چه گله ایمنی و به آن حد گسترش coronavirus?

چه گله ایمنی و می تواند از آن کار با COVID-19?

گله ایمنی است و زمانی که یک ویروس دیگر می تواند به راحتی گسترش زیرا مردم به اندازه کافی سیستم ایمنی بدن به آن است. که باعث کاهش شانس ویروس پریدن از فرد به فرد و رسیدن به کسانی که آلوده نشده است.

مردم می تواند تبدیل به سیستم ایمنی بدن به برخی از ویروس ها پس از زنده ماندن عفونت و یا در حال واکسینه شوند. به طور معمول حداقل 70 درصد از جمعیت باید ایمنی بدن برای رسیدن به گله ایمنی. اما چه مدت طول می کشد ایمنی متفاوت بوده و بسته به نوع ویروس و آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده چه مدت COVID-19 بازماندگان ممکن است که حفاظت.

چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد همچنین نقش کلیدی.

می گویند برای مثال کسی که آلوده به یک ویروس خاص به طور معمول انتقال آن به دیگران است. شانس که فرد انتقال آن به دیگران خواهد بود پایین تر اگر نیمی از جمعیت در حال حاضر ایمنی بدن گفت: دکتر والتر Orenstein یک واکسن متخصص در اموری دانشگاه.

شانس انتقال سقوط بیشتر اگر حتی بیشتر از جمعیت ایمنی است. که می تواند باعث عفونت های جدید به مردن.

اما اگر یک ویروس است که بیشتر عفونی درصد بالاتری از مردم نیاز به ایمنی برای جلوگیری از گسترش و رسیدن به گله ایمنی Orenstein گفت.

___

AP است پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس در این سری است. ارسال آنها را در: [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>