آنچه آن را مانند غذا خوردن در ناپا روز 1 رستوران ها اجازه داده شد به بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس

برای دو ماه Napa County فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ناهار خوری اتاق شده بود خالی از مشتریان. آنها بازگشایی درهای خود را روز شنبه ارائه سونوما کانتی با یک چشم انداز آینده خود را به عنوان آنها بر خاست و برگشت به زندگی است.

“این یک روز زیبا و زندگی زیبا” گفت: پابلو ایگلسیاس Derderian شیلی جاست پرستاری یک microbrewed پاینت در یک جدول در پوشش پاسیو از مرکز شهر جو در قلب شهر نپا. “من خیلی افتخار می کنم که در نپا و من سپاسگزار برای زنده ماندن است.”

Derderian شور و شوق بود و به نوعی از کالیفرنیا اشتیاق خود را برای محلی شهرها به بازگشت به حالت عادی به عنوان coronavirus عفونت نرخ باید شروع به سطح. اما ناپا را بازگشایی آورده بیم و هراس بیش از حد و سردرگمی است.

در حالی که دره نپا را مزه شراب سازی اتاق باقی مانده توقیف دولت-مصوب تجدید نظر به محلی بهداشت عمومی سفارشات ارسال تکان خوردن از انرژی به قلب کالیفرنیا شراب کشور است. Napa County شد اولین شهرستان در منطقه خلیج به استقبال عمومی به داخل رستوران اتاق ناهار خوری و انواع فروشگاه های خرده فروشی و نه فقط “ضروری” تجار مانند سوپر مارکت ها.

Napa County ساکنان آموخته شنبه شب که دولت تا به حال مورد تایید خود را گسترش مرحله 2 شدند. اعلام به صاحبان کسب و کار زمان کمی برای آماده سازی.

“در آن ذکر شده بود در حالی که در رستوران ها می توانید باز کنید. آنها نمی گویند که ما می تواند باز امروز گفت:” مائورو پندو مالک/آشپز گریس میز یک رستوران در مرکز شهر نپا. “من فکر کردم که معنای آنها gonna give me تاریخ, و من می خواهم به کار می آیند که بعد. سپس آنها بگو: شما باز است.’ گفتم: “آه که این چیزی است که به معنای. که به معنای در حال حاضر!'”

کارگران در رستوران کوچک در دوم و فرانکلین شد و اندازه گیری و حرکت جداول صبح روز چهارشنبه در آماده سازی برای ساعت ناهار. چند شام شد و در حال حاضر غذا خوردن در خارج در پیاده رو و جداول. صحنه های مشابه رخ داده در یک تعداد انگشت شماری از دیگر نپا رستوران اما بسیاری تا به حال هنوز به استفاده از شل مقررات.

بسیاری از زنجیره ای کسب و کار, برای مثال, انجام drive-thru و بایگانی اطلاعات سفارشات تنها در روز شنبه بودند که برای هفته ها. پندو نسبت داده شده است که به پیچیده تر زنجیره ای از فرمان و اشاره کرد که او تنها تصمیم ساز در فضل جدول.

حتی بسیاری از محلی متعلق به رستوران ها و مغازه ها آرام بود شنبه یا محدود به منظقه خدمات. برخی از آنها تلاش برای کشف کردن زمان. لا Taberna یک tapas, رستوران, برنامه ای برای باز جمعه است. Angele رستوران در انتهای جنوبی خیابان اصلی در حال تیر اندازی برای شنبه.

بسیار وجود دارد برای مرتب کردن قبل از یک رستوران می تواند دوباره نشسته ناهار خوری. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom را به تجدید نظر در دستورالعمل های تماس برای چیزهایی مانند 6 پا از فاصله بین تمام جداول و در آشپزخانه و پیاده روی در فریزر; کامل ضد عفونی از دستگیره درب, کارت اعتباری, خوانندگان, تلفن و هر مشترک جسم و سطح; ماسک برای تمام کارکنان و یکبار مصرف منوها و دستمال.

نپا رستوران به نظر می رسید به صرف مقدار زیادی از زمان در 6 پا حکومت. فضل جدول در جریان است از 17 کشور جدول به شش حالی که با اضافه کردن چند خارج است. مرکز شهر جو مالک جو Peatman گفت که او در 40 درصد از ظرفیت عادی.

رستوران شناخته شده در مورد Newsom را تجدید نظر برای بیش از یک هفته, اما نه همه آنها به حال کارکنان به راه اندازی و برخی از باقی مانده بود مشغول takeout و تحویل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de