‘نشانه چیست؟’: پاسخ به معمولا خواسته coronavirus سوالات

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان این خبر در حال آمدن است در سریع و خشمگین سرعت. اما اجازه ندهید که حجم ارسال شما را به وحشت و در مورد سلامت خود و عزیزان خود را.

“سرود است, ‘keep calm and carry on,’,” دکتر گفت: مارگریت Neill, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه براون است.

در اینجا یک لیست از سوالات متداول در مورد coronavirus شیوع و علائم آن.

چه علائم باید به من نگاه کردن است ؟

علائم این عفونت شامل تب و سرفه و مشکل در تنفس یا تنگی نفس. این بیماری باعث می شود ریه ضایعات و ذات الریه. اما موارد خفیف ممکن است شبیه آنفولانزا و یا بد سرد, ساخت, تشخیص دشوار است.

بیماران همچنین ممکن است نمایشگاه علائم دیگر مانند مشکلات گوارشی و اسهال. تخمین های کنونی نشان می دهد که علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری که 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

اگر شما فکر می کنم شما بیمار هستید به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus شما می توانید کمک به حفاظت از خود و عزیزان و جامعه با ماندن در خانه به جز برای دریافت مراقبت های پزشکی.

فعلی ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که شما تماس با یک حرفه ای پزشکی اگر شما متوجه علائم و

زندگی می کنند و یا سفر به یک منطقه شناخته شده شیوع کروناویروس

یا

تا به حال تماس نزدیک با شخص دیگری که در زندگی یا سفر به یک منطقه شناخته شده شیوع کروناویروس

یا

تا به حال تماس نزدیک با فرد دیگری که آلوده شده است.

تماس با دکتر خود و یا بهداشت حرفه ای کمک خواهد کرد که آنها را آماده شدن برای سفر خود را و جلوگیری از گسترش این ویروس را به افراد دیگر در دفتر. مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک زمانی که شما رفتن به مطب دکتر و هنگامی که شما در اطراف افراد دیگر.

CDC همچنین نشان می دهد که شما برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی سوار-به اشتراک گذاری خدمات و تاکسی و که شما خودتان را جدا از دیگر مردم و حیوانات در خانه خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

برای اطلاعات بیشتر, و بسیاری از دولت های ادارات بهداشت را راه اندازی خطوط تماس ویژه اما انتظار طولانی بار گزارش شده است.

اگر کسی در خانواده مریض می شود?

دنبال همان مراحل ذکر شده در بالا اگر شما فکر می کنم فرزندان خود را و یا هر کس دیگری در خانواده شما ممکن است آلوده. هر دو coronavirus و آنفلوانزا هستند خطرناک ترین برای افرادی که بیش از 65 یا بیماری های مزمن و یا سیستم ایمنی ضعیف. اما آنفولانزا به نظر می رسد به مراتب خطرناک تر برای کودکان به ویژه آنهایی که بسیار جوان. کودکان مبتلا به کروناویروس جدید تمایل به خفیف یا بدون علائم است.

چگونه این مقایسه به آنفولانزا ؟

در حالی که علائم مشابه coronavirus به نظر می رسد کشنده تر از آنفولانزا — تا کنون — و بیشتر مسری است. اوایل برآورد از coronavirus مرگ و میر از ووهان, چین, کانون شیوع این بیماری شده است در حدود 2 ٪ در حالی که آنفلوآنزای فصلی به طور متوسط جان حدود 0.1 درصد از افرادی که آلوده می شوند.

برای مقایسه 1918 آنفولانزا تا به حال غیر منتظره نرخ مرگ و میر بالا در حدود 2 درصد. دلیل آن خیلی مسری است که آنفولانزا ده ها کشته و میلیون ها نفر از مردم است.

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

جدید کروناویروس به نظر می رسد به گسترش به راحتی به ویژه در منازل, بیمارستان ها, کلیساها, کشتی های کروز و سایر فضاهای محدود. به نظر می رسد به گسترش از طریق قطرات در هوا از یک سرفه یا عطسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im