اتحادیه های غربی باعث می شود پیشنهاد برای خرید MoneyGram

  • ASSOCIATED PRESS

    آسوشیتد پرس

اتحادیه های غربی Co. است که به دنبال به دست آوردن رقیب انتقال پول شرکت MoneyGram International, Inc. با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

اتحادیه های غربی به تازگی ساخته شده یک تصاحب پیشنهاد برای MoneyGram گفت: این فرد که خواست نه شناسایی شود چرا که این موضوع نیست ، هیچ تصمیم نهایی شده است و اتحادیه های غربی می تواند انتخاب کردن برای ادامه معامله بالقوه فرد گفت.

نمایندگان اتحادیه های غربی و MoneyGram کاهش یافته است به نظر.

یک معامله را با هم دو تا از بزرگترین ایالات متحده ارائه دهندگان خدمات انتقال پول. کسب و کار شده است در کاهش همانطور که بیشتر مردم تکیه پرداخت آنلاین به حرکت در سراسر جهان است. در حالی که MoneyGram به شدت رشد کرده دیجیتال معاملات آنها ساخته شده تا فقط 18 درصد از آن نقل و انتقال پول در سه ماهه اول این شرکت در ماه گذشته گزارش کرد.

مورچه گروه خدمات مالی چینی خدمات مالی کنگلومرا توافق به دست آوردن MoneyGram در سال 2017 اما رها معامله پس از عقب راندن از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی تنظیم کننده.

MoneyGram رز به عنوان بالا که 74 درصد در اواخر معاملات امروز. سهام بسته تا 6.2 درصد به $2.59 دادن این شرکت با ارزش بازار حدود 164 میلیون. آن را نیز تا حدود 878 میلیون دلار از بدهی.

اتحادیه های غربی افزایش 3.5 درصد به $20.71 دادن به آن ارزش بازار حدود 8.5 میلیارد دلار است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>