West Coast نخست وزیری قهرمان Dom Sheed اعتماد به نفس جدید-نگاه هافبک را کلیک کنید بلافاصله در سال 2020 فصل

میچل Woodcockغرب استرالیا

Dom Sheed of the Eagles in action during the 2020 Marsh Community Series AFL match between the West Coast Eagles and the Fremantle Dockers.
آیکون دوربینDom Sheed از عقاب در عمل در طول سال 2020 مارش جامعه سری AFL مسابقه بین سواحل غرب عقاب و Fremantle کامیون. اعتبار: Paul Kane/گتی ایماژ

Dom Sheed با اعتماد به نفس است, West Coast ستاره نکردم هافبک آمار زمین در حال اجرا فردا.

بسیار مورد بحث گنجاندن تیم کلی و علاوه بر این از Jarrod Brander در بال داده است عقاب’ اتاق موتور یک نگاه جدید در سال 2020 است.

نخست وزیری قهرمان Sheed تصویر, اعتقاد آنها در حال انجام کار مورد نیاز در طول پیش فصل و آماده بودند برای قرار دادن بهترین خود را پا به جلو.

“من فکر می کنم ما در حال آماده رفتن به,” او گفت:. “ما تا به حال یک زن و شوهر از آمار استراحتی هم در حال حاضر و من فکر می کنم ما می توانید آن را همه با هم.

ما باید مطمئن شوید که ما در بهترین, اما من احساس می کنم مثل ما آمده اند راه طولانی از نظر شیمی در خط میانی است.”

عقاب خواهد مزیت اضافه شده از یک جا Nic Naitanui که تکمیل نادر آسيب پیش فصل.

“هنگامی که شما نام خود را در تیم ورق آن را همیشه خوب” Sheed گفت.

Eagle Dom Sheed is tackled by Bomber Jordan Ridley.
آیکون دوربینعقاب دم Sheed پنجه است توسط بمب افکن اردن ریدلی. اعتبار: جکسون Flindell/غرب استرالیا Jackson Flindell

“او در برابر همه-استرالیا sp در حداکثر Gawn پس از آن است که برای رفتن به یک نبرد سخت اما خوب است به تماشای من فکر می کنم.”

Naitanui بازی خواهد کرد در کنار تام Hickey — که خواهد شد بازی خود را 100 بازی AFL — فقط برای ششمین بار پس از سابق St Kilda sp برداشت شد پیش از جوانی بیلی ویلیامز.

عقاب هم برای جکسون نلسون, جک Petruccelle و ایمپلنت Ah Chee برای بازی با جیک Waterman خواهد Schofield و علامت Hutchings به عنوان شرایط اضطراری.

در سن 24 Sheed معتقد است که او باید شروع به گرفتن مسئولیت بیشتری در تیم وجود دارد گفت: “هیچ بهانه” را به عنوان او به نظر می رسد به تقسیم وقت خود را بین مرکز و رو به جلو خط.

“من احساس مناسب و سالم است. امیدوارم من می توانید برخی از بازی خوب و سازگار پایی این سال,” او گفت:.

“من فکر می کنم من بازی شده اند که هافبک نیم به جلو نوع نقش برای چند سال در حال حاضر.

“به عنوان یک هافبک گروه ما همه رو به اقامت انعطاف پذیر از نظر موقعیت و نقش. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه از آن همه نقش در این سال, اما بدون شک ما می توانیم با قرار دادن آن همه با هم.”

Sheed گفت: او را تماشا پنج شنبه شب بازی بین ریچموند و کارلتون به دیدن آنچه در آن بود بدون جمعیت و به آن اعتراف شد عجیب و غریب دید.

“من فکر می کنم این دقیقه توپ را منعکس و آن را فقط نگاه مانند آنها فقط بازی پایی و نیست بیش از حد fazed آن را,” او گفت:.

“امیدوارم ما می آورد که به فردا بازی.

“بدیهی است که ما در حال رفتن به دست طرفداران ما در میان جمعیت از آنجا که ما خوراک خود انرژی بسیار, اما من فکر می کنم هنگامی که توپ پرش پسران باید باشه.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>