جشن گرفت اولین روز زمین در تلاش برای بالا بردن آگاهی از علل زیست محیطی. رویدادهای برگزار شد هزاران نفر از دانشگاه اولیه و ثانویه مدارس و جوامع در سراسر ایالات متحده است. محلی صدها نفر از دانش آموزان سوار دوچرخه به مدرسه جمع آوری شده در قوطی برای بازیافت و برداشت بستر. سناتور. آلن کرانستون به سخنرانی در سانتا رزا جانبازان ساختمان به مناسبت زیست محیطی نقطه عطف.

در مارس 5, 1970, پس از دو روز از ضد ویتنام-جنگ تظاهرات در کالج ایالتی سونوما, Santa Rosa تاریخ و کالج و دیگر دانشگاه های سراسر کشور, رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان دستور داد تمام کالج ها و دانشگاه ها در کالیفرنیا به نزدیک تا زمانی که ممکن است 11. در سراسر کشور تظاهرات بودند برانگیخت توسط امریکا حمله به کامبوج و گارد ملی تیراندازی چهار دانشجو در دانشگاه ایالتی کنت در اوهایو.

در سپتامبر سال 1970 ساکنان در لو Gottlieb را مورنینگ تگزاس که در آن awoken توسط بولدوزر هنگامی که خدمه رهبری Sonoma County sheriff نمایندگان آمد به راز برخی از 18 خام پناهگاه در 32 هکتار کمون.

قبل از آن که سال, برتر قاضی دادگاه Kenneth Eymann حکم داد که Limelighter را نوازنده شد و هنوز هم صاحب مزرعه به رغم داشتن deeded اموال به خدا در سال 1969. بخشی از back-to-the-land جنبش Gottlieb اعتقاد “زمین رایگان برای مردم” و دعوت از مردم از سراسر کشور به حیاط در اموال خود را. خود را موقت کابین ساخته شده از مواد در بر داشت بودند تا به کد و گوتلیب بود وضع جریمه های سنگین برای ساخت و ساز و وزارت بهداشت نقض.

در اطراف شکرگزاری از سال 1970 قدرت قرمز فعال ریچارد Oakes دستگیر شد برای جمع آوری $1, عوارض از مسافران در تقاطع Skaggs چشمه و قلع انبار جاده ها در استوارت نقطه Rancheria. اگر چه Oakes ادعا مسلح “تلفات غرفه” آغاز شد برای جلوگیری از جاده خدمه از گسترش easements از طریق Pomo زمین های قبیله ای Sonoma County Road بخش مورد مناقشه این ادعا است.

کلیک کنید از طریق گالری ما در بالا برای دیدن برخی از دیگر رویدادهای تاریخی رخ داده است که در سال 1970.

– اخبار محقق ترزا Meikle کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>