غرب نیروی جیغ وداد بازی کردن به گرم کردن برنده

The Western Force easily accounted for the Newcastle Wildfires.
آیکون دوربینغرب نیروی به راحتی حساب برای نیوکاسل آتش سوزی. اعتبار: عرضه

غرب نیروی روسی به عظیم 72-7 پیروزی نیوکاسل آتش سوزی در نهایی خود را گرم کردن بازی امروز پیش از $1 میلیون جهانی سریع راگبی فصل است.

نیوکاسل تیم عمدتا Shute سپر بازیکنان بودند هیچ بازی برای نیروی که زد در 10 تلاش می کند, پنج دو طرف از استراحت دو نیمه اول و نه نقطه قدرت تلاش می کند.

آنها گذاشته پایه و اساس در 40 دقیقه با یک نمایش فوق العاده در حال اجرا راگبی و فعل و انفعال بین جلو و پشت.

مربی تیم Sampson که تا به حال به نام برای بهبود در آخر هفته گذشته را 29-15 برنده بیش از Shute سپر سمت ایستوود گفت: “Outstanding نیمه اول. این تلاش ما به ثمر رساند که فرصت های ما ایجاد شده اند که در برابر هر گونه مخالفت.

“این بود که برخی از سریع ترین سریع راگبی ما را بازی کرده اند. توپ در بازی بود که برخی از طولانی ترین با بسیاری از scrums یا خط ناشران و قدرت تلاش می کند سرعت را به عنوان به خوبی.”

به عنوان Sampson نورد تغییرات پس از استراحت 20 دقیقه شد بی ربط اما طرف او تضعیف بازگشت به ریتم خود را در سه ماهه گذشته و افزود: پنج تلاش می کند.

“ما نا امید شد که با 20 دقیقه. ما در دور رفت با آنچه با این نسخهها کار برای ما” Sampson گفت.

“وجود دارد یک زن و شوهر از تراشه ضربات است که بخشی از بازی ما و برخی کاهش یافته است توپ در خط زمانی که نیوکاسل از اعمال برخی دفاعی فشار است.”

نیروی انداخت محدود شماره به تفکیک ترک مقدار زیادی از خارج از گزینه های در حالی که دفاع خود را نگاه راحت و به حال کمی مشکل دست زدن به نیوکاسل حمله.

کاره جک مک گرگور که آغاز شده و در full-back اما نقل مکان کرد و یکپارچه برای پرواز-نصف هدایت مقدار نیروی حمله پیوستن به backline از شماره 15 و سپس هدایت از شماره 10 نقش است.

جوان فلنکر Ollie Callan تحت فشار قرار دادند و او را برای مرد-از-بازی به عنوان یک جامد scrum تنظیم مقدار زیادی از سیستم عامل برای پشت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im