‘ما شده ایم در یک نژادی همه گیر’: نابرابری مقصر COVID-19 یورش بر Latinos

اما Mase گفت: افزایش آلوده Latinos می تواند به عنوان “در واقع یک چیز خوب” از آنجا که ما در حال جانمایی کسانی که بیمار ساکنان توسط “هدف قرار دادن تست” در جامعه لاتین از طریق یک روزه و multiday تست حوادث, گسترش خانواده تست و پيشگيري ، تحقیقات.

او گفت: چند هفته پیش زمانی که در این شهرستان در مجموع به حال 380 موارد به طور کلی وجود دارد 23 multihousehold خوشه Latinos که به طور متوسط حدود نه موارد در هر خانه است. بزرگترین خوشه تا به حال 32 تایید COVID-19 مواردی که ترسیم شد تا 83 تماس نزدیک در سراسر 7 خانوار و منجر به 5 محل کار تحقیقات.

مقامات بهداشت در روز جمعه کاهش یافته است به ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد این Latino موارد یا خوشه اما Mase گفت: محل کار عبارتند از صنایع مختلف.

در طول لس Cien, ارائه, Mase ارائه یک روایت روشن از چگونگی COVID-19 ساخته شده راه خود را به محلی جامعه لاتین. او گفت: در طول شروع شیوع در اینجا بسیاری از افراد آلوده کردم بسیار مسری ویروس از طریق سفر داخلی و یا بین المللی. آنها طلیعه این ویروس به جامعه. سپس ساکنان منطقه مشغول به کار سراسر همه گیر برای کارفرمایان ضروری بودند در معرض ویروس آورده و آن را به خانه به خانواده خود را. Latinos شامل بخش بزرگی از این شهرستان را ضروری نیروی کار بهداشت افسر گفت.

لاتینی ها بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان COVID-19 موارد که در آن ساکنان آلوده ذکر شده اند شغل خود را به عنوان: ساخت; کار کشاورزی; ساخت و ساز و مرتبط با معاملات; محوطه سازی; مواد غذایی و آشامیدنی تولید; تمیز کردن و مربوط به فراشی خدمات بهداشت و عمومی این نسخهها کار میکند. مقامات شهرستان در حال مراقب باشید به اشاره است که در آن یک فرد است و نه لزوما که در آن فرد قرارداد ویروس و عفونت محل کار هنوز هم تا کمتر از 10 ٪ از تمام ویروسی انتقال countywide. که قابل فهم از آنجا که اکثر کسب و کار محلی و صنایع بسته شد از 18 مارس تا اواخر ماه مه یا اوایل این ماه.

“است که احتمالا آنچه منجر به یک مقدار نامتناسبی از افراد در معرض خطر آلوده شدن در Latinx جامعه به این دلیل که آنها از کاری که دیگران بودند پناه در محل” Mase گفت.

Leticia رومرو جمهور از شمال خلیج سازماندهی پروژه به توافق رسیدند. رومرو که بخشی از یک Latinx کار گروه مشاوره شهرستان مقامات بهداشتی در نحوه آدرس coronavirus نابرابری گفت: بسیاری از Latinos که ضروری نیروی کار به سادگی نمی توانیم به ماندن در خانه زمانی که آنها بیمار است.

“مخرج مشترک مشترک اختلاف است که قادر به ماندن در خانه” او گفت:. “مردم نیاز به رفتن به محل کار بسیار بسیاری از کارفرمایان در حال پرداخت مردم در طول دوره انزوا.”

رومرو در حال کار با یک سازمان به نام IsoCare برای رسیدن به Latinos که دستور داده شده است برای منزوی کردن و یا قرنطینه در خانه چرا که آنها COVID-19 یا آمده اند در تماس نزدیک با فرد بیمار با این ویروس. او گفت: بسیاری از مردم او را به مبارزه با کسانی که مورد نیاز و به اندازه کافی پول برای پرداخت صورتحساب ماهانه.

“من فکر نمی کنم خانواده متوسط می داند آنچه در آن به معنی ایزوله” رومرو گفت. “انزوا به معنی شما باید برای منزوی کردن خود را دور از خانواده خود شما را مجبور به ماندن در اتاق خواب خود را, شما باید به خوردن توسط خودتان, تماشای تلویزیون توسط خودتان. اگر تنها یک دستشویی که فرد نیاز به مطمئن شوید که آنها ضد عفونی کاملا شمارنده لوله ها دستگیره های درب توالت رسیدگی است.”

ماندن در منزل و اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب هستند آسان تر برای شهرستان را ممتاز تر ساکنان, او گفت:. “می توان آن را بسیار دشوار است اگر شما در حال زندگی در یک خانه دو خوابه هستند و هفت هشت نفر زندگی می کنند وجود دارد.”

دکتر پانا اتلاف خانواده و مراقبت پزشک است که آغاز شده IsoCare گفت: او آغاز شده این سازمان برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19 حمایت از افرادی که سرایت یا در انتظار نتایج آزمایش خواسته شده است برای منزوی کردن در خانه.

اتلاف گفت: کلیدی برای بهبود نابرابری اقتصادی که Latinos صورت در سن coronavirus ارائه آنها کمک مالی است.

“به عنوان یک جامعه ما به پرداخت مردم در خانه بمانند زیرا در حال حاضر ما در حال درخواست از آنها برای ایجاد یک قربانی برای خود و خانواده خود را برای محافظت از بقیه جامعه” اتلاف گفت.

سرپرست جیمز گور که سران این شهرستان کمک رسانی به جامعه لاتین در طول همه گیر گفت: پول قابل توجهی از دولت و بخش خصوصی کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی مورد نیاز خواهد بود برای پایین آوردن موانع اجتماعی و اقتصادی وجود داشته است که قبل از ورود coronavirus. بودجه دولت با هدف coronavirus پاسخ می تواند کمک به او گفت.

“بهداشت عمومی به تنهایی نمی ایجاد این نابرابری و بهداشت به تنهایی نمی تواند در حل این مشکل” گور گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @pressreno.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>